Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Imel sem priloznost videti tistega Z ja iz kp..

Stvar je tako da motor ima nekaj praskic, ker mu je padel na tla zato je pac podrsan poleg tega ima podrsan avzpuh..

Ni kot nov :(

Drugace pa zgleda ok, ne izgleda da bi bil kdaj potleh dela tudi ok..

To je tudi vse..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za praskice se pač ne sekiraj, če je drugo vse tak kot mora bit. Izpuhi če ti ga ni za barvat so pa originalni tudi poceni. Enega še pri meni lahko dobiš. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za praskice se pač ne sekiraj, če je drugo vse tak kot mora bit. Izpuhi če ti ga ni za barvat so pa originalni tudi poceni. Enega še pri meni lahko dobiš. :D

Ja sam kaj k je povsod kaka praskica..kaj če je bil na tleh? Kako da to vidim? naj mu verjamem na besedo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojej! če je bil na tleh bo pa konec sveta! Kaj pa če je bil na luni??

Včasih se mi zdi da nekateri že mal pretirava(te)jo kar se tega tiče. Pa kaj če je bil na tleh in potem kvalitetno popravljen? Js ne vidim problema. Sicer pa ja, vem da bi raje kupil takega ki 'ni bil na tleh', ampak ko kupujemo rabljeno je vedno nekaj rizika tudi v tem da nam prodajalec ne pove vsega kar se je z motorjem dogajalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam kaj k je povsod kaka praskica..kaj če je bil na tleh? Kako da to vidim? naj mu verjamem na besedo :huh:

Motor zapelji,njegova linija mora biti ravna tudi ko spustiš krmilo,če občutiš v zavojih,da gre nenavadno lahko v eno stran v drugo pa ne se motorja izogni,ker je bil precej zdelan okvir in mogoče tudi prednje vilice pri padcu......če pa se motor lepo vozi in nima voznih slabosti pa ni problema,popraviš tiste praskice in izpuh pa je.... :closedeyes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, to sem že dostikrat slišal češ " Spusti balanco in motor mora iti ravno".

Prišlo mi je tudi na uho da naj bi naši Z-ji rahlo vlekli na desno..... kar se mi zdi da sem tudi bral na tem forumu še preden sem kupoval Z-ja. :mellow:

Zdej pa tko... jaz sem kupil novega... in seveda pa par km sem se spomnil na dotično "težavo" in poizkusil... in res je vlekel malce v desno.

Predvideval sem da je to morda tudi zaradi napačne pozicije telesa.......... kajti sem imel podobne finte na mojem prejšnjem KLE 500 ampak sem mislil da je to zaradi padca ki sem ga doživel z njim in pač jebiga zaradi tega malce vleku v eno stran (ne spomnem se v katero)

Kakorkoli, na Z-ju sem ugotovil to.... da ko spustim balanco in se z telesom rahlo nagnem nazaj motor gre gladko po ravni liniji... blage ovinke, take leve kot desne brez problema zvoziš brez rok. Tudi stoje brez rok gre motor popolnoma normalno, tko da tuki jaz nisem več pameten (nikoli bil... :rolleyes: )

Me zanima koliko od vas je opazilo to sceno....?

Popravljeno . Popravil Stevie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, če že verjamete vsem čenčam, naj vam povem citat iz motorevije kjer so delali test in prišli do spoznanja, da vleče zaradi kablov, ker naj bi bili nekoli prenatesno napeti, to so tisti kabli, ki potujejo od balance pod tank...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, to sem že dostikrat slišal češ " Spusti balanco in motor mora iti ravno".

Prišlo mi je tudi na uho da naj bi naši Z-ji rahlo vlekli na desno..... kar se mi zdi da sem tudi bral na tem forumu še preden sem kupoval Z-ja. :mellow:

Zdej pa tko... jaz sem kupil novega... in seveda pa par km sem se spomnil na dotično "težavo" in poizkusil... in res je vlekel malce v desno.

