Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

že že dodatna šipca, samo luč ni serijska od Z750 ta letnik.

to sm opazu ja,zej si grem zadevo ogledat pa z mano gre še kolega ka je mel že dve taka motorja...držte pesti kaj naj rečem ;) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga mam končno v garaži,ampak enga druzga,ne tistega katerega sem pripopal link-dost lepša B) oz. velik bolj ohranjenga.

Slikce pridejo pa ob priliki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz se vam zdaj z veseljem pridružujem, kupil sem ga že v začetku avgusta, pa se je zavleklo tole z blokado in papirji (nova homologacija, prometna, zavarovanje)...

Evo 3 slikce:

post-26355-0-92535300-1314828438_thumb.jpg

post-26355-0-37578100-1314828453_thumb.jpg

post-26355-0-31652300-1314828467_thumb.jpg

Zanima me pa ena stvar, namreč opazil sem da so stopalke postavljene dokaj nizko (glede na to da sem že trikrat podrsal pa se vozim komaj 1 teden); obstajajo kake športne stopalke/ nosilec, ali pa način da se jih prestavi višje?

Popravljeno . Popravil 5n4jd3r
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tudi jaz se vam zdaj z veseljem pridružujem, kupil sem ga že v začetku avgusta, pa se je zavleklo tole z blokado in papirji (nova homologacija, prometna, zavarovanje)...

Evo 3 slikce:

post-26355-0-92535300-1314828438_thumb.jpg

post-26355-0-37578100-1314828453_thumb.jpg

post-26355-0-31652300-1314828467_thumb.jpg

Zanima me pa ena stvar, namreč opazil sem da so stopalke postavljene dokaj nizko (glede na to da sem že trikrat podrsal pa se vozim komaj 1 teden); obstajajo kake športne stopalke/ nosilec, ali pa način da se jih prestavi višje?

seveda obstaja. športne stopalke z nosilci, a je to dokaj draga zadeva, pa še razmerje sedež stopalka krmilo se ti bo spremenilo. sam sem preprosto med vožnjo "pobrusil" čepe v stopalkah, lahko jih pa ven vzameš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me pa ena stvar, namreč opazil sem da so stopalke postavljene dokaj nizko (glede na to da sem že trikrat podrsal pa se vozim komaj 1 teden); obstajajo kake športne stopalke/ nosilec, ali pa način da se jih prestavi višje?

Mogoče vzmetenje nastavt, noge bolj not, al si pa pač premalo športen motor kupu za tvoj slog vožnje :) čeprov jst sm 99% da boš s prvim dvem rešitvam vse rešu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff kr luštna tale oranžna zverinca .)

ko zapade sneg in bo moj črn Zeki počival,mam tut naštudiranih nekej manjših predelav .) te za moje pojme najbolj vžgejo

Mam vprašanje za ostale voznike Z-jev.

Na kolk časa se menja zavorno tekočino?

drugače pa odličn motorček,po enmu tednu lastništva in prevoženih 1300km lahko rečem le waaaw :kva2: pa še open avspuh .) kr luštn poč hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff kr luštna tale oranžna zverinca .)

Mam vprašanje za ostale voznike Z-jev.

Na kolk časa se menja zavorno tekočino?

Na 2leti, pa srečno! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam vprašanje za ostale voznike Z-jev.

Na kolk časa se menja zavorno tekočino?

2 leti oz. 24k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stopalk sem se lotil kar z orodjem (po nasvetu siksa), predelava uspela :P

Razlika:

post-26355-0-69163200-1314901961_thumb.jpgpost-26355-0-45642400-1314902004_thumb.jpg

Odvečni material, uteži:

post-26355-0-11247800-1314902064_thumb.jpg

Tako, zdaj imam v ovinkih malo več rezerve, občutek je boljši. Hkrati pa je motorček shujšal nekaj gramov :yea1:

-----------------------------------------------------

drugače pa odličn motorček,po enmu tednu lastništva in prevoženih 1300km lahko rečem le waaaw :kva2:

Podobno sem tudi jaz zdej prvi teden naredil pribl. 1500km (je blo treba pohitet ker šibam jutri na morje) :evilgrin: in sem tudi zlo zadovoljen :OK:

Mogoče vzmetenje nastavt, noge bolj not

V vzmetenje se še nisem spuščal, tisto za noge pa nevem kaj si mislil, ko si na stopalki si tak na stopalki in nima veze kje maš noge :?

