Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

ali je lahko kaj narobe če ta zadeva na sliki ne deluje pravilno oz. ne deluje?????? drugače motor deluje normalno

brez napak tudi javlja jih ne. sem pa odklopil žice katere gredo v izpuh saj je dušilo motor zdaj pa je malo glasnejši :)

kakršna koli informacija dobrodošla hvala LP!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali je lahko kaj narobe če ta zadeva na sliki ne deluje pravilno oz. ne deluje?????? drugače motor deluje normalno

brez napak tudi javlja jih ne. sem pa odklopil žice katere gredo v izpuh saj je dušilo motor zdaj pa je malo glasnejši :)

kakršna koli informacija dobrodošla hvala LP!!!

Zadeva deluje samo ko se pelješ če nabijaš gas ko je motor na tački in v leru ta zadeva ne obratuje.

Če pa si odklopu žice ta zadeva ne deluje več in je tista loputa kolker jst vem zaprta,tak da dvomim če je kej bolš.

Odstrani ta originalni dimnik in zmontiraj kak lepši denfer.

http://www.sc-project.com/kawasaki_z750_07_photogallery_black_oval_line.htm

Popravljeno . Popravil danixxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mogoce ve kdo povedat če na kawasakija Z750 l.2009 lahko dam kere druge sprednje vilice?

hvala

KAWASAKI NINJA 636 2003-2004

KAWASAKI NINJA 636 2005-2006

KAWASAKI ZX6R NINJA 2007-2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barve za 2012:

Z750:

- Metallic Spark Black

- Candy Lime Green

- Pearl Stardust White

Kawasaki_z750_2012.jpg

Z750R:

- Metallic Spark Black

- Candy Lime Green

Kawasaki_z750R_2012.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve za kakšen rablejn izpuh (samo lonec) za z750 letnik 2004-2006 znamke ARROW ali LeoVince (konusne oblike)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojsi, mam en problem, upam da bi mi kdo kej pametnega svetvov kaj nej nardim da se rešm tega..

skratka mam 08 letnik Z-ja ki naj bi imel črne feltne, feltne so bile naknadno brušene (samo robovi!)tako da so kromirani, sredina je pa še vedno črna,

tako kot je to pr Z1000, zgleda da je prejšni lastnik hotu felge od Z1000 pa jih je tako predelov. Skratka enkrat se jih spravim pucat ane...

ker je blo polno umazanije take in drugačne sem jih prvič z milnico potem pa z sintetičnim razrečilom (ki nej ne bi bil močan tok še ostalo kar je blo da sem jih u nulo zglancov)

ampak šele zdej vidm ker kreten sm k sm šu to delat, uglavnem s tem razrečilom sm jih samo tam k so kromirane. potem ko je blo vse fertik sem jih zbrisal in vzel polir pasto

in še enkrat zdrgnu.problem je v tem da so čedalje bolj lisaste. po 4 mescih sem se zopet lotil poliranja s pasto seveda po čiščenju z vodo... feltne so grozne, kot bi bile prašne

oz. čist lisaste. Kaj mislite kje sem ga usral? a se da sploh še popravt? s kašnim čistilom za krom?

vesel bom vsakega odgovora

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojsi, mam en problem, upam da bi mi kdo kej pametnega svetvov kaj nej nardim da se rešm tega..

skratka mam 08 letnik Z-ja ki naj bi imel črne feltne, feltne so bile naknadno brušene (samo robovi!)tako da so kromirani, sredina je pa še vedno črna,

tako kot je to pr Z1000, zgleda da je prejšni lastnik hotu felge od Z1000 pa jih je tako predelov. Skratka enkrat se jih spravim pucat ane...

ker je blo polno umazanije take in drugačne sem jih prvič z milnico potem pa z sintetičnim razrečilom (ki nej ne bi bil močan tok še ostalo kar je blo da sem jih u nulo zglancov)

ampak šele zdej vidm ker kreten sm k sm šu to delat, uglavnem s tem razrečilom sm jih samo tam k so kromirane. potem ko je blo vse fertik sem jih zbrisal in vzel polir pasto

in še enkrat zdrgnu.problem je v tem da so čedalje bolj lisaste. po 4 mescih sem se zopet lotil poliranja s pasto seveda po čiščenju z vodo... feltne so grozne, kot bi bile prašne

oz. čist lisaste. Kaj mislite kje sem ga usral? a se da sploh še popravt? s kašnim čistilom za krom?

vesel bom vsakega odgovora

Lp

kot si reku...si ga usral, ker si jih čistil s sintetičnim razrečilom...in si uniču povrhnji lak. Bem...dej...bodi opimist. Imaš pa šekaste feltne :lol:.

Za drugič jih raje čisti z wd40...spuca vse s felten.

popravt??? To pa ti ne bi znal pomagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot si reku...si ga usral, ker si jih čistil s sintetičnim razrečilom...in si uniču povrhnji lak. Bem...dej...bodi opimist. Imaš pa šekaste feltne :lol:.

Za drugič jih raje čisti z wd40...spuca vse s felten.

popravt??? To pa ti ne bi znal pomagat.