Predvideval sem da je to morda tudi zaradi napačne pozicije telesa.......... kajti sem imel podobne finte na mojem prejšnjem KLE 500 ampak sem mislil da je to zaradi padca ki sem ga doživel z njim in pač jebiga zaradi tega malce vleku v eno stran (ne spomnem se v katero)

Kakorkoli, na Z-ju sem ugotovil to.... da ko spustim balanco in se z telesom rahlo nagnem nazaj motor gre gladko po ravni liniji... blage ovinke, take leve kot desne brez problema zvoziš brez rok. Tudi stoje brez rok gre motor popolnoma normalno, tko da tuki jaz nisem več pameten (nikoli bil... :rolleyes: )

Me zanima koliko od vas je opazilo to sceno....?

Meni je, ko sem imel original lonec gor ga tud vleklo v desno, po menjavi še danes gre ravno :D . Drugače pa to sploh ni moteča zadeva, da ne bo kdo mislil, če bo spustil belanco, da ga bo tak potegnilo v desno v kakšen jarek. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da bi zadeva bila moteča... samo sem omenil moja "opažanja".... da bi me pa to motilo???? PFFFFFFFF! Nanka malo! Jebe se meni za te malenkosti! :P

To je moj Z in vožnja z njim mi je tak užitek da lahko on vleče kamor mu paše.... pa magari za jajca! B)

P.s.: Kdaj bo konec te kur.... zime!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta moj pa full na tazadne vleče...hmmm :D

bom kar tu vprašu,a na tehničnem tut pline merjo na motorjih?

ka ta moj lonc je skor čist prazn,ka baje majo u loncu katalizator,a je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta moj pa full na tazadne vleče...hmmm :D

bom kar tu vprašu,a na tehničnem tut pline merjo na motorjih?

ka ta moj lonc je skor čist prazn,ka baje majo u loncu katalizator,a je to res?

aja,gre pa za 2004 letnik ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja,gre pa za 2004 letnik ;)

Do zdaj izpušnih plinov na motorju niso nikoli merili, to pa zaradi tega ker ni bilo mogoče nikamor priklopiti kleme, pri avtu se vedno kje najde kakšen pleh kamor zatakne, pri motorju ni mogoče.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od tega da bi zadeva bila moteča... samo sem omenil moja "opažanja".... da bi me pa to motilo???? PFFFFFFFF! Nanka malo! Jebe se meni za te malenkosti! :P

To je moj Z in vožnja z njim mi je tak užitek da lahko on vleče kamor mu paše.... pa magari za jajca! B)

P.s.: Kdaj bo konec te kur.... zime!!!!

Kaj vi primorci poznate zimo :D?

Jaz čez teh 30cm snega ne vidim, kdaj bo konec tote zime. Zaenkrat se mi še ne mudi, malo bo še počival Z.jko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vi primorci poznate zimo :D?

Jaz čez teh 30cm snega ne vidim, kdaj bo konec tote zime. Zaenkrat se mi še ne mudi, malo bo še počival Z.jko :)

lahko pa prideš na 180km/h burje pa boš občutil kaj pomeni -10 + burja :)

vsekakor je izven dosega burje dosti lepše :)

komaj čakam, da grem iz te burje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no fantje ne bom se spuščal v vaše debate o raznih nijansah,ko te malce potegne tja ali ne vem kam.....potegne motor na rahlo lahko tudi zaradi ceste,uvoženih tirov na avtocesti od tovornih vozil ...itd....govoril sem o vožnji,ko te ob spustitvi krmila kar lepo potegne v stran in ko položiš motor v ovinek v eno stran kar pade v drugo ga moraš pa precej v vajeti vzet,da ga položiš(govorim o hitrostih nad 100kmh.

Sam sem mel SV1000s,ki sem ga seznanil z našo zemljico in vrjemite,da po padcu,ko sem ga porihtal ni več nikoli imel take ciklistike kot prej in tud slučajno ga niso vlekle nobene žice iz krmila na grušt..........in da ne govorim,ko sem spustil krmilo,kako je zatreslo cel motor.....pa je bila feltna u nulo scentrirana in pnevmatika brezhibna...pač motor je bil iz svojega centra zamaknjen za kak centimeter ali dva in ko si pogledal motor je bilo to očem nevidno,samo tisti ki je motor oz.ta model kdaj vozil je takoj vedel,da z motorjem ni vse v najlepšem redu.......No nikoli pa nisem imel Z-ja a mislim ,da pri nekem padcu ko bi geštel zavilo za kak centimeter ali dva bi se mogel motor kar podobno obnašat,govorim iz svoje prigode .

