Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Bo tole vredu nadomestek originalnega?

http://www.moto-akum...mulator-ytx9-bs

ali se raje poslužujem:

http://www.motonet.s...od_detail=22965

lp

Čisto vseeno, vzameš tistega, ki je cenejši, povpraši še v Evrotonu, pa se probaj zment za kakšen popust, jest za avto vedno tam kupujem in so res ugodni...

jest ima še originalni akumulator, življenska doba naj bi bila cca 5 let..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto vseeno, vzameš tistega, ki je cenejši, povpraši še v Evrotonu, pa se probaj zment za kakšen popust, jest za avto vedno tam kupujem in so res ugodni...

jest ima še originalni akumulator, življenska doba naj bi bila cca 5 let..

Sem vzel kar od Varte...

Maš prav, sam sem ga zje** čez zimo ker ga nisem odklopil :S

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da slišim kakšne gume pilite na ZZZZZejčkih.

Js trenutno Dunlop roadsmart.

Kaj pa vi?

Spredaj continetal sportatack, zadaj dunlop qualifier2. S to kombinacijo sicer nimam nobenih težav. Bo pa verjetno, ko bo zadnja fuč ali obe dve continetal ali dunlop ali metzeler ali... Po mojem kolikor prebiram poste tu na forumu, neke drastične razlike med firmami ni, razen v namenu seveda.

BTW: kolk km naredite povprečno z roadsmart gumo ali katero drugo?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je to normalno. Namreč, ko svojega Z-ja(l.08) vžigam hladnega vžiga brez gasa, ko pa je topel pa mu moram, dat malenkost gasa zraven, da vžge.

Je pri vas isto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spredaj continetal sportatack, zadaj dunlop qualifier2. S to kombinacijo sicer nimam nobenih težav. Bo pa verjetno, ko bo zadnja fuč ali obe dve continetal ali dunlop ali metzeler ali... Po mojem kolikor prebiram poste tu na forumu, neke drastične razlike med firmami ni, razen v namenu seveda.

BTW: kolk km naredite povprečno z roadsmart gumo ali katero drugo?

Lp

Roadsmart zadnja cirka 8kkm+, sprednja 12kkm+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je to normalno. Namreč, ko svojega Z-ja(l.08) vžigam hladnega vžiga brez gasa, ko pa je topel pa mu moram, dat malenkost gasa zraven, da vžge.

Je pri vas isto?

Vidiš, meni zelo podobno dela. Ko je topel ne vžge tako lepo kot hladen, obrati so prvo sekundo ali dve zelo nizki. Gasa pa mi ni treba dodat, le malenkost več verglanja je potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, meni zelo podobno dela. Ko je topel ne vžge tako lepo kot hladen, obrati so prvo sekundo ali dve zelo nizki. Gasa pa mi ni treba dodat, le malenkost več verglanja je potrebno.

No saj tud jaz, če malo dalj časa brez gasa verglam tud vžge, ampak res če mu samo malenkost dodam pa takoj vžge. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malenkost mu dvignite "štandgas" pa bo lepo delal. Sem tudi jaz celo paniko zagnal, na koncu sva se z serviserjem hvalabogu smejala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spredaj continetal sportatack, zadaj dunlop qualifier2. S to kombinacijo sicer nimam nobenih težav. Bo pa verjetno, ko bo zadnja fuč ali obe dve continetal ali dunlop ali metzeler ali... Po mojem kolikor prebiram poste tu na forumu, neke drastične razlike med firmami ni, razen v namenu seveda.

BTW: kolk km naredite povprečno z roadsmart gumo ali katero drugo?

Lp

metzeler Z8 11000 km :rolleyes: ......pa še more biti za 1500 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat je še vse super :) Edino pri vožnji v dvoje na trenutke že zmanjkuje moči... Bomo videli čez čas, ko bo malo več kilometrov narejenih.

