Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

A tam kamor je puščica, vem kaplja olje? Na sliki se slabo vidi, tisto je pa pokrov ventilov. Če je tako, jo boš poceni odnesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je potemtakem na tesnilu za pokrov ventilov. Nič takega, se zgodi. Odpret in očistit, najbolje novo tesnilo in na obeh straneh po celi dolžini(ja, vem, ponavadi piše samo na ''luncah'', samo potem so takele težave) na tanko namazati s tesnilno maso in bo. S pritegovanjem vijakov se tega ponavadi ne reši.

Če bi ti na glavi puščalo, tisto bi pa bila zaresna veselica :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je potemtakem na tesnilu za pokrov ventilov. Nič takega, se zgodi. Odpret in očistit, najbolje novo tesnilo in na obeh straneh po celi dolžini(ja, vem, ponavadi piše samo na ''luncah'', samo potem so takele težave) na tanko namazati s tesnilno maso in bo. S pritegovanjem vijakov se tega ponavadi ne reši.

Če bi ti na glavi puščalo, tisto bi pa bila zaresna veselica :D

Vse povedano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Odločujem se za nakup rabljenega Zja (LINK), pa me zanima, če bi mogoče kdo vedel kaj več povedati o tem (istem) motorju? Mogoče kdo pozna lastnika?

Uvožen iz anglije, 3. lastnik, potrjena servisna knjiga z vsemi računi.

Na kaj moram biti pozoren pri nakupu? Se mi nakup sploh splača?

Trenutno imam še izpit A2, tako da bo treba motor zablokirat na 35kw, nisem prepričan če obstaja blokada, drugače pa pač na 25kw.

Prej sem imel 125ccm motor, z njim sem naredil 7000km dokaj dinamične vožnje (kolikor je pač možno za tak motor), bo sedaj prehod na 750 prehud?

Mogoče še kak nasvet?

Hvala za odgovore

LP Nejc.

Popravljeno . Popravil 5n4jd3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločujem se za nakup rabljenega Zja (LINK), pa me zanima, če bi mogoče kdo vedel kaj več povedati o tem (istem) motorju? Mogoče kdo pozna lastnika?

Uvožen iz anglije, 3. lastnik, potrjena servisna knjiga z vsemi računi.

Na kaj moram biti pozoren pri nakupu? Se mi nakup sploh splača?

Trenutno imam še izpit A2, tako da bo treba motor zablokirat na 35kw, nisem prepričan če obstaja blokada, drugače pa pač na 25kw.

Prej sem imel 125ccm motor, z njim sem naredil 7000km dokaj dinamične vožnje (kolikor je pač možno za tak motor), bo sedaj prehod na 750 prehud?

Mogoče še kak nasvet?

Hvala za odgovore

LP Nejc.

Prehod nebo prehud, če boš mu not blokado, sm mu prej varadero 125...

sam paz d ti bo velal če ga boš naknadno zablokiru, jst sm mojga tovarniško zablokiranga kupu tako d sm se zazihru d nou problemu s polcaji...problem je z interpretacijo tega čudnga zakona

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno imam še izpit A2, tako da bo treba motor zablokirat na 35kw, nisem prepričan če obstaja blokada, drugače pa pač na 25kw.

Prej sem imel 125ccm motor, z njim sem naredil 7000km dokaj dinamične vožnje (kolikor je pač možno za tak motor), bo sedaj prehod na 750 prehud?

Mogoče še kak nasvet?

Hvala za odgovore

LP Nejc.

ti nič ne nuca blokada..ker je izvorna moč motorja prevelika..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4748432

Se opravičujem za double post, v zgornjem link ne dela.

@biker77: Za tisto foro z dvokratnikom se pa niti ne sekiram

Popravljeno . Popravil 5n4jd3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=4748432

Se opravičujem za double post, v zgornjem link ne dela.

@biker77: Za tisto foro z dvokratnikom se pa niti ne sekiram

Jah, jz mam isto dilemo a bi kupu al ne, sam nakonc ni legaln in je isto k da bi biu brez izpita :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja blokada na 35kw sploh za ta motor?

Kolkr sm jst gledu mislm d je ni, ker ne izpolnjuje pogoju...

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja blokada na 35kw sploh za ta motor?

Za novejši letnik bi morala obstajati blokada. Za ta na sliki pa samo 25kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, tole me še zanima: glede na to da je motor malo težji, kako je z vodljivostjo v primerjavi z ostalimi podobnimi motorji (hornet, gsr, fz6, shiver)? Se da glih tak "polagat in prelagat" ovinke? Kako ste kaj zadovoljni z vodljivostjo?

To da se dodatna teža pokaže pri obračanju in parkiranju mi je jasno. V motosiju ter v moto magazinu sem bral da je rahlo nestabilen med ovinki, je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore, tole me še zanima: glede na to da je motor malo težji, kako je z vodljivostjo v primerjavi z ostalimi podobnimi motorji (hornet, gsr, fz6, shiver)? Se da glih tak "polagat in prelagat" ovinke? Kako ste kaj zadovoljni z vodljivostjo?

To da se dodatna teža pokaže pri obračanju in parkiranju mi je jasno. V motosiju ter v moto magazinu sem bral da je rahlo nestabilen med ovinki, je to res?

Včasih vse kar piše po revijah ne smeš jemat 100%. Tisti, ki je moped testiral je pač imel tak občutek in je to napisal...jst osebno tega nisem opazil in je motor vodljiv kot bicikl, imam ga že 6 let in sem z njim naredu 56000km.

Popravljeno . Popravil Schultz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Da ne odpiram nove teme. Zanimam me, če ima kdo za prodati kestl in prednji blatnik za Z 750, letnik 2005? Nepoškodovano in da ni bilo barvano.

Lp M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. A morda kdo ve kakšna je cena za karbonske naslonke, nad stopalkami? Pa kje bi se dalo to dobit, sej pomoje kr pr serviserju verjetno, ampak vseeno. Zanima me bolj firma Akrapovič, k tudi to delajo baje, ali pa kej druzga k dober izgleda.

Tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. A morda kdo ve kakšna je cena za karbonske naslonke, nad stopalkami? Pa kje bi se dalo to dobit, sej pomoje kr pr serviserju verjetno, ampak vseeno. Zanima me bolj firma Akrapovič, k tudi to delajo baje, ali pa kej druzga k dober izgleda.

Tnx.

Stane točno toliko kot si pripravljen dati... od kitajcev pa do Akrapoviča:

po ebayu se je prodajalo od 20€ dalje..

čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. A morda kdo ve kakšna je cena za karbonske naslonke, nad stopalkami? Pa kje bi se dalo to dobit, sej pomoje kr pr serviserju verjetno, ampak vseeno. Zanima me bolj firma Akrapovič, k tudi to delajo baje, ali pa kej druzga k dober izgleda.

Tnx.

Verjetno si mislil tole:

Karbonske naslonke

Te so mi najbolj všeč, jih imam v vidu že sigurno mesec ali dva ampak pred zimo ne mislim šraufat, ker sem lenuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zadevo imam jaz montirano. Sicer ne od Akrapovica, ker so ene 3x drazje. Narocil sem iz Kitajske. Itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bolhi vpiši z750 in ti bo dalo med oglasi enga tipa, ki prodaja dele za z-je. Bil je pa tudi, še pred kratkim en malo poškodovan rezervar gor med oglasi.

Lp

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!