Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Slike bom poiskal da vidim...ko sem pa želel mnenje sem pa mislil vse skupaj bolj v smislu če je kdo že videl kak tak izdelek na motorju v živo, se pravi kako izgleda ter seveda kako je zadeva obstojna...pa ne mislim mnenja pridobljenega iz raznih reklamnih oglasov na spletu ampak mnenja koga, ki ima sam ali pa vsaj koga pozna...

Sam se ukvarjam z folijami, imam tudi poznanstva v tem poslu, videl že kar nekaj stvari v živo. Na nekaterih delih moraš res dobro gledat, da dejansko vidiš ali folija, ali barvanje, lahko pereš normalno, kot lakirano površino, lahko poliraš, kot navaden lak (za mat glih ne priporočam poliranja), glede na to, da motor ni ispostavljen nekim vremenskim razmeram, bi pomojem brez težav sama folija zdržala 10let :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma ne, saj je zadeva relativno zelo tanka in je magnet vsekakor močnejši.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če podrsaš? npr se zvrne na tla

se to da kakorkoli popraviti?

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če podrsaš? npr se zvrne na tla

se to da kakorkoli popraviti?

celoten del je potrebno popraviti in nanovo prelepiti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro kej zdej? noben neč ne napiše? bom pa jst! Učeraj sva šla z zejčkom na furco do vikija na kofe in blo je super! HA!

Hyperjack: kdaj bojo motosvet nalepke?

Popravljeno . Popravil lajbn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že od četrtka na motorju. Ta teden obvezno menjat prednjo gumo in sezona se lahko prične.

Letos jih je že 700 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj je največ videl dvignena garažna vrata, na gumah to leto še ni stal, ob toliko snega, peska, mokre ceste, in vseh teh nekaj ton soli po okoliških cestah, bo še nekaj časa stal na dvigalkah, kaj češ, v kočevju mamo pol leta zimo, pol leta pa jesen, ampak se za noben dnar ne preselim kam drugam :D... zaenkrat :P

Nalepke bojo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem že od četrtka na motorju. Ta teden obvezno menjat prednjo gumo in sezona se lahko prične.

Letos jih je že 700 km.

mater ti pa si zagrizen :) pohvalno

Moj je največ videl dvignena garažna vrata, na gumah to leto še ni stal, ob toliko snega, peska, mokre ceste, in vseh teh nekaj ton soli po okoliških cestah, bo še nekaj časa stal na dvigalkah, kaj češ, v kočevju mamo pol leta zimo, pol leta pa jesen, ampak se za noben dnar ne preselim kam drugam :D... zaenkrat :P

Nalepke bojo!

evo še en tak, kot moj :) samo enkrat sem ga odrkril pa zalaufov da so doma slišal kaj imam v garaži,da ne pozabjo :):P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah... je bilo potrebno se vozit, ni bilo druge.

Motorja nisem postavil na nosila (ker jih nimam) in akumulatorja nisem odklopil (ker sem bil prelen).

Tako da sem se najmanj 1x na teden zašibal naokoli,

"ravno toliko da se malo akumulator osveži, guma obrne, ventili spucajo" sem si rekel.... pa vedno končal pri kašnem Vikiju na črnem kalu, pa še, pa še.... dokler me ni mraz premagal in je vožnja postala že malce preveč nevarna zaradi mrzlih prstov, togosti telesa in slabih reakcij....

Kaj vi vsi odklopite akumulatorje? Jih postavite kam na toplo? Ali jih celo kam priklopite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akumulator, sem odklopil, večino časa je stal na mrzlih tleh (toplota ni dobra za akumulator!) Pa kadar sem se spomnil, sem ga priklopil na polnilec, za letos čez zimo itak ni blo krize, ker je bil lansko leto nov, in se super drži.