5n4jd3r zelo lep motor imaš :) Všeč mi je oranzna ful!

Hvala! :)

Popravljeno . Popravil 5n4jd3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjack zakaj so bar ends? Oz zakaj to pride v postev? so morda karbonski...

po temle ti drsa balanca če gre motor po tleh...drgač pa predvsem estetsko d zamenaš tiste črne k so na z-ju na konc balance za druge "lepše" whistle.gif...če bi mel bele bi razmislu o tem d bi zamenu...karbonski pa kolkr sm gledu niso...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po temle ti drsa balanca če gre motor po tleh...drgač pa predvsem estetsko d zamenaš tiste črne k so na z-ju na konc balance za druge "lepše" whistle.gif...če bi mel bele bi razmislu o tem d bi zamenu...karbonski pa kolkr sm gledu niso...

Škoda, če bi bila možnost karbonskih bi jih imel, ker že mam zadnji blatnik karbonski, pridejo pa še tisti stranki ''ščiti'' da se na verigo ne nasloniš al kak bi reko karbonski...

Jaz tudi moram pozimi naredit malo predelav, pa mogoče bo mi še kdaj uspelo it na furo z zjevci, ampak kaj ko delam čez teden in vikende :/

P.s. Pa hvala za pojasnilo Škoda :)

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po temle ti drsa balanca če gre motor po tleh...drgač pa predvsem estetsko d zamenaš tiste črne k so na z-ju na konc balance za druge "lepše" whistle.gif...če bi mel bele bi razmislu o tem d bi zamenu...karbonski pa kolkr sm gledu niso...

skoda tole si mal mimo pihnu. To ni glih zato da če ti motor pade da drsa po njih. To je že v štartu tretirano kot utež belance da je "kao" belanca bolj mirna. se pa pojavljajo vse lepši tile konci motorja. So tudi aluminjasti ki so precej lažji od originalnih. Ne vem pa kako opravljajo svojo nalogo. Pač razmišljam da niso zastonj japončki đabe v pisarnah in rišejo in konstruirajo tele naše zverinice. če bi bli ALU toliko boljši bi bili zagotovo že v štartu gor. Pač moje razmišljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda tole si mal mimo pihnu. To ni glih zato da če ti motor pade da drsa po njih. To je že v štartu tretirano kot utež belance da je "kao" belanca bolj mirna. se pa pojavljajo vse lepši tile konci motorja. So tudi aluminjasti ki so precej lažji od originalnih. Ne vem pa kako opravljajo svojo nalogo. Pač razmišljam da niso zastonj japončki đabe v pisarnah in rišejo in konstruirajo tele naše zverinice. če bi bli ALU toliko boljši bi bili zagotovo že v štartu gor. Pač moje razmišljanje.

Železo je precej cenej od alu. Pri 10motorjih se še ne pozna tolk razlika pri nekaj tisoč je pa :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjack zakaj so bar ends? Oz zakaj to pride v postev? so morda karbonski...

Ej v mojem primeru sam za stajliš, toliko da nimam gor črnih, da mal popestrim z rdečo :)..

Imaš jih v več barvah...

kgrhqrjqe5cfus8ftbo0i9it.jpg

kgrhqjiqe4sb28zvbozjcq-g.jpg

kgrhqfg8e45m-ez2sbo0sude.jpg

kgrhqyokjoe5f-rb91bozjoz.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj vprašal

Nedovgo nazaj sem na netu zasledil zaščitne folije rezervoarja-prosojne,ki se prilepijo na bok tanka(kjer ma motorist kolena).No,te spletne strani (slovenska)ne najdem več:headbang: mogoče kdo od vas ve če sploh obstaja za Z-ja.

S čim glancate rezervarje?mogoče kak pripomoček od motul-a???

Hvala za odgovore,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar tukaj vprašal

Nedovgo nazaj sem na netu zasledil zaščitne folije rezervoarja-prosojne,ki se prilepijo na bok tanka(kjer ma motorist kolena).No,te spletne strani (slovenska)ne najdem več:headbang: mogoče kdo od vas ve če sploh obstaja za Z-ja.

S čim glancate rezervarje?mogoče kak pripomoček od motul-a???

Hvala za odgovore,lp

ehh bučman..."s čim glancate motorčke?" to sem hotel napisati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!