In forfeitt tu v tej temi imaš stare mačke na Z-jih pa naj gre z tabo kakšen in ti povem,da ti bo takoj povedal če motor vlečejo zgoraj navedena dejstva iz raznih motorevij ali je z motorjem vse v redu.......se opravičujem če je kaj :topic:ker nisem spremljal cele teme.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no fantje ne bom se spuščal v vaše debate o raznih nijansah,ko te malce potegne tja ali ne vem kam.....potegne motor na rahlo lahko tudi zaradi ceste,uvoženih tirov na avtocesti od tovornih vozil ...itd....govoril sem o vožnji,ko te ob spustitvi krmila kar lepo potegne v stran in ko položiš motor v ovinek v eno stran kar pade v drugo ga moraš pa precej v vajeti vzet,da ga položiš(govorim o hitrostih nad 100kmh.

Sam sem mel SV1000s,ki sem ga seznanil z našo zemljico in vrjemite,da po padcu,ko sem ga porihtal ni več nikoli imel take ciklistike kot prej in tud slučajno ga niso vlekle nobene žice iz krmila na grušt..........in da ne govorim,ko sem spustil krmilo,kako je zatreslo cel motor.....pa je bila feltna u nulo scentrirana in pnevmatika brezhibna...pač motor je bil iz svojega centra zamaknjen za kak centimeter ali dva in ko si pogledal motor je bilo to očem nevidno,samo tisti ki je motor oz.ta model kdaj vozil je takoj vedel,da z motorjem ni vse v najlepšem redu.......No nikoli pa nisem imel Z-ja a mislim ,da pri nekem padcu ko bi geštel zavilo za kak centimeter ali dva bi se mogel motor kar podobno obnašat,govorim iz svoje prigode .

In forfeitt tu v tej temi imaš stare mačke na Z-jih pa naj gre z tabo kakšen in ti povem,da ti bo takoj povedal če motor vlečejo zgoraj navedena dejstva iz raznih motorevij ali je z motorjem vse v redu.......se opravičujem če je kaj :topic:ker nisem spremljal cele teme.Lp

razumem razumem :)

je pa treba tudi najti nekoga ki je pripravljen iti zraven in se zapeljati do obale... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razumem razumem :)

je pa treba tudi najti nekoga ki je pripravljen iti zraven in se zapeljati do obale... :glare:

Jaz sem na obali :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V originalu ne, ta je bil barvan nadoknadno, verjemi ;)

Se mi je zdelo, da ne mora biti to original..je pa kr lep..mogoče celo lepši kot original ^_^

kakorkoli že najprej motor potem bomo razmišljali o avzpuhu :) želja je akra a GP je tud lep pa še poceni je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tudi pri meni se nekaj dogaja skozi tole mrzlo zimo :) Zadnji blatnik se je barval v zeleno.

Tole je pa končni izdelek: :)

Lepo izgleda.

Sicer vsake oči ima svojega malarja, jaz bi dal še prednji blatnik in deklca na kilerju v zeleno, ker tako kot je zdaj mi nekako deluje, kot bi ti deli,ki so v črni barvi bili gor od kakšnega drugega motorja ali istega druge barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo izgleda.

Sicer vsake oči ima svojega malarja, jaz bi dal še prednji blatnik in deklca na kilerju v zeleno, ker tako kot je zdaj mi nekako deluje, kot bi ti deli,ki so v črni barvi bili gor od kakšnega drugega motorja ali istega druge barve.

Pač taka barvna shema je bla 09...10 je blo podobna pr belm in sta ledvičke pa prednji blatnik v barvi zadka in tanka...

je pa všečna kombinacija k mal razbije motor...je pa definitivno črna barva prednega blatnika in ledvičk velik bol hvaležna za okrušeno barvo od kamenčkov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah saj kakor si rekel vsake oči imajo svojega malarja, meni je takole všeč ker je original razen pač dodatki..

počasi enkrat do poletja še najbrš nosilec zadnje tablice zamenjat potem mi pa že zmanjka idej.

Popravljeno . Popravil DiAbLo46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!