Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Jaz bi prej rekel, da največ 50km. Po 20-ih prevoženih na rezervi, mi je ostalo še 3 litre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekem ne pisanem pravilu naj bi bilo v rezervarju za okoli 100km goriva glede na njegovo porabo. Tako v avtu kot v motorju. Res pa je da takrat ko si na rezervi ga najbrž ne boš bulal ko kak norc. Tk da MISLIM da je rezerve na Z-ju okol 5 litrov. Sem pa pravkar pogledal v svojo kjižico in ugotovil da je volumen rezervoarja l 2004 samo 18litrov. Tk da ta model ziher nima 5 litrov rezerve. Bodo najbrž samo 3l. Ampak tut s temi se da kr nekam prit. Itak pa imamo v Sloveniji na vsak km bencinski servis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi prej rekel, da največ 50km. Po 20-ih prevoženih na rezervi, mi je ostalo še 3 litre.

....jst sem jih naredil 65 km z rezervo....pol se je pa k sreči v daljavi prikazala pumpa!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.k. :rolleyes: , vidim, da vsi nekaj ugibate, noben pa si ni prebral navodil za uporabo.

To velja za Z-je z 18 litrskim tankom. Lučka za rezervo prične utripati, ko je v rezervarju še 4 litre goriva(to je po porabljenih 14 litrih). In iz prakse vam povem, da lahko naredite še cca 40-50km ( s predpostavko da je vaša poraba cca. 5l/100km), ker ko ostane v rezervarju manj kot 1,5-2 litra, vam motor v zavojih lahko potrokira, ker je premalo goriva.

Novejši Z-ji imajo pa 0,5litra več (se pravi 18,5 litrov), za te pa si vzamete še za 10 km več fore(če je spet poraba cca. 5l/100km).

To je to.

Kaferejserji, ki mate pa porabo od 6 naprej jemljite to za brezpredmetno, ker se samo vozite od oštarije do črpalke :evilgrin: .

Popravljeno . Popravil Schultz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.k. :rolleyes: , vidim, da vsi nekaj ugibate, noben pa si ni prebral navodil za uporabo.

To velja za Z-je z 18 litrskim tankom. Lučka za rezervo prične utripati, ko je v rezervarju še 4 litre goriva(to je po porabljenih 14 litrih). In iz prakse vam povem, da lahko naredite še cca 40-50km ( s predpostavko da je vaša poraba cca. 5l/100km), ker ko ostane v rezervarju manj kot 1,5-2 litra, vam motor v zavojih lahko potrokira, ker je premalo goriva.

Novejši Z-ji imajo pa 0,5litra več (se pravi 18,5 litrov), za te pa si vzamete še za 10 km več fore(če je spet poraba cca. 5l/100km).

To je to.

Kaferejserji, ki mate pa porabo od 6 naprej jemljite to za brezpredmetno, ker se samo vozite od oštarije do črpalke :evilgrin: .

....če drugi ugibajo ne vem....jst sem povedal iz izkušenj....Moj Z je letnik 08...peljal sem se pa po hitri cesti iz Pule....konstantno 110-115 km/h z vetrom v hrbet...ko je začela zadnja črtica utripat sem naredil 65 km....lahko damo cca minus 1-2km, če mogoče nisem takoj opazil utripajoče črtice.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če drugi ugibajo ne vem....jst sem povedal iz izkušenj....Moj Z je letnik 08...peljal sem se pa po hitri cesti iz Pule....konstantno 110-115 km/h z vetrom v hrbet...ko je začela zadnja črtica utripat sem naredil 65 km....lahko damo cca minus 1-2km, če mogoče nisem takoj opazil utripajoče črtice.....

Jst z mojim Z-ejem (letnik'05) sem naredu pri umirjeni vožnji enih 337 km (lučka od rezerve je pričela utripat tam nekje pri 292 km). Na prvi črpalki sem natankal noter 16,24 litrov, kar bi zneslo cca. 4,8 l/100km. Je pa res, da tvoj ima večji tank in naredi takoj za tistih 10-15km razlike, ki v ključni situaciji lahko pridejo prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo proda dobro ohranjenega Z-ja črne barve? Lahko star ali pa tudi nov model, ponudbe na pm :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo proda dobro ohranjenega Z-ja črne barve? Lahko star ali pa tudi nov model, ponudbe na pm :evilgrin:

ZAKAJ pa črn???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.k. :rolleyes: , vidim, da vsi nekaj ugibate, noben pa si ni prebral navodil za uporabo.

To velja za Z-je z 18 litrskim tankom. Lučka za rezervo prične utripati, ko je v rezervarju še 4 litre goriva(to je po porabljenih 14 litrih). In iz prakse vam povem, da lahko naredite še cca 40-50km ( s predpostavko da je vaša poraba cca. 5l/100km), ker ko ostane v rezervarju manj kot 1,5-2 litra, vam motor v zavojih lahko potrokira, ker je premalo goriva.