Za čiščenje motorja jaz uporabljam čisto navaden http://images.ceneje.si/products/thumbnails/ImageHomePage/univerzalno-cistilo-meglio-1767252_175x175.jpg ne moreš verjeti dela čudeže. Ko sem ravno že obupal da saje pač ne grejo čito iz izpuha sem ga poškropil še z megliom :-) čisto!!! Poglej pri čistilih boljša polovica ga ima sigurno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz za čiščenje feltn uporabljam kar razpršilo za odstranjevanje mrčesa iz avtomobilov. Super sčisti ostanke spreja za mazanje verige in drugo nesnago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojsi, mam en problem, upam da bi mi kdo kej pametnega svetvov kaj nej nardim da se rešm tega..

skratka mam 08 letnik Z-ja ki naj bi imel črne feltne, feltne so bile naknadno brušene (samo robovi!)tako da so kromirani, sredina je pa še vedno črna,

tako kot je to pr Z1000, zgleda da je prejšni lastnik hotu felge od Z1000 pa jih je tako predelov. Skratka enkrat se jih spravim pucat ane...

ker je blo polno umazanije take in drugačne sem jih prvič z milnico potem pa z sintetičnim razrečilom (ki nej ne bi bil močan tok še ostalo kar je blo da sem jih u nulo zglancov)

ampak šele zdej vidm ker kreten sm k sm šu to delat, uglavnem s tem razrečilom sm jih samo tam k so kromirane. potem ko je blo vse fertik sem jih zbrisal in vzel polir pasto

in še enkrat zdrgnu.problem je v tem da so čedalje bolj lisaste. po 4 mescih sem se zopet lotil poliranja s pasto seveda po čiščenju z vodo... feltne so grozne, kot bi bile prašne

oz. čist lisaste. Kaj mislite kje sem ga usral? a se da sploh še popravt? s kašnim čistilom za krom?

vesel bom vsakega odgovora

Lp

hja takole je. mislm da je tale šmorn se skuhov zarad čistila k sm ga uporablov in ne zarad sintetičnega razredčila...doma mam en tak močan prašek sicer ga redčim z vodo, to k majo v avtopralnicah, uporablov sm ga pr motokros motorju,ker mi je ostal ga nucam sm pr avtu za felge pa zdej pr motorju za ketno pa feltne... in zdej vidm da tm k je poteklo čistilo po feltni se lepo pozna to sranje, zgleda da je blo vseen preagresivno.

druga varianta je pa polir pasta,uporabu sm pa tisto k je bla doma valda :) kekc zadej sm šu brat sicer v nemščini za metalik lake ane, tole feltne so pa neka zlitina aluminija in še nečesa ( a kdo ve s kerga materiala so? ) in to je druga opcija da je ta "aluminij" čudno reagirov z polir pasto za metalik lake, ali pa z čistilom....

tole bom spucov pa nej bo kar če :)

ma še kdo kkšn predlog?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet mam eno vprašanje .)

Kaj pomeni lučka na armaturki čisto levo spodaj ( fi)

V navodilih piše da je to FI indicator light oz. kontrola FI sistema.

Kaj naj bi to pomenilo???

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja takole je. mislm da je tale šmorn se skuhov zarad čistila k sm ga uporablov in ne zarad sintetičnega razredčila...doma mam en tak močan prašek sicer ga redčim z vodo, to k majo v avtopralnicah, uporablov sm ga pr motokros motorju,ker mi je ostal ga nucam sm pr avtu za felge pa zdej pr motorju za ketno pa feltne... in zdej vidm da tm k je poteklo čistilo po feltni se lepo pozna to sranje, zgleda da je blo vseen preagresivno.

druga varianta je pa polir pasta,uporabu sm pa tisto k je bla doma valda :) kekc zadej sm šu brat sicer v nemščini za metalik lake ane, tole feltne so pa neka zlitina aluminija in še nečesa ( a kdo ve s kerga materiala so? ) in to je druga opcija da je ta "aluminij" čudno reagirov z polir pasto za metalik lake, ali pa z čistilom....

tole bom spucov pa nej bo kar če :)

ma še kdo kkšn predlog?

lp

Najprej preveri, če je bil aluminij lakiran, vendar dvomim, da je bil. Naslednja stopnja je poliranje z purol pasto za začetek, za končni sijaj fino polir pasto za kovine. Se bo svetilo, da se boš notri videl.

WD40 je za čisčenje vseh maščob najboljši..

spet mam eno vprašanje .)

Kaj pomeni lučka na armaturki čisto levo spodaj ( fi)

V navodilih piše da je to FI indicator light oz. kontrola FI sistema.

Kaj naj bi to pomenilo???

Hvala

Težava z izgorevanje, oz. ali imaš menjan izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težava z izgorevanje, oz. ali imaš menjan izpuh?

Ni menjan je pa odprt ",bruuuuuuummm poook poook" :naughty::D sej med vožnjo mi ni nkol posvetila(vsaj da bi vidu ne),ko pa dam kontakt se prižge za cca 2 sekundi,pol pa ugasne.Sej to je verjetno pa normalno,al ne?

Ne delajte težav, tam kjer jih ni!

post-17024-0-73205400-1316669037_thumb.jpg

Lp

Johnny

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!