Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

nisem ga še kupil, še iščem... 460 pa mi je preveč, potem raje vzamem leota za 1/3 manj... Akrapo mi je po glasu vrhunski, izgled pa solidn... Če ga primerjam z leo gp style mi je leo lepši... Ker iščem načeloma rabljenega, zato akrapo ker jih je največ...

Nevem kako opazit, da je bil na tleh.. Js nisem opazo, sem zvedo od prejšnega lastnika. Drugače pa med tankom pa belanco se vidi v tanku če je bla belanca zabita b tank, vilice preveriš pri večji hitrosti če vleče v katero smer, če spustiš belanco še bolje... Če je barvan vidiš ponavadi v prahu v barvi (majhne pikice, morš pogledat od blizo),... Ponavadi pa tudi malokdo ko barva kupi in nalepi nalepko z750 na rit motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni malo :BUA: ..še tu pri nas pa sploh...

Ja leo gp je nekje 270€ kar je že dosti bolj spremenljivo :grim

Kako pa je pol z MIVV in ostalimi znamkami? se jih da sploh homologirati?

Tisti k prodajajo motorje z kakšno "napako" bodo vse storili, da jo skrijejo :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno je, da hočeš napako skrit, čeprav ni pošteno...

MIVV se da homologirat, tudi mass,... za ostale pa nevem, večino se jih da....

@hyperjack kakšen izpuh maš ti? če ne uprašam preveč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno je, da hočeš napako skrit, čeprav ni pošteno...

MIVV se da homologirat, tudi mass,... za ostale pa nevem, večino se jih da....

@hyperjack kakšen izpuh maš ti? če ne uprašam preveč...

Ne ne, sej vi kr ostanite na Akrapovič želji, ane Shibby ;), hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, sej vi kr ostanite na Akrapovič želji, ane Shibby ;), hehehe

Mislim da bomo ostali le pri želji :) Če in ko bom jaz kupoval se bom verjetno odločil za Leovice :)

HyperJack: lep motor :) prodaš? :)

vidim, da se voziš brez DB-killerja? ti ne težijo policaji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bomo ostali le pri želji :) Če in ko bom jaz kupoval se bom verjetno odločil za Leovice :)

HyperJack: lep motor :) prodaš? :)

vidim, da se voziš brez DB-killerja? ti ne težijo policaji?

Hehe toti motor ostane z mano do konca ;), če že bo kdaj želja po drugem, bo Z.jko vseeno ostal :), sem prvi lastnik :).

Trkaaaam ampak res trkaaaam glede policajev, saj me niso ustavili že dve leti, z Z.jem je bilo le enkrat ko je bil še ves originalen in jaz brez izpita... zdaj na srečo me niso. Vozim na krajše razdalje brez db-killerja, ga imam vedno z ključem za vijačenje s seboj v torbi, če bi bilo potrebno ga kdaj na listu mesta privijačiti.

Za daljše ture mi tako ali drugače glava odpade, sej ne rečem, ga res rad poslušam, ampak začne sama od sebe bolet :P (le zakaj?? hehehe=))

p.s.

to si poglej pa ti bo takoj jasno od 1:17minute naprej ;) Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni malo :BUA: ..še tu pri nas pa sploh...

Ja leo gp je nekje 270€ kar je že dosti bolj spremenljivo :grim

Kako pa je pol z MIVV in ostalimi znamkami? se jih da sploh homologirati?

Tisti k prodajajo motorje z kakšno "napako" bodo vse storili, da jo skrijejo :mellow:

MASS izpuhe lahko homologiraš in so tudi dokaj denarnici prijazni :) Mislim da so karbonske izvedbe cca 320€ če se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MASS izpuhe lahko homologiraš in so tudi dokaj denarnici prijazni :) Mislim da so karbonske izvedbe cca 320€ če se ne motim.

Mogoče veš kje se da dobit mass izpuhe pri nas, kakšna slika ali link karbonske in drugih izvedb...?

Vem da se en uporabnik foruma ukvarja z mass-ovimi izpuhi pa nevem točno kje sem ga srečo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo bojsi, bi imel kdo za na zadnjo nihajho?

Cena? pff, ena kavica ob priliki :P

ej jest bi tole mel če mi bi naredu tole kar je rdečo oranžne Z barve?

veš kaj me zanima maš ti še uno šablono oz.nalepko za na avto silhueta Z750?

