Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Se pravi pokrove že imaš? od katere firme =)?

Ma ma že neki časa, sej je glih tukej en prodajal, glih prou naletu....carbonin doklci, sm že neki probavu gor dajat in pašejo super sm jih komi dol dubu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ma že neki časa, sej je glih tukej en prodajal, glih prou naletu....carbonin doklci, sm že neki probavu gor dajat in pašejo super sm jih komi dol dubu :lol:

KO jih boš montiral gor, daj nekaj tankega-zaščitnega med deklc in pokrovom, da ti ga slučajno karbon ne bo spraskal. Ne boš potem smel več dol vzet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KO jih boš montiral gor, daj nekaj tankega-zaščitnega med deklc in pokrovom, da ti ga slučajno karbon ne bo spraskal. Ne boš potem smel več dol vzet :P

se niti ne sekiram če spraska če po pravic povem :whistle:

drgač pa hvala za heads up .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjava obeh posodic za zavorno, zaščita vilic, menjava zadnje luči,... Pa še kaj bo treba. Nekaj pa je že menjano.

Razmišljal sem tudi o menjavi ročic ampak zaenkrat res nebi dajal preveč denarja za to. Kakšna CNC verzija s kitajske za 30€ mi pa ne diši kaj preveč...

mislu sm še izpuh menat ampak mi je trenutn všeč edin sc project GP M2 sam to bo mogl še mal počakat za takrt k bo več financ...

Če boš naročil kaj od SC-Project mi povej. Boš dobil 30€ popusta ;)

@HyperJack: A vijake misliš v kompletu menjat? Mogoče kakšen kit komplet za Z-ja? Sem tudi sam nekaj o tem razmišljal...

P.S.: A nakup podloge za miško na kateri je Z, se šteje kot update? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa vlagam samo v gume in redne servise :) .... edina stvar, ki sem jo naredil na Z-ju je zadnji nosilec za tablico, zadnji rdeči odsevnik sem zmontiral na začetek koloteka, pa kabel za polnjenje navigacije sem potegnil iz akumulatorja. Vse skupi strošek 4 eur :010 . Pa vsake tok časa ga spucam in spoliram, ker črna navadna barva je zelo občutljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa vlagam samo v gume in redne servise :) .... edina stvar, ki sem jo naredil na Z-ju je zadnji nosilec za tablico, zadnji rdeči odsevnik sem zmontiral na začetek koloteka, pa kabel za polnjenje navigacije sem potegnil iz akumulatorja. Vse skupi strošek 4 eur :010 . Pa vsake tok časa ga spucam in spoliram, ker črna navadna barva je zelo občutljiva.

Ja sočustvujem s teboj, ni nam lahko, sam se vse to na koncu skompenzira, ker vemo, da je najlepši Z, ČRN Z :) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sočustvujem s teboj, ni nam lahko, sam se vse to na koncu skompenzira, ker vemo, da je najlepši Z, ČRN Z :) :evilgrin:

:ninja: preveč vas je d bi kontriru :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjava obeh posodic za zavorno, zaščita vilic, menjava zadnje luči,... Pa še kaj bo treba. Nekaj pa je že menjano.

Razmišljal sem tudi o menjavi ročic ampak zaenkrat res nebi dajal preveč denarja za to. Kakšna CNC verzija s kitajske za 30€ mi pa ne diši kaj preveč...

Če boš naročil kaj od SC-Project mi povej. Boš dobil 30€ popusta ;)

@HyperJack: A vijake misliš v kompletu menjat? Mogoče kakšen kit komplet za Z-ja? Sem tudi sam nekaj o tem razmišljal...

P.S.: A nakup podloge za miško na kateri je Z, se šteje kot update? :whistle:

Ej sem kupil sam od Mlabel part ročke, če boš prebrskal par strani nazaj. Plačal 58$, končna obdelava aluminja vrhunska, eloksirano je bilo tudi dobro, za ta denar boljših ne dobiš. Za kaj več mi lahko pišeš zasebno.

Menjal bom par vijakov, kompleta ne grem kupovat, ker 200€ za šraufe pa res ne dam :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja: preveč vas je d bi kontriru :krneki:

hahah škoda jest sm stabo :) glede komentarja mislm, glede barve mislm da ne :)

hehe

drgač pa jest sm spolerov celga, feltnam sm se posvetu največ, zamenov sm nosilc tablce da mam zdej še osvetlitev 60 eur, ob pomoči Hyperjacka z nasveti skrajšov original žmigovce, pa zmontirov rear hugger carbon 100 eur . dost mam za letos.

