Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Jih boš ti zmontiral H2000? Če boš zmontiral bi pogledal pri tebi....

Ne jaz jih ne bom montiral, ker mi barva karbona nekako ni preveč všeč. Mogoče bom kdaj dal te originalne eloksirat v črno barvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rizoma hoče za štoflc 20€, ccc, doma mi je vzelo 20minut na stružnici, aluminij+karbon. Podložka bo še tanjša, nč skrbet, sej vem, da je preobilna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rizoma hoče za štoflc 20€, ccc, doma mi je vzelo 20minut na stružnici, aluminij+karbon. Podložka bo še tanjša, nč skrbet, sej vem, da je preobilna :P

Gruntam in gruntam kje bi ta štoflc pasal na Z-ju, pa mi ne kapne. Al slučajno ni mišljen za Z-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gruntam in gruntam kje bi ta štoflc pasal na Z-ju, pa mi ne kapne. Al slučajno ni mišljen za Z-ja?

hehe, je je ;), poglej luknjo pri sovoznikovih stopalkah na levi strani ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, je je ;), poglej luknjo pri sovoznikovih stopalkah na levi strani ;)

Vsaka čast najdeš pa res vsako malo luknjo in jo estetsko izpopolniš. :OK: Upam, da bom letos našel čas in se udeležil kakšnega srečanja Z-jev, da si pobliže ogledam tvojega Z-ja.

Lp

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast najdeš pa res vsako malo luknjo in jo estetsko izpopolniš. :OK: Upam, da bom letos našel čas in se udeležil kakšnega srečanja Z-jev, da si pobliže ogledam tvojega Z-ja.

Lp

Če bo šlo vse po planu, bo pa res za vidt nekaj zanimivih dodelav ;), nevem, kje so ostali Z riderji, nič se kaj ne javijo :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo vse po planu, bo pa res za vidt nekaj zanimivih dodelav ;), nevem, kje so ostali Z riderji, nič se kaj ne javijo :P.

Fak of! :rolleyes: Valjda ne bomo poslikali vsa naenkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff to bo še zanimivo :D, mislim, da bo Z750 tema, tema leta že takoj na začetku leta, ko vsi objavimo fotka :D.

Ejga Lajbn, kwa se pa struž?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga Lajbn, kwa se pa struž?? :D

Zaščita vilic, pa eni pokrovčki, in take malenkosti ki pripomorejo k bolj šminkerskemu mopedu :P

Ubistvu je že vse pr ličarju že kakšen mesec... upam da se bo zdej kej zmigal.

Aja, pa nalepke se tudi tiskajo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaščita vilic, pa eni pokrovčki, in take malenkosti ki pripomorejo k bolj šminkerskemu mopedu :P

Ubistvu je že vse pr ličarju že kakšen mesec... upam da se bo zdej kej zmigal.

Aja, pa nalepke se tudi tiskajo :OK:

Ej pa ne da greš na drugo barvo, zapuščaš temno stran :P?

Zaščita vilic, hehe, mam en par viška :smoke: , rabi kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se odločam za nakup motocikla in sicer sem se zagrel za Kawasakija Z750. Iščem nekje v rangu letnika 2007-2009, seveda bi za svoj denar rad dobil čimveč, imam pa problem, ker sem nekako zatežil sam sebi, da kupujem motor z ABSom. Prečesal sem (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in naletel na tale oglas:

http://www.(Zbrisano....asp?ID=5160884

Motor sicer ima nekaj več kilometrov, vendar bi lahko sklepal, da je bil vožen relacijsko, me pa zanima, če kdo specifični moped pozna? TC ga prodaja komisijsko, prejšnji lastnik naj bi bil nek starejši možakar (ki je ponavadi vedno, poleg župnika, ki se samo ob nedeljah k maši vozi). Zanima me predvsem zgodovina motorja, ker cena ubistvu niti ni tako ugodna glede na letnik in prevožene kilometre, je pa na njem že nekaj opreme (vizir, Akrapovič slip-on, konvček.. .). Takoj bi bilo treba popravit oz. menjat semeringe na sprednjih amortizerjih (cca. 100€ stroška z materialom). Ker sem sam zelo začetnik na motorju, ga ne potrebujem za norenje, rad bi samo kupil nekaj, kar mi bo naslednje 3-4 leta zadoščalo za moje vožnje. Glede na to, da se bom kreditiral za to, bo kr moral zdržat vsaj 3 leta :).

Moped ima potrjeno servisno (jo moram še prelistat), redno servisiran in kupljen pri nas. Me zanima pa, če ga kdo pozna, ker za starejšega gospoda so gume hudo v živo pobrane po robovih (menda en izlet na Grobnik naredil svoje)...

Tud na forumu sem novinc, zato se opravičujem, če sem kako isto temo že odprl ponovno ;)

Hvala za odgovore in lep pozdrav.

