Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ja res izgleda dobro!!! :OK:

Sam nisem ravno najbolj sam svoj mojster, je bilo težko tako natančno nalepit?

Sam moram prav tako narediti nekaj popravkov na mojem mopedu, mi je namrač poleti "odletel" bug spoliler P***a karbonski pa je šlo cca300€?!? Zdaj pa razmišljam da bi dal mogoče gor original kawasakijevega ampak je mogoče malo drag...če ga kdo ima bi prosil za kakšno sliko...oziroma še boljše če ga kdo naredi doma ga kupim...

Lep pozdrav Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je pri z750 normalno, da ko ga na povno natankaš da nekaj časa utripajo črte na števcu za količino goriva?

Popravljeno . Popravil cossy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je pri z750 normalno, da ko ga na povno natankaš da nekaj časa utripajo črte na števcu za količino goriva?

Bo kar normalno.

Meni tud, če imam skoraj poln rezervar in če stoji motor dalj časa na tački, ko ga zravnam in vžgem mi ali utripa fuel ali pa kaže samo eno črtico kakšno minuto. Potem kaže normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res izgleda dobro!!! :OK:

Sam nisem ravno najbolj sam svoj mojster, je bilo težko tako natančno nalepit?

Sam moram prav tako narediti nekaj popravkov na mojem mopedu, mi je namrač poleti "odletel" bug spoliler P***a karbonski pa je šlo cca300€?!? Zdaj pa razmišljam da bi dal mogoče gor original kawasakijevega ampak je mogoče malo drag...če ga kdo ima bi prosil za kakšno sliko...oziroma še boljše če ga kdo naredi doma ga kupim...

Lep pozdrav Robert

Pejt v moj album pogledat. Je kr ene par slik z org. bug spoilerjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal tvoj album :OK::worship: res lep motor!!!

Tudi sam sem najprej razmišljal da bi dal podobna izpuha kot ti ampak...sem se kasneje odločil za enostavnejšo varianto (GP Pro) in moram rečt da ko pogledam tvoj motor mi je kar malo žal!!!

Ko boš kaj v Mariboru častim pijačo da malo pogledam moped.

Kje si pa kupil originalni bug spoiler, ter seveda koliko €???

Aja si mogoče kaj razmišljal da bi zamenjal "šalčko" za zavorno olje s čim takšnim... http://www.louis.de/_200ebdb3347442a3ed32af5d4c32a8a50e/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=410&wgr=330&list_total=34&anzeige=0&page=2&artnr_gr=10006044

oziroma če je kdo že zamenjal original s čim podobnim prosim za sliko in uporabniško izkušnjo.

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm zanimivo, meni pa naprimer originalni spoiler sploh ne potegne. Oz. saj je bil v ožje izboru, vendar me je cena odvrnila od tega. Je ermay.ov občutno lepši, pa še po sredini ima narejeno, da plastike ni in morebitni kamenčki nimajo kaj poškodovati.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mi je všeč tudi tvoja izvedba z750, izpuh sem kopiral po tvojem bug spoiler sem dal ta tak:

ampak se mi je odvil na AC in polomil do konca :headbang: zdaj pa iščem kaj drugega. Če ima kdo kak link do originalnega ali kopije originalnega po dobri ceni se priporočam. Kje si pa ti vzel tvojega (HyperJack) če še imaš link...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar normalno.

Meni tud, če imam skoraj poln rezervar in če stoji motor dalj časa na tački, ko ga zravnam in vžgem mi ali utripa fuel ali pa kaže samo eno črtico kakšno minuto. Potem kaže normalno.

fora je da men ne utripa ena črtica, ampak vse po cirka 30km pa nehajo vtripat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je da men ne utripa ena črtica, ampak vse po cirka 30km pa nehajo vtripat

Morda se ti samo plovček proti koncu malo zatakne, ker to kar se ti dogaja, ni normalno. Pri meni je tako, dofila se usedem, in čez par sekund je že na full.

Mislim, da pa ni potrebe da se obremenjuješ. Se pač mal zatakne. Poizkusi ga mogoče, ko bo čisto prazen, da ga malo pretreseš, levo desno naprej nazaj.

ajdi bok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda se ti samo plovček proti koncu malo zatakne, ker to kar se ti dogaja, ni normalno. Pri meni je tako, dofila se usedem, in čez par sekund je že na full.

Mislim, da pa ni potrebe da se obremenjuješ. Se pač mal zatakne. Poizkusi ga mogoče, ko bo čisto prazen, da ga malo pretreseš, levo desno naprej nazaj.

ajdi bok!

hvala za odgovore, bom spomlad ko bo šel motor na redni servis, serviserja opozoru na težavo, da ko se začne sezona da bo motorček tip top

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mi je všeč tudi tvoja izvedba z750, izpuh sem kopiral po tvojem bug spoiler sem dal ta tak:

ampak se mi je odvil na AC in polomil do konca :headbang: zdaj pa iščem kaj drugega. Če ima kdo kak link do originalnega ali kopije originalnega po dobri ceni se priporočam. Kje si pa ti vzel tvojega (HyperJack) če še imaš link...

LP

Kako si bil pa zadovoljen z njim? Jaz sem imel tudi tega, pa mi je začel drsat po tleh. Zdaj mi pa napoto dela. Če ga rabiš, se lahko kaj zmeniva...

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je da men ne utripa ena črtica, ampak vse po cirka 30km pa nehajo vtripat

to se ne dogaja...