jest bi se vozu, ker komi čakam da spet začne pokat vn iz leovinčija :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah škoda jest sm stabo :) glede komentarja mislm, glede barve mislm da ne :)

hehe

drgač pa jest sm spolerov celga, feltnam sm se posvetu največ, zamenov sm nosilc tablce da mam zdej še osvetlitev 60 eur, ob pomoči Hyperjacka z nasveti skrajšov original žmigovce, pa zmontirov rear hugger carbon 100 eur . dost mam za letos.

jest bi se vozu, ker komi čakam da spet začne pokat vn iz leovinčija :)

Ga ni lepšega trenutka, ko seka iz Leota :D, hmm, ni druge, kot da ga za silvestrovo daš na cesto, pa ga mal segreješ ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm tudi jaz bi zamenjal originalno posodo za zavorno olje, ter ročke...ampak...dve levi roki...koliko je dejansko dela če se lotiš takega podviga...verjetno najbolje zamenjat pri servisu...sam sem gledal: http://www.louis.de/_106b889acd7b5e1c580a1363f30773555d/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=410&wgr=330&list_total=35&anzeige=0&page=3&artnr_gr=10006044

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm tudi jaz bi zamenjal originalno posodo za zavorno olje, ter ročke...ampak...dve levi roki...koliko je dejansko dela če se lotiš takega podviga...verjetno najbolje zamenjat pri servisu...sam sem gledal: http://www.louis.de/...tnr_gr=10006044

Ročke, če bi jih zamenjal samo zaradi barve, ti jih lahko dam eloxirat(barvat), glede montaže pa ene 15-20min. Malo več bi bilo dela z menjavo zavorne posodice, ker bi bilo po menjavi še treba potem odzračit(einliftat) zavore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, je že mogoče kdo naročil ta izpuh? Zgleda zelo poceni, mogoče kdo ve kako je s carino? Danes sem kupil Zja, letnik 2007 in vidim, da bo treba čez zimo zamenjat izpuh :)

http://www.ebay.de/itm/GP-CARBON-Auspuff-Kawasaki-Z-750-Z750-07-11-2007-2011-Z750R-EX17-/150653907240?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item2313ac3128

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, je že mogoče kdo naročil ta izpuh? Zgleda zelo poceni, mogoče kdo ve kako je s carino? Danes sem kupil Zja, letnik 2007 in vidim, da bo treba čez zimo zamenjat izpuh :)

http://www.ebay.de/i...=item2313ac3128

Tud jst sm že gledu ta izpuh sam nevem kako je s homologacijo, ker prodaja se brez db killerja, sicer se ga da dokupt...

kar se pa tiče carine je pa, če boš naroču znotrej evropske unije ni carine, sam naroču za kr veliko vsoto in ni blo nč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se ga ne da homologirati, drugače bi bila cena večja, vendar sem gledal v homologacijo in imam že homologiran arrow izpuh...verjetno ga je prejšni lastnik prodal posebej. Bom najverjetneje kar kupil nekaj nehomologiranga in dal vgravirati tiste številke iz arrow izpuha in upal na najboljše.

Ravno zaradi tega ne vem, stran je nemška, ampak kakor piše se to naroči iz kitajske če se ne motim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nakupu tega boš mogu plačat carino kajti avspuh se nahaja na Kitajskem.

Sem kupil izpuh od tega proizvajalca letos spomladi in sicer za Suzuki SV 650, letnik 2005. S poštnino vred me je prišlo cca. 145 EUR. Carine nisem plačal, kar me je pozitivno presenetilo. Pa še v rekordnih 6 dneh je bil pri meni doma. Izpuh se po cca. 4000 km obnese odlično, zvok je super, izdelava sicer ni popolna, vendar glede na ceno zadovoljiva. Slike so v SV 650 temi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupil izpuh od tega proizvajalca letos spomladi in sicer za Suzuki SV 650, letnik 2005. S poštnino vred me je prišlo cca. 145 EUR. Carine nisem plačal, kar me je pozitivno presenetilo. Pa še v rekordnih 6 dneh je bil pri meni doma. Izpuh se po cca. 4000 km obnese odlično, zvok je super, izdelava sicer ni popolna, vendar glede na ceno zadovoljiva. Slike so v SV 650 temi.

Pač slučajno si imel srečo glede carine, nimamo vsi redno takšne sreče, kdaj pa kdaj se zgodi, vedno pa ne.

Pa nevem (naglas razmišljam), ali ni bolje kupiti izpuh bolj znanega proizvajalca, tak izpuh, ki ga je mogoče homologirat in tako dalje?? LeoVince, ima za naše Z.jkote kar nekaj prav lepih izpuhov, za zmern €. Pa da ne bo kdo mislil, da delam reklamo, ampak povdarjam samo to, da dobiš v našem primeru za primerjavo z Akrapovičem veliko več. Ne samo da so lepi, še zvok je tak kot mora bit.

Pa srečno in vesele praznike vsem skupaj!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!