No evo, danes sem pa končno dobil eno malenkost, na katero sem čakal točno en mesec :evilgrin:

Sedaj bo pa potrebno dobit potrdilo o strokovni vgradnji in potrdilo o ustreznost na A4(!) formatu (ker garaču na tehničnih ni dovolj KARTONČEK o ustreznosti). Jebemu matr...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat je še vse super :) Edino pri vožnji v dvoje na trenutke že zmanjkuje moči... Bomo videli čez čas, ko bo malo več kilometrov narejenih.

No evo, danes sem pa končno dobil eno malenkost, na katero sem čakal točno en mesec :evilgrin:

Sedaj bo pa potrebno dobit potrdilo o strokovni vgradnji in potrdilo o ustreznost na A4(!) formatu (ker garaču na tehničnih ni dovolj KARTONČEK o ustreznosti). Jebemu matr...

:notworthy: A ga maš zablokiranga slučajno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zablokiran. Ima kar serijske konje. No zdaj naj bi imel 1,68 konja več :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, lepo Cofko, lepa pridobitev!!!

Jebeš un 1,nevemkolko konjev več. Tako ali tako se pri sto in toliko konjev, če dodaš kakega več, ne pozna kej dosti.

Je vse skupaj, več al manj, bolj zaradi zvoka. In moram povedat da tu preko neta se že sliši kar lepo.

Kakorkoli, stvar bo treba videt v živo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ne pozna. Veš kako zdaj boljše vleče. Ufff!!! :D

Je pa zvok kar zanimiv, ja... Bo treba enkrat še DB-killer ven vzet. Ampak kasneje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj !

Ta forum spremljam že 3 leta od kar imam z 750 letnik 08. Poštrihal so mi bug spojler že 3x ,vendar je barva faljena. Barva je orange H17 in sekajo ven srebrni kristali namesto zlatih.

Letos sem kupil pokrov zadnjega sedeža od ermaxa, ki je že poštrihan oranzno vendar je ton barve rjavkasto oranžen in še kristali so premajhni vendar so zlati.

Zanima me, če je kdo od vas mogoče kej štrihal in kdo vam je to delal, oz. če imate mogoče recepturo, ker zgleda motor ves šekast.

Hvala za odgovor !

Lp, Anze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj !

Ta forum spremljam že 3 leta od kar imam z 750 letnik 08. Poštrihal so mi bug spojler že 3x ,vendar je barva faljena. Barva je orange H17 in sekajo ven srebrni kristali namesto zlatih.

Letos sem kupil pokrov zadnjega sedeža od ermaxa, ki je že poštrihan oranzno vendar je ton barve rjavkasto oranžen in še kristali so premajhni vendar so zlati.

Zanima me, če je kdo od vas mogoče kej štrihal in kdo vam je to delal, oz. če imate mogoče recepturo, ker zgleda motor ves šekast.

Hvala za odgovor !

Lp, Anze

Za kodo za tapravo barvo pokliči na Kawaski zastopnika... Poveš katero barvo imaš in dobil boš cifro barve ki mora biti prava, razen če je orginalna že toliko zbledela... Dej še kakšno slikco da bomo vidl :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko berem te cifrem 8k+, 10k+, itd. se sprasujem, kako te vozite, pa kakšne relacije? Šminka pa kafič?

lp, pa brez zamere ;)

ja.....relacija......KUČA-POSAO-POSAO-KUČA.....Vozimo jih po cesti....in vse do 6 prestave... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sem ponosen lastnik Z750 (letnik 2008), vendar se mi pojavlja en čuden problem. Namreč ko je motor hladen, prestavim v prvo in hočem speljat se zasliši en čuden zvok, tako kot bi nekaj zatulilo v mašini. To se zgodi samo prvič ko speljem, pol ni slišati več tega zvoka. Sem že veliko brskal po spletu, samo nobeden ne govori veliko o vzroku za težavo. Nekaj sem našel na tej strani: http://www.fixya.com/motorcycles/t4532200-2008_z750_bad_grinding_noise_in_first :unsure:

Če ima kdo kakšen nasvet ali rešitev za odpravo problema se najlepše zahvaljujem. :worship:

lp Marjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ima kaj veze z oljem, da ko je še malo bolj hladno olje ne deluje kot bi bilo treba. Katero olje imaš v motorju?

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!