Kaj vam je na Akrapoviču všeč?

Sam tko informativno me zanima, brez zamere!

Fantje jest sm na Hyperjackovi strani, mam tud jest Leota sicer GPstyle in to je top špica roba.TUdi sam sem od nekdaj si prisegu da ko bom mel cestn motor

bo gor akrapovič,ponos slovenije,ponos moje občine, namreč živim 500m zračne razdalje od tam kjer se to čudo dela.Vem da so najboljši itd...AMPAK nimajo lepga izpuha za Z750!Prav tako mi zvok sploh ni ušeč, mogoče bi celo bil če nebi nikol slišal LEO-ta. Ker to je pa poeeezija ki non-stop poooookaa :)

Ne ne, sej vi kr ostanite na Akrapovič želji, ane Shibby ;), hehehe

Vsake oči majo svojga malarja :)

Mislim da bomo ostali le pri želji :) Če in ko bom jaz kupoval se bom verjetno odločil za Leovice :)

HyperJack: lep motor :) prodaš? :)

vidim, da se voziš brez DB-killerja? ti ne težijo policaji?

90% km sezone sem se prevozil brez Db-ja, če nimaš v ušesu čepkov, je vse skupaj preglasno, začne resno bolet glava-Preverjeno! in ja zaenkrat HVALA Bogu nič polcajev. Mam pa tud jest sabo za vsak slučaj.

Lp Shibby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jest bi tole mel če mi bi naredu tole kar je rdečo oranžne Z barve?

veš kaj me zanima maš ti še uno šablono oz.nalepko za na avto silhueta Z750?

Fantje jest sm na Hyperjackovi strani, mam tud jest Leota sicer GPstyle in to je top špica roba.TUdi sam sem od nekdaj si prisegu da ko bom mel cestn motor

bo gor akrapovič,ponos slovenije,ponos moje občine, namreč živim 500m zračne razdalje od tam kjer se to čudo dela.Vem da so najboljši itd...AMPAK nimajo lepga izpuha za Z750!Prav tako mi zvok sploh ni ušeč, mogoče bi celo bil če nebi nikol slišal LEO-ta. Ker to je pa poeeezija ki non-stop poooookaa :)

Vsake oči majo svojga malarja :)

90% km sezone sem se prevozil brez Db-ja, če nimaš v ušesu čepkov, je vse skupaj preglasno, začne resno bolet glava-Preverjeno! in ja zaenkrat HVALA Bogu nič polcajev. Mam pa tud jest sabo za vsak slučaj.

Lp Shibby

Meni je tudi zelo všeč Leovice GP, ker je nek nov stil od Akrapoviča je standardna fora..škoda, da niso si izmislili kaj boljšega!

Verjamem, da začne glava boleti. Ampak raje boli glava od motorja kot od kazni!

še ena zanimiva varianta: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5552278 sam spet je drugi lastnik :BUA: ..bom poklical da vidimo kaj pravi!

Imam eno vprašanje. Kolega ima na motorju LED smernike, ki jih je kupil v tujini, na njih je odtisnjen tisti E. A vseeno mora homologirati in kako lahko to stori? ( ko mi posreduje link vam pošljem )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni malo :BUA: ..še tu pri nas pa sploh...

Ja leo gp je nekje 270€ kar je že dosti bolj spremenljivo :grim

Kako pa je pol z MIVV in ostalimi znamkami? se jih da sploh homologirati?

Tisti k prodajajo motorje z kakšno "napako" bodo vse storili, da jo skrijejo :mellow:

Poglej še za arrow izpuhi se jih da dobit za okrog 280eur nove. Npr. arrow dark line. Ga imam sam gor, pa za moje pojme ga ne menjam za nobenega akrapoviča.

Tule sem našel dva filmčka eden z db kilerjem in eden brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lepo poje :) ti ga je uspelo vpisat v homologacijo?

Sam js ne vem..smo v EU in povsod veljajo ista pravila sam pri nas ne..!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar lepo poje :) ti ga je uspelo vpisat v homologacijo?

Sam js ne vem..smo v EU in povsod veljajo ista pravila sam pri nas ne..!

