Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Jaz sem svojega kupil z že zamenjanimi žmigavci. Homologacija ni bila urejena, ker prejšnji lastnik rekel, citiram: "Tega itak ne rabiš!". Bili so kupljeni v Louisu. Sem jih kontaktiral in dobil papirje.

Avspuh je pa tale: http://www.hpcorse.com/EN/prodotti/4/hydroform

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče nalepk, dam gor samo a* :)

Drugače pa pohvalno ;)

Te robe je kolkor hočeš...

Hja, pri Z-ju ta praksa ravno ne drži vode. Baje, da vsak vleče v desno...

Potrebuje certifikat.

Egzekli! :)

Drugače pa je bil tale avspuh zame druga izbira:

screenshot003fr.jpg

mater ker hud moped :) celo črn mi je ušeč :) hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@forfeitt ta motor od motofortuna z akrapovičem, kolker vem je prodan...tudi sam sem ga kupu pri motofortuna pa mi je nazadne ko sem bil tam zatrdil, da je prodan...ker sem se pogovarjal za akrapoviča. Mimogrede korekten prodajalec, sem bil zelo zadovoljen.

Kar se pa tega srebrnega z-je tiče, bi izpadel iz mojega izbora že v štartu...gledal sem samo slovenske in pa po možnosti prvi lastnik...Glede na to da je iz primorske regije, je vprašanje kje pa kako se je vozil po italiji... sej veš kako je stanje tam po mestih, če si v bližini...Tako je blo moje razmišlanje, nisem hoto se nategnit...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, pol pa se bom moral sam znajti. Kako je to neumno, ker bi lahko kupil po e-bayu ker so dosti cenejši a pol jih ne moreš homologirat.. :mellow:

@delbrz: mislim, da je imel dva taka motorja z Akrapovičem in enega ni več na avto...net...spremljam avto nez že 2 meseca :)

Ja tam so razmere malo drugačne kot pri nas...ne negujejo kaj preveč motorjev...

Ja tale Hydroform je fantastičen :kva1: samo v črni izvedbi je lepši :grim

Včeraj sem malo raziskoval okoli in so cene nad 400€.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi iz ebaya lahko dobiš z papirji za homologacijo, če boš kontaktiro prodajalca ali ima papirje, ponavadi pa je itak že pod opisom dodano če ima papirje...

Oglas je biu zdj nanovo dan gr, sem pa sigurn da gre za isti motor. vmes naj bi biu prodan, mogoče se je zataknalo pri plačilo... ali vrnjen pod garancijo. Sem pa sigurn da gre za isti motor, ker je komisijska prodaja(kar mogoče niti ni tako slabo?). 2010 letnik, sprednji vizir in zelene obrobe na feltnah isto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi iz ebaya lahko dobiš z papirji za homologacijo, če boš kontaktiro prodajalca ali ima papirje, ponavadi pa je itak že pod opisom dodano če ima papirje...

Oglas je biu zdj nanovo dan gr, sem pa sigurn da gre za isti motor. vmes naj bi biu prodan, mogoče se je zataknalo pri plačilo... ali vrnjen pod garancijo. Sem pa sigurn da gre za isti motor, ker je komisijska prodaja(kar mogoče niti ni tako slabo?). 2010 letnik, sprednji vizir in zelene obrobe na feltnah isto ...

Po navadi piše samo da imajo tisti E odtisnejn...

Ampak, če se že drugič prodaja v tako kratkem času nekaj ne bo vredu?...saj po moje mora biti nekaj narobe, da je že spet naprodaj. Vsekakor pa mu 6100€ ne dam..z akra..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ceno bi se dalo veliko zmenit, sploh če mu je res tako nujno... za motor pa nevem, je pa pri njih garancija, vse lahko sprobaš....usaj pri mojemu niso nič skrivali...

Drgač pa sej sma ugotovila, počasi...mislo sem da bo motorjev vedno manj, da kdor je mislo prodat je prodau jeseni-konc sezone... pa me usak tedn preseneča na a-net... bo že prišo pravi, prepoznau ga boš pa tudi hitro... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ceno bi se dalo veliko zmenit, sploh če mu je res tako nujno... za motor pa nevem, je pa pri njih garancija, vse lahko sprobaš....usaj pri mojemu niso nič skrivali...

