Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Vleče me v to ker mi črno modra kombinacija oz modro-karbon tak dobro pride da bom še več karbona navleko se mi zdi. Nočem pa tudi načičkanega motorja... S tem da bi neke ''čudne'' trakce okoli koles navijal, moral bi malo photoshop povprašat :)

Rad bi imel tudi te varovalke da nogo gor nasloniš ob strani motorja v karbonu, samo se bojim folijo oblečt da ni ki prevroče tam....

motorcic.jpg

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vleče me v to ker mi črno modra kombinacija oz modro-karbon tak dobro pride da bom še več karbona navleko se mi zdi. Nočem pa tudi načičkanega motorja... S tem da bi neke ''čudne'' trakce okoli koles navijal, moral bi malo photoshop povprašat :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa mi je zdaj ful simpatično in dobro + sploh ni čičkasto in čudno vpadljivo :)

Ki najdeš vse to!?!!? :)))))))) In.. ki se da dobit to=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa mi je zdaj ful simpatično in dobro + sploh ni čičkasto in čudno vpadljivo :)

Ki najdeš vse to!?!!? :)))))))) In.. ki se da dobit to=P

Mal prej sem v Corlu risal obrobo za z.ja, jutri že moram rezat na mašino, drugače pa lahko pri meni dobiš :P. Sam kot ti pravim, bi moral to tvojo modro barvo naročit, pa kakšen dan počakat, da pride do mene folija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaka obroba je to? Kot trakec al kak ? Ročnih spretnosti podobnih tebi nimam, verjetno jih nikoli nebom imel ker ni časa niti opreme da bi kar sploh probal, takda sem zainteresiran valda.. Bova več o tem preko PM? da nebomo smetili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obroba rezana na ploter, kot vidiš sestavljena iz štirih delov za kar se da enostavnejše lepljenje na feltno. To sem še napisal sem, če bo še koga zanimalo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vleče me v to ker mi črno modra kombinacija oz modro-karbon tak dobro pride da bom še več karbona navleko se mi zdi. Nočem pa tudi načičkanega motorja... S tem da bi neke ''čudne'' trakce okoli koles navijal, moral bi malo photoshop povprašat :)

Rad bi imel tudi te varovalke da nogo gor nasloniš ob strani motorja v karbonu, samo se bojim folijo oblečt da ni ki prevroče tam....

motorcic.jpg

prevroče ni, kar držijo tele akrbonske folije. Poskusi pa dobit kakšno malo boljšo ker ene zgledajo prov porazno (npr imitacije karbona na kakih pocen žmigavcih-kot white noise7šum na TV-ju :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, take stvari sm hotu slišat.

Grem jest itq še par mopedov okol pogledat, se mi zdi da bom drugje za manjši denar dobu več motorja, edinole brez ABS se zna zgodit potem konc koncev :D

Hvala za nasvete pa potrpljenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, take stvari sm hotu slišat.

Grem jest itq še par mopedov okol pogledat, se mi zdi da bom drugje za manjši denar dobu več motorja, edinole brez ABS se zna zgodit potem konc koncev :D

Hvala za nasvete pa potrpljenje ;)

No sporoč nam pol kaj si ubodu :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sicer sem našel tudi ''hell guarde'' za 50 euronov, samo se mi zdi to predrago.

k-48.jpg

Res pa je da tudi nimam še ideje ali predstave koliko pride malo boljša folija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

sicer sem našel tudi ''hell guarde'' za 50 euronov, samo se mi zdi to predrago.

k-48.jpg

Res pa je da tudi nimam še ideje ali predstave koliko pride malo boljša folija

Lahko ti zrihtam folijo po dobavni ceni m2-35€ :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Rocko:

Jaz sem jih preko MCMOTOPARTS dobil za 32€ s poštnino. Malo poglej po trgovini. Je kar nekaj ponudb.

Lp, Cofko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha a vi ste tud na olnih posodicah :D, jaz bom kar oblekco vzel, da oljčka ne bo zeblo, še najbolj simpl. Menjal posod ne bom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack kje si našel oblekce? :D

Kje drugje ko na stricu ebayu :P, čeprav nevem koliko je glih smisel to kupovat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta stric je poznan, od daleč, velikokrat pa poceni :)))))

Ne mudi se mi s tem, bom pa verjetno si nekaj omislil glede posodic v kratkem, ker so res ko bolniške posodice za spermatozoidne prijatelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha a vi ste tud na olnih posodicah :D, jaz bom kar oblekco vzel, da oljčka ne bo zeblo, še najbolj simpl. Menjal posod ne bom :D

Imaš kak dober link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hvala maus, nisem vedel kak bi naj točno to v ang jeziku poimenoval. Jaz iščem karbonske in pa mat barvo ali v barvi motorja... ( :closedeyes: omenim ce bi slucajno kdo opazil kaj takega, če sam ne najdem )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo bojsi, vidim, da ste vsi nekaj zagreti. Zakaj ne bi šli v skupinski nakup, jaz iščem partnerje za nakup iz:

http://www.carpimoto.it/EN/

Zelo realne cene, le naročil nisem nikoli, ker mi ni za plačevat poštnino, če bi nas bilo več, vsak plača en del in je to to.

Že sluuuučajno koga zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!