Normalno sem ga homologiral. Dobiš zraven en certifikat in s tistim greš na homologacijo. Drugače pa izpuh je z db kilerjem proti originalu mogoče za 20% razlike, medtem ko brez db kilerja :music1::OK:

Če praviš, da si blizu Italije doma, lahko pogledaš tud tam za cenami.

Iz Italije kolk sem seznanjen izhajajo leovince, arrow, miw pa še kateri bi se našel. Imaš pa tak na vsaki spletni strani proizvajalca specifikacije in če je homologo varijanta.

Sicer pa brez veze, da si beliš glavo z izpuhom. Kupi prvo motor, ker mogoče ga boš tak dobil že z kakšnim športnim loncem.

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor si ne belim glave prav z ničemer dokler ne dobim motorja sme pa nekak že nevčakan..pa kdo ne bi bil :)

Ja Arrow, Leovice itd.. so iz Italije. Sam pri njih je dovolj da ima E odtisnjen pa je ok. Enako velja tudi za svetlobna telesa in vse ostale predelave..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor si ne belim glave prav z ničemer dokler ne dobim motorja sme pa nekak že nevčakan..pa kdo ne bi bil :)

Ja Arrow, Leovice itd.. so iz Italije. Sam pri njih je dovolj da ima E odtisnjen pa je ok. Enako velja tudi za svetlobna telesa in vse ostale predelave..

Brez skrbi ti samo glej, da dobiš tisti papir oziroma kartonček z E in neko številko zraven, večinoma če kupiš rabljenega lahko celo na njihovi spletni strani potem najdeš to zadevo ali pa ti jo pošljejo po pošti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letniki 2008, so bili samo crn, moder in oranzen! Zdaj pa razmisljajte :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letniki 2008, so bili samo crn, moder in oranzen! Zdaj pa razmisljajte :P

Ja res je sem ravnokar preveril....lahko ga je kupil 2008...

Kaj pa tisto dvobarvno različico so imeli samo leta 2010, ker zdaj ko sme poizvedoval za novega l2011 so mi rekli da ni dvobarvna različica..pač samo zelen, bel, čren..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je bil motor kupljen in prvič registriran šele leta 2008. Potem ima v prometni lahko zabeleženo prvo registracijo 2008, kljub temu da je letnik izdelave starejši. Leto izdelave se da ugotoviti tudi po VIN številki, sicer pa je po mojem bolj pomembno kdaj je bil prvič registriran. Motor ni nič slabši če je stal v salonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je bil motor kupljen in prvič registriran šele leta 2008. Potem ima v prometni lahko zabeleženo prvo registracijo 2008, kljub temu da je letnik izdelave starejši. Leto izdelave se da ugotoviti tudi po VIN številki, sicer pa je po mojem bolj pomembno kdaj je bil prvič registriran. Motor ni nič slabši če je stal v salonu.

Vsekakor je lahko tudi dve leti stal v salonu kar pa tudi kaj dosti nima veze. Marsi kdo kupi starejši letnik ker dobi popust :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo bojsi, bi imel kdo za na zadnjo nihajho?

Cena? pff, ena kavica ob priliki :P

Kar se tiče nalepk, dam gor samo a* :)

Drugače pa pohvalno ;)

...

Kaj pa nam še preostane od tega kar se da homologirati?

Te robe je kolkor hočeš...

...vilice preveriš pri večji hitrosti če vleče v katero smer, če spustiš belanco še bolje...

Hja, pri Z-ju ta praksa ravno ne drži vode. Baje, da vsak vleče v desno...

Imam eno vprašanje. Kolega ima na motorju LED smernike, ki jih je kupil v tujini, na njih je odtisnjen tisti E. A vseeno mora homologirati in kako lahko to stori? ( ko mi posreduje link vam pošljem )

Potrebuje certifikat.

...

Sam js ne vem..smo v EU in povsod veljajo ista pravila sam pri nas ne..!

Egzekli! :)

Drugače pa je bil tale avspuh zame druga izbira:

screenshot003fr.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje, da dobi certifikat? sem videl da jih prodajajo tudi v TC..mogoče lahko oni kaj zrihtajo? :huh:

Ima kdo kakšne izkušnje? ( ej ta država je popolnoma faljena! :BUA: )

Kje pa si zdaj to najdel? :)

Mi je zelo všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!