Drgač pa sej sma ugotovila, počasi...mislo sem da bo motorjev vedno manj, da kdor je mislo prodat je prodau jeseni-konc sezone... pa me usak tedn preseneča na a-net... bo že prišo pravi, prepoznau ga boš pa tudi hitro... :closedeyes:

Sam je meni predrago 6k€...do 5 sem si dal mejo ker si želim tudi opremo kupiti :)

Tisti k ima le 1100km za 5500 je zanimiv..morem poklicati :) mogoče mu zbijem še malooo pa je :)

Tale je tudi zanimiv sam nekam sumljiv mi deluje http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5437220, ga kdo pozna? mislim da ima ceno nekje 5k€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti ljubi brat pojdi ene 200 strani nazaj na forumu, kjer se začne leto 2007 in prebiraj poste uporabnikov. Sem 100%, da boš večino teh lastnikov, ki prodajajo na netu našel, da je uporabnik tega foruma. Ponavadi je kakšna taka tema bila, da je dal sliko svojega motorja ipd..Ali pa pogledaš mal albume, ki jih imajo nekateri. Potem boš tudi lahko malo predvidel kakšne težave je imel z motorjem, ko je tukaj spraševal in ugotovil boš malo kakšen tip voznika je. Sploh, če se je zelo zanimal okrog kakšne menjave amortizerjev in ss gumah.

Pa saj boš sam pogruntal, ti samo beri. Ti potem navodil o vzdrževanju motorja skoraj ne bo treba več pogledat, ker boš izvedel tukaj.

Lp

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne oporekam tvoji odločitvi...konec koncev je tvoj dnar. Pač pravim da to ni dosti za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je biu vožen 5 sezon je to 5k na sezono...pa še to vprašanje kdaj je biu kuplen 2007...tk da ja, malo km, oz. realno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne oporekam tvoji odločitvi...konec koncev je tvoj dnar. Pač pravim da to ni dosti za motor.

np :)

Vsak lahko pove soje mnenje :)

če je biu vožen 5 sezon je to 5k na sezono...pa še to vprašanje kdaj je biu kuplen 2007...tk da ja, malo km, oz. realno...

Ja sej dejansko je realno sam meni se zdi mal preveč..bi raje kak motor z manj kp pa dam mal več..bomo vidli kaj bo na trgu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav. zanima me kakšen ima vpliv hladilna tekočina brez rečenja z vodo na motor???

hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modelno leto je 2008 kar pomeni, da se prodaja leta 2008 ne pa že junija 2007. Danes ne moreš dobiti 2013 modela ki bo mogoče roza in niti čez 4 mesece ne..mogoče proti koncu leta se da dobiti.

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je prva registracija 17.1.2008, se pravi da je bil narejen 2007, right? In je cel črn.

Tako ali tako delajo modele vnaprej a ne, modelno leto 2008 je logično da je narejeno leta 2007 oz. še prej... v trgovine pa pridejo proti koncu leta, oz. odvisno kdaj ga predstavijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje tudi pri meni nekaj novega- GUME SEM ZAMENJAL :yea1:

Vzel Roadsmartke II - 280 EUR za zamenjavo + centriranje ;)

Aja pa jutri dvignem ploščice + novo zavorno olje. Po pogovoru z mehanikom, bom vzel kar Nissinove ploščice (originalna vgradnja) in DOT 5.1 zavorno olje. Potem pa kar naj se začne sezona, abstinenca se mi že pozna, dva frišna siva lasa :afro1: .

Fajn rihtajte naprej .) !

Popravljeno . Popravil Be wild
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kako je to možno da je l 2007 cel črn...

tut sam sem mel podobno: modelsko leto 2006 kupljen nov oktobra 2005, vse po reglcih. razlika je bila pa ravno obratna 2006 je mel siv okvir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule sem našel eno zelo zanimivo povezavo, če koga zanima drobovje Z-ja in vsi podrobni deli od najmanjšega vijaka dalje. Možnost imate pregleda vsakega posameznega dela na motorju. Spodaj so prikazane tudi cene v dolarjih, če je kdo kupil kdaj kakšne dele pri nas, naj malo primerja cene z temi, da vidimo če so dragi ali ugodni. :unsure:

http://www.motogrid..../I14I1494E14111

Popravljeno . Popravil honda2000
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav. zanima me kakšen ima vpliv hladilna tekočina brez rečenja z vodo na motor???

hvala za odgovor!

Nobenega. Z vodo sploh ne redčim ni tako drag.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!