Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

kaj naj povem :) je l. 2009, 7000km, redno servisiran, nove gume, nova baterija :)

še kaj? :)

kupil pa sem ga od 1.lastnika :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tudi pri meni se nekaj dogaja skozi tole mrzlo zimo :) Zadnji blatnik se je barval v zeleno.

Tole je pa končni izdelek: :)

dobro ga šminkaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj povem :) je l. 2009, 7000km, redno servisiran, nove gume, nova baterija :)

še kaj? :)

kupil pa sem ga od 1.lastnika :)

nekateri pa res mal kilometrou delajo...

lep motor, pa velik prijetnih kilometrou z njim

me prou zanima kakšna bo letos udeležba na skupnih turah B)

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri pa res mal kilometrou delajo...

lep motor, pa velik prijetnih kilometrou z njim

me prou zanima kakšna bo letos udeležba na skupnih turah B)

Ja ne vem kako jim uspe :) js sem se že včeraj vozil okoli čeprav ni ravno toplo...jutri grem spet malo naokoli :D

Lastnik je živel v centru mesta, za prit ven rabi pol ure....zato se ni vozil in je kupil skuter...

upajmo, da ja :) hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Izdelujem majice Kawasaki Z750 oz. Z1000 kot jo lahko vidite na sliki spodaj :ninja:

spredaj: logotip Kawasaki in slogan "Let the good times roll"

zadaj: Z750 oz. Z1000

cena majice: 12€ + poštnina

velikosti: S-XXL

izdelava je zelo kakovostna saj je IZVEZENO (šivano) :D

majice pa so bombažne 180g.

Za vse dodatne inf. in morebitna naročila me lahko kontaktirate v ZS B)

spredaj.jpg

zadaj.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem raziskoval po ebayu kaj se najde in naletel na tole: http://www.ebay.c0m/itm/EXT-brake-and-clutch-levers-for-Kawasaki-Z750-04-05-06-Z750S-06-07-08-/220862494704?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item336c6e37f0&vxp=mtr#ht_4171wt_905

Ima kdo izkusnje s tem? Je za kaj ali le kitajsko sranje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ... ZX10R in napis KAWASAKI u zlati pa nimaš :cry:

načeloma bi ti tudi lahko zrihtal ZX10R napis (zlat) :D ...če si zainteresiran me kontakriraj v ZS .).

LP David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem jih imel pa sem jih zdej še za tanov motor naroču.

Zdej osebno jaz sem mel srebrne,ker mi tiste kodrlajsaste barve niso všeč.

Ima pa kolega oranžne in so še zmer kot nove, pa je naredil z njimi mislim da oko 10k km.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej zdej banda? Neki so ble obljubljene ene slike od pošminkanih mopedov.... kje je zdej kej za videt? :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam še cajt, se mora najprej ves sneg stopit, da ga lahk sploh vn zapeljem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno toliko denarja kot daš za ročke, točno toliko so vredne! Eloksacija je bolj površinska in se hitro znuca, preveč lufta je na delu, kjer je gumb za nastavljanje oddaljenosti ročke. Sam sem imel podobne za 60€, pa bi potreboval še kakšne 4ure dela, da bi postružil puše in vse skupaj podložil z teflonskimi podložkami, ampak sem na koncu obupal, ker to ni to :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej zdej banda? Neki so ble obljubljene ene slike od pošminkanih mopedov.... kje je zdej kej za videt? :D

Pozna kdo koga, ki je moped preoblekel v "folijo"?

Jaz resno razmišljam da bi mojega v mat črno.....za....proti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo koga, ki je moped preoblekel v "folijo"?

Jaz resno razmišljam da bi mojega v mat črno.....za....proti....

Če imaš denar in veselje, ti kar :). To je pa tudi vse za dodat. Sem že limal slike polepljenega z.ja v temi folije, itd...

To delaš za sebe in ne za druge, zato so mnenja mene in ostalih čisto nepotrebna, razen če si dobil samo trenutni navdih, ki pa takšni ponavadi kaj hitro zbledijo.

Čaos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno toliko denarja kot daš za ročke, točno toliko so vredne! Eloksacija je bolj površinska in se hitro znuca, preveč lufta je na delu, kjer je gumb za nastavljanje oddaljenosti ročke. Sam sem imel podobne za 60€, pa bi potreboval še kakšne 4ure dela, da bi postružil puše in vse skupaj podložil z teflonskimi podložkami, ampak sem na koncu obupal, ker to ni to :P.

Se mi je kar zdelo, da bo kaj takega ker za 30€ ne vem kako lahko sploh izdelajo povrh vsega pa so Kitajci že v osnovi zelo nenatančni..

200€ za ročke pa ziher ne bom dal...raje 200€ za avzpuh... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno toliko denarja kot daš za ročke, točno toliko so vredne! Eloksacija je bolj površinska in se hitro znuca, preveč lufta je na delu, kjer je gumb za nastavljanje oddaljenosti ročke. Sam sem imel podobne za 60€, pa bi potreboval še kakšne 4ure dela, da bi postružil puše in vse skupaj podložil z teflonskimi podložkami, ampak sem na koncu obupal, ker to ni to :P.

Ne vem sicer kaj si ti kupil ampak moje so narejene bolje od originalnih.

Lahko prideš pogledat.

Tudi tiste za 150€so iste kvalitete, ker jih prav tako izdelujejo kitajci samo prodajajo jih pod evropskih imenom.

Sem imel možnost vidit obojne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To delaš za sebe in ne za druge, zato so mnenja mene in ostalih čisto nepotrebna, razen če si dobil samo trenutni navdih, ki pa takšni ponavadi kaj hitro zbledijo.

Čaos

Slike bom poiskal da vidim...ko sem pa želel mnenje sem pa mislil vse skupaj bolj v smislu če je kdo že videl kak tak izdelek na motorju v živo, se pravi kako izgleda ter seveda kako je zadeva obstojna...pa ne mislim mnenja pridobljenega iz raznih reklamnih oglasov na spletu ampak mnenja koga, ki ima sam ali pa vsaj koga pozna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!