Kako si bil pa zadovoljen z njim? Jaz sem imel tudi tega, pa mi je začel drsat po tleh. Zdaj mi pa napoto dela. Če ga rabiš, se lahko kaj zmeniva...

sicer mi ni bil preveč všeč ampak če ni preveč zdrsan in za res dobro ceno bi ga mogoče celo vzel, ker imam nosilce še na motorju...koliko ga pa ceniš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se ne dogaja...

sicer mi ni bil preveč všeč ampak če ni preveč zdrsan in za res dobro ceno bi ga mogoče celo vzel, ker imam nosilce še na motorju...koliko ga pa ceniš

Če ga že kupiš, ti pa odstopim nekaj karbona, pa poflikaš podrajsano :). Z-riderji, mormo skup držat ;).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ga že kupiš, ti pa odstopim nekaj karbona, pa poflikaš podrajsano :). Z-riderji, mormo skup držat ;).

Hvala, sva se dogovorila da ga vzamem (hvala Cofko) po slikah sodeč se mi ne zdi ravno preveč poškodovan.

Vseeno me pa zanima če bi lahko kako popravil "odrgnine".

Če ima kdo kakšno idejo...ampak naj ne bo preveč rokodelsko zahteven podvig ker sem bolj... :blush:

Hvala Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Jaz pa kupujem Z-ja....če ga kdo prodaja mi naj javi prosim!

Pogoji: malo prevoženih kilometrov, 1.lastnik, slovensko poreklo, redno servisiran, nekaramboliran in nepoškodovan, od 2007 dalje....

Hvala!

Lp, Aleš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledal tvoj album :OK::worship: res lep motor!!!

Tudi sam sem najprej razmišljal da bi dal podobna izpuha kot ti ampak...sem se kasneje odločil za enostavnejšo varianto (GP Pro) in moram rečt da ko pogledam tvoj motor mi je kar malo žal!!!

Ko boš kaj v Mariboru častim pijačo da malo pogledam moped.

Kje si pa kupil originalni bug spoiler, ter seveda koliko €???

Aja si mogoče kaj razmišljal da bi zamenjal "šalčko" za zavorno olje s čim takšnim... http://www.louis.de/...tnr_gr=10006044

oziroma če je kdo že zamenjal original s čim podobnim prosim za sliko in uporabniško izkušnjo.

Lp Robert

Javim. Čeprav upam da se na kakšni otvoritveni kej prej srečamo :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjetje A3M na brnčičevi se ukvarja z prodajo K&N filtrou kjer imajo tudi za Z-ja cena je 57eur + zraven pa je fino kupiti še komplet za čiščenje ter olje ki stane 17eur zdaj nevem treba bo še malo po googlat če je kje ceneje če pa ne pa tukaj nabavimo. se pa itak ne mudi do spomladi je še dolga :D

Ker sem se spomnil, da bom tudi jaz ga moral že menjat, bi bil mogoče tud jaz interesent za kak grup buy, če bi blo pol dost cenej. Kolk berem razna mnenja, pridobiš baje nič, razen menjavat ga ni treba nikoli več(samo čistiš in mažeš).

Je pa tud tak navaden filter(HIFLO) za Z-ja stane dobrih 20eur, menjaš ga pa na 12.000km. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni, dragi lastniki te prečudovite mašince imenovane Kawasaki Z750 :)

Imam vprašanje (morda 2, odvisno od odgovora na to vprašanje :P), namreč zelo se zanimam za nakup te mašince, ful navdušen :)

Bi pa samo povprašal, ali je to problem, da oba motora ki jih gledam (črn in zelen) imata že 2 lastnika? Pa še, kaj se splača pogledat pred nakupom rabljenega Zjeka? :)

Hvala za odgovor že v naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pozdravljeni, dragi lastniki te prečudovite mašince imenovane Kawasaki Z750 :)

Imam vprašanje (morda 2, odvisno od odgovora na to vprašanje :P), namreč zelo se zanimam za nakup te mašince, ful navdušen :)

Bi pa samo povprašal, ali je to problem, da oba motora ki jih gledam (črn in zelen) imata že 2 lastnika? Pa še, kaj se splača pogledat pred nakupom rabljenega Zjeka? :)

Hvala za odgovor že v naprej!

Jaz sem, kupoval to "prečudovito" žverco 2 meseca nazaj....najprej sem celega podrobno pregeldal...fajn je če imaš koga zraven, ki je že imel Z-ja in se mogoče malo spozna na motorje...(jaz sem tako naredil) ...potem je kolega opravil še kratko testno vožnjo...če trese belanco ali če ga kam vleče in podobne prčkarije...servisno knjigivo smo malo pogledali...ter homologacijo...(no kupil sem 2008 letnik s 14000 prevoženimi tako da kaj druga niti nisem tako preverjal...)

in to je blo nekako to ...potem pa vožnja od lj do mb pri 5 stpopinj celzija...brrrr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem, kupoval to "prečudovito" žverco 2 meseca nazaj....najprej sem celega podrobno pregeldal...fajn je če imaš koga zraven, ki je že imel Z-ja in se mogoče malo spozna na motorje...(jaz sem tako naredil) ...potem je kolega opravil še kratko testno vožnjo...če trese belanco ali če ga kam vleče in podobne prčkarije...servisno knjigivo smo malo pogledali...ter homologacijo...(no kupil sem 2008 letnik s 14000 prevoženimi tako da kaj druga niti nisem tako preverjal.. .)

in to je blo nekako to ...potem pa vožnja od lj do mb pri 5 stpopinj celzija...brrrr...

Hvala za odgovor, vendar ne poznam nikogar, ki bi si lastil Zja (ali pa si ga je). Prvi ima okrog 33000 prevoženih (2007 letnik sta oba), drugi pa 26000. Predvsem me "skrbi" to da imata oba že 2 lastnika, zato bi rad pregledal stvari zaradi katerih bi morda motor navzven izgledal odličen, imel pa kaj skrito pokvarjenega in zato prodaja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!