Lej jaz vidim stvar tako.....Motor je imel nekega starejšega gospoda za lastnika,ki se je po tvoje vozil samo k maši in tralalalalal......in potem svizec res zavije čokolado......Akrapovič,grobnik,gume pobrane do roba..............ta starejši možak je pa mogu bit od sile,ni kaj......tok,da temu tvojemu prodajalcu v TC povej naj gre klamfe srat kam drugam......tok,da se okrog cene še mal pogajaj in ne vžgi se na prvo....saj vem,tvoj prvi motor,vzhičen si,ma sej sem bil sam isti :slap: a ne zaleti se,drgač bom šel pa z tabo,pa ti garantiram,da bova mal ceno zbila,pa za pir boš dal :grim

Se pa strinjam z siksom,če je bil motor na pisti oziroma pobrane gume....to ni merilo,da bi bilo lahko potem kaj narobe z motorjem,saj če je lastnik lepo skrbel za njega,servisi,ogrevanje pred tiščanjem,hlajenje motorja po tiščanju pred izklopom......itd je ta motor še vedno v top stanju :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ma tut oznak Z (med drugimi). A to vela :?

Lajbn .. med šminkerje si se vrgu :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ma tut oznak Z (med drugimi). A to vela :?

Lajbn .. med šminkerje si se vrgu :O

Pa vse se da zment, ni nas težko podkupit, kakšno kavo ali dve, pa si naš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam obcutk, da TC nima lih ugodnih cen za tele rabljene.... :blush:

Šel 1x gledat rabljene motorje v TC (nakup za punco Yamaha XT660X), če ne bi prodajalcu postavil vpraŠanje, zakaj je bil motor na tleh, mi tudi sam sploh ne bi povedal da je bil, niti enega kosa niso zamenjali. Cena pa takŠna za zvrnjen motor, da sem se skoraj sam zvrnil po tleh. S takim odnosom bodo bolj težko tam shajali, sam kaj ko Še vedno obstaja na svetu vsaj tretjina ljudi, katere bodo lahko naplahtali.

Najbolje ti je vzet nekoga s seboj ki se spozna na motorje in to je to, ni nevem kakŠne tople vode za odkrivat. Dokler sam ne opaziŠ da je na motorju veriga in zobniki mogoče malo preveč znucani glede na kilometre itd.

Lahko Še nevem koliko stvari prebereŠ na netu, pa je vseeno bolje, pogledat kakŠen motor več v živo.

Pa Še nekaj. Če kupujeŠ npr. 2008 letnik poglej detailne slike motorja, če ima le ta črne feltne, jih ne more imet 2008letnik polirane svetleče feltne. TakŠn Z se je pred časom prodajal v TC.ju. In tukaj spoznaŠ veliko cak.

Če so pri takŠnem letniku zanič sprednji semeringi je bil motor skoz na zadnjem kolesu.

Pa nasvidenje!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel 1x gledat rabljene motorje v TC (nakup za punco Yamaha XT660X), če ne bi prodajalcu postavil vpraŠanje, zakaj je bil motor na tleh, mi tudi sam sploh ne bi povedal da je bil, niti enega kosa niso zamenjali. Cena pa takŠna za zvrnjen motor, da sem se skoraj sam zvrnil po tleh. S takim odnosom bodo bolj težko tam shajali, sam kaj ko Še vedno obstaja na svetu vsaj tretjina ljudi, katere bodo lahko naplahtali.

Najbolje ti je vzet nekoga s seboj ki se spozna na motorje in to je to, ni nevem kakŠne tople vode za odkrivat. Dokler sam ne opaziŠ da je na motorju veriga in zobniki mogoče malo preveč znucani glede na kilometre itd.

Lahko Še nevem koliko stvari prebereŠ na netu, pa je vseeno bolje, pogledat kakŠen motor več v živo.

Pa Še nekaj. Če kupujeŠ npr. 2008 letnik poglej detailne slike motorja, če ima le ta črne feltne, jih ne more imet 2008letnik polirane svetleče feltne. TakŠn Z se je pred časom prodajal v TC.ju. In tukaj spoznaŠ veliko cak.

Če so pri takŠnem letniku zanič sprednji semeringi je bil motor skoz na zadnjem kolesu.

Pa nasvidenje!

Ja pa pozabu si mu Še povedat,da je po ta zadnjem vozu starejŠi možak,ki je imel motor samo za k maŠi :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste prava divja liga res.'

Če ma človek Zja in vas bere tukaj tak ne more met mira čez zimo. Zgleda da bom jaz se tudi vrgo v par dodelav še zraven. ''Mater vam vidim'', znate človeka navdušit in tudi malo po malo praznit denarnico. Upam da nebom letos vedno delal za skupinsko vožnjo, res bi jo rad doživel.

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to bojsi, če kdo rabi obrobe platišč?

Barva? Katera vam paše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem katera bi se mojemu podala ko je črno moder, pa dosti ga mislim s karbonom še oblečt ker je mašina in vse tako črno.

Majo obrobe barvo modro letnika 2008?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem katera bi se mojemu podala ko je črno moder, pa dosti ga mislim s karbonom še oblečt ker je mašina in vse tako črno.

Majo obrobe barvo modro letnika 2008?

Morda malo kontriraj, pa se odloči za belo barvo, če se odločiš za modro, lahko poiščem primeren oddtenek in naročim folijo, potem pa odrežem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj Z zaenkrat samo počiva, bo pa pol spomlad deležn par manjših spremenb, zaenkrat je v delavnici pokrit pa se mi ne ljubi za vsako stvar motorja odgrinjat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!