Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

mah saj kakor si rekel vsake oči imajo svojega malarja, meni je takole všeč ker je original razen pač dodatki..

počasi enkrat do poletja še najbrš nosilec zadnje tablice zamenjat potem mi pa že zmanjka idej.

1.) Taglavne stvari še nisi menjal :D...IZPUH!

2.) Pokrov sedeža

3.) Drugo krmilo, "balanca!

4.) Druge zavorne ročice+zavorne posode

5.) nastavljive tačke

6.) pletene zavorne cevi

7.) zaščita hladilnika

8.) ogledala

Maš dost idej, al še kaj?

:D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... pa še kake LED lučke naokoli, laserji, pa zvočniki... pa boš lahko konkuriral goldwingom :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... pa kašna fejst baba v kopalkah ki bo vedno stala zraven... to si pol zmagal!

Hehe.... malo heca :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz malo prikažem mojo predelavo...

pc180179.jpg

pc180181.jpg

Maaaa ne, zafrkavam vas :D, se mi že meša, ker ne morem svojega na sprehod odpeljat :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz malo prikažem mojo predelavo...

Maaaa ne, zafrkavam vas :D, se mi že meša, ker ne morem svojega na sprehod odpeljat :P

marsikej si sposobn nardit, sm tole sm pa vedu da se zafrkavaš :)pa ne da nebi znal al pa kej , amapk ni to tvoj stil :)

ej učer nism mogu več sm kr u garaži prpalu mal makino, da gre vlaga mal vn itd... noro dobr komi čakam :)

p.s. nalepk še nism uspel nalimat :( bomo ;)

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) Taglavne stvari še nisi menjal :D...IZPUH!

2.) Pokrov sedeža

3.) Drugo krmilo, "balanca!

4.) Druge zavorne ročice+zavorne posode

5.) nastavljive tačke

6.) pletene zavorne cevi

7.) zaščita hladilnika

8.) ogledala

Maš dost idej, al še kaj?

:D

Mislim sem v tej smeri da sm low budget varjante že izpelu hehe :) bomo vidl kok bo kej dnarja za te stvari :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko si dal za blatnik z barvanjem vred?

Blatnik sem že imel gor ko sem ga kupil, barvanje pa brezplačno (protiusluga).

Popravljeno . Popravil DiAbLo46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi crash pade, povsem nove, CNC nosilci, distančniki rosfrai vijaki in LSL bunke.

Še malo, pa konec izpitnega obdobja, potem pa pride na vrsto Z.jko :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi crash pade, povsem nove, CNC nosilci, distančniki rosfrai vijaki in LSL bunke.

Še malo, pa konec izpitnega obdobja, potem pa pride na vrsto Z.jko :)

Zelo dobri nosilci, če jih bo kdo vzel jst jih mam gor ni Šans d je motorju kaj, res dobro narjeni :OK:

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme lepo izgledajo na Z-ju in da ne bodejo v oči že na daleč, so samo tile od Rizome.

Hyperjack, če boš kdaj naredil identično kopijo teh, jih še mogoče jaz vzamem in namontiram. :D

post-25951-0-76700200-1329071009_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme lepo izgledajo na Z-ju in da ne bodejo v oči že na daleč, so samo tile od Rizome.

Hyperjack, če boš kdaj naredil identično kopijo teh, jih še mogoče jaz vzamem in namontiram. :D

Meni tile niso niti malo všeč, poleg tega, da na levi strani ne zaščitijo nič, saj so očitno spregledali da je mašina zamaknjena na levo in bi le te morali biti malenkost daljši.

Brez skrbi, se po malem vse pripravlja, naj le povem to, da takšni še ne obstajajo, bodo nekoliko drugačni od ostalih in bodo vsekakor vpadljivi, seveda CNC pa te fore.

Za vse ki pa ne potrebujejo šmeki peki dodatkov, bo pa tudi pripravljena kolekcija osnovnih drsnikov, v roku dveh tednov.

Bom objavil slike po napredku...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

razmišljam o nakupu 2x 15 litrskih stranskih torb, ker letos misliva ponovno iz na morje in v tank torbo tlačit ko zmešan mi je res muka. Zanima me če ma kdo izkušnje s tem oz. če lahko zadaj sopotnica normalno sedi kljub stranskim torbam? - Zdi se mi da bi lahko bil problem ker nebi mela kam nog dat, al se mi samo dozdeva...

Razmišljam o čist neki poceni varianti za 49 eur iz louisa :)

P.S. Pa prosim ne mi svetovat kufra, ker mi je grdo ko pes met kufer na motoru, z stranskimi torbami za kakih 14 dni ali 3 tedne 2x na leto bi se še pa sprijaznil :D

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to... Kaj za tole nerabim posebnih nosilcev, samo povežem pod sedežem, je tako?

http://www.louis.de/...0025618&lang=en

Brez dodatnih nosilcev, se poslovi od barve na zadku, saj trakovi ki povezujejo torbi zarežejo do konca in res grdo zgleda :S, tko da to kombinacijo ti povsem odsvetujem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, to informacijo sem rabo in sem ful srečen, da si mi jo dal. Nosilci za torbe pa vseeno kateri so, al so lahko kateri preveliki? Al je najbolje v kompletu kupit? Pa dragi so vidim nosilci ko pes, mi že več ni všeč da bom moral dat 150 eur za to :S ... morda raje ne kupim...

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajbn če brez punce ni mesenih užitkov na morju, komu se da iskat in osvajat, če ima že zraven vse na voljo :D

V najslabšem primeru moral ponovno poiskat par ki gre zraven na morje z avtom da mi pelje kufre ce nebo nic pametnega :) :) :) - po eni strani bolje ker nimam stroškov z kovčki.... :smoke:

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez dodatnih nosilcev, se poslovi od barve na zadku, saj trakovi ki povezujejo torbi zarežejo do konca in res grdo zgleda :S, tko da to kombinacijo ti povsem odsvetujem ;)

Jst sem imel take torbe gor ko sva šla s punco v Toscano.Dodatno sem si še naredil nosilce na katere so se potem naslajale torbe, ker drgač ti jermeni od torb preveč trpijo.Čez zadek sem si pa nalepil,predhodno samo zato izdelano nalepko....

post-13063-0-94801900-1329414072_thumb.jpg

post-13063-0-30010000-1329414115_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se hecat in prevažat torb brez nosilcev. Tu maš vse poglej: http://www.givi.it/My-motorcycle/?ma=KAWASAKI&mo=Z-750-07--11......cene boš pa vidu pr TC motoshop ali na ebayu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

colin ti si pa motor MALO JAČE NABASAL hahahah, zelo mi je všeč :)

DAMI34 bom preveril vse nosilce as soon as possible ja. Hvala - res je zadnja stvar na svetu, ki jo želim popraskana barva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!