Motorja čez zimo nisem prižigal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga odklopil in dal na toplo(v kurilnici nekje stalno cca 20stopinj). V soboto sem ga dal v motor(brez predhodnega polnjenja na polnilcu, ker še ga nimam) in motor je vžgal kot sredi poletja, čeprav je 4 mesece stal na okrog -5 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi zejčki, js počasi končujem dodatke za moj moped in bo tako končno pripravljen na sezono.

Kako gre pa vam? Kolikor sm lahko prečital, vas ima kar nekaj moped razkopan, upam da se pripravlja kar nekaj novosti in zanimivosti.

No, kako vam gre?

Popravljeno . Popravil lajbn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi zejčki, js počasi končujem dodatke za moj moped in bo tako končno pripravljen na sezono.

Kako gre pa vam? Kolikor sm lahko prečital, vas ima kar nekaj moped razkopan, upam da se pripravlja kar nekaj novosti in zanimivosti.

No, kako vam gre?

Moj ne bo dobil nič več estetskih dodatkov, sem se odločil. V soboto sem zamenjal hladilno tekočino, ta teden pa še dobi frišno olje in pa svečke(NGK iridium-sem jih dobil za tako ceno, da se mi je kar smejalo). Verjetno še to sezono zamenjam prednjo gumo, potem pa upam, da do konc sezone samo še bencin dolivam v rezervar. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, danes sem tudi jaz(končno) postal ponosni lastnik Z-ja :kva2:

Letnik 08, 6100km, 1. lastnik in lep ko ***** :)

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, danes sem tudi jaz(končno) postal ponosni lastnik Z-ja :kva2:

Letnik 08, 6100km, 1. lastnik in lep ko ***** :)

Pa si le prišel do njega :), zdaj samo še čakamo slike :), obrobe že nalepljene :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolik km zdrži tale motorček, seveda ob pravilni oskrbi za njega? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolik km zdrži tale motorček, seveda ob pravilni oskrbi za njega? :)

To je huj kot navadn dizl, zihr zdrži do 500.000km, drugač je pa zelo neutemeljeno vprašanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ni kakšne teme o sami "šravfariji" motorja, bi zato kar tukaj vprašal...menjal sem ploščice na motorju in sicer sem se t ega polatil prvič. Vse mi je lepo uspelo samo ko vse skupaj sestavim nazaj mičeljusti ne grabijo tako močno...sprava je bilo še slabše kod pred menjavo. Sem razmontiral in malo napumpal ročico zavore in stvar lepo funkcionira in dokler čeljusti ne prišravfam nazaj na nosilce čeljusti disk stisnejo zelo močno, ko pa so enkrat prišraufane na nosilcu se use spremeni...zgubijo moč...kaj sem spregledal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si le prišel do njega :), zdaj samo še čakamo slike :), obrobe že nalepljene :P?

takle zgleda=) obrobe še čakajo, ker si bo očitno treba mal več časa uzet:)

post-6595-0-45660900-1330651684_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda žio!

Ko sem dobil za rojstn dan tole super preginjalo, sem danes odgrnu in se šel mal pelat, potem sem se lotu mal estetsko olepšat moped in k se že usi tako hvalte o predelavah in estetskih dodatkih :) tegale sigurn nima še noben na nihajki :) a a a a kaj je? :) špasno ane. Thanks to HyperJake made in kočevje :) hehe :OK::kva2:

03032012345.jpg

forum.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda žio!

Ko sem dobil za rojstn dan tole super preginjalo, sem danes odgrnu in se šel mal pelat, potem sem se lotu mal estetsko olepšat moped in k se že usi tako hvalte o predelavah in estetskih dodatkih :) tegale sigurn nima še noben na nihajki :) a a a a kaj je? :) špasno ane. Thanks to HyperJake made in kočevje :) hehe :OK::kva2:

03032012345.jpg

forum.jpg

Prehiteu sem te;) HyperJack mi je naredo uslugo že pred enim mescom, tk da je moja nihajka bla prej vesela.... slike pridejo :closedeyes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!