Novejši Z-ji imajo pa 0,5litra več (se pravi 18,5 litrov), za te pa si vzamete še za 10 km več fore(če je spet poraba cca. 5l/100km).

To je to.

Kaferejserji, ki mate pa porabo od 6 naprej jemljite to za brezpredmetno, ker se samo vozite od oštarije do črpalke :evilgrin: .

Kdaj pa vi smatrate rezervo? ko utripa črtica al k utripa FUEL?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa vi smatrate rezervo? ko utripa črtica al k utripa FUEL?

lp

pri meni začne utripat zadnja črtica in to je pričetek rabe rezerve(ko je tank poln jih je šest). Če pa pri tebi začne utripat FUEL je to...to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest praktciram 300 km max z enim tankom, pa vstane še nekja notri, sam čist spraznt si ga pa ne bi upal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest praktciram 300 km max z enim tankom, pa vstane še nekja notri, sam čist spraznt si ga pa ne bi upal...

Pa dober no... kako in kok se pa voziš da ti to zgrata? Mi še ni uspelo te cifre dosežt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest praktciram 300 km max z enim tankom, pa vstane še nekja notri, sam čist spraznt si ga pa ne bi upal...

a ga še maš kej v nahrbtniku!!!!!! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

...mal heca......!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj colin moj moder je genialno lep :D

Imam pa zadnji blatnik iz karbona in mi je ful všeč, razmišljam še da bi oblekel ogledala v karbonsko folijo, ker dela kolega z njo, kaj mislite?

Sem se danes dobil z DRVOWPOM in njegov črn Z je res izjemno lep - se lahko primerja z modrim :P + karbonski bug spojler je izjemen :)))

Mam še eno design vprašanje, ve kdo če je kdo na netu svojega Zja celega v karbon oblekel? Poraja se mi namreč ta misel .... :)

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam na mojmu 'karbon-look' ogledala.

Drgač se pa meni ta karbon ne dopade preveč...

So pa te ogledala s tvojga linka res smešno poceni, nabavi če se ti dopade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to sem našel: Karbonska ogledala Kawasaki Z750 - Bolj poceni kot folija za oblečt :D

Kaj ostali mislite ?

Lp,

Rok

....če se pa na ta ogledala kej vidi?........rocko sam si pa pojava.Prvo si reku da si komi zbral dnar za z-jčka....sedaj pa ni konca tvojega opremljanja....!!!!! :notworthy:

kva pa slikca...al sem jo že zgrešil!!!

aja.....kolk manj vi španate verigo, če se vozita dva na motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

colin to je vse kredit zaenkrat veš... Pa kombiniram jaz malo :P sej ne vse naenkrat samo sprašujem malo gor malo dol da izvem kako in kaj :)

+ Tega kje drugje vprašat kot vas ? :O

Nimam še nobene konkretne slike, v albumu mam eno ko sva z punco skupaj, bom poslikal čez vikend :)

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slikca:

dsc02864.jpg

Js sm se odločil da nebom stavil gor bug spojlerjev ali vetrobtanskih šip. Koneckoncev je to 'naked' :boobies:

Kar me pa zanima je notranji blatnik, tega bom verjetno nainštaliral.

PS: Vem da je motor umazan, ampak to je zato kr se z njim vozim :yea2: ga bom zjutraj spucal, da bo zgledal :naughty:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam še eno design vprašanje, ve kdo če je kdo na netu svojega Zja celega v karbon oblekel? Poraja se mi namreč ta misel .... :)

Če celega oblečeš (plastike, zaščite za mašino,... ) pomoje ne pride tako lepo, kot si misliš. Nekje sem videl sliko, kjer so bile vse tiste plastike pod rezervajem zamanjane za karbon, pa ni zgledalo najbolje. Mogoče je v živo bolje...

Drugače imam pa jaz karbonski zadnji in sprednji blatnik, karbonski bug spoiler in karbonske ščitnike za pete.

Pa še to sem našel: Karbonska ogledala Kawasaki Z750 - Bolj poceni kot folija za oblečt :D

Kaj ostali mislite ?

Lp,

Rok

Meni se sploh ne dopadejo :surrender: . Jaz imam tele v "carbon look" izvedbi. So kar v redu, če se rad gledaš v roke :lol:

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se sploh ne dopadejo :surrender: . Jaz imam tele v "carbon look" izvedbi. So kar v redu, če se rad gledaš v roke :lol:

Sej tud z original se lahko samo v roke/komolce/rame gledaš :rolleyes:

Cofko, lokacija Postojna? Verjetno se kaj vidimo, na cesti seveda :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!