Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Evo kot sem oblubo, tud js mam novo igračo:)

Letnik 07. 21k prevoženih. Dodal sem led žmigauce, leo gp style, nalepke na feltni in nihajki (hyperjack :OK: )...to je pa tut use, zaenkrat niti nimam kakih novih načrtov...sam kilometre na števco bom obračo :smoke:

Veliko srečnih km :)

kake žmigavce si dal gor? imaš kakšno sliko od bliže? si jih homologiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko srečnih km :)

kake žmigavce si dal gor? imaš kakšno sliko od bliže? si jih homologiral?

Kupo sem jih v tc v lj...60 eur plus rele za led smernike.. Papirje mam doma, nisem pa še homologiral ker bom v kompleto z izpuhom...

firmo smernikov pa sliko prilepim ko pridem domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupo sem jih v tc v lj...60 eur plus rele za led smernike.. Papirje mam doma, nisem pa še homologiral ker bom v kompleto z izpuhom...

firmo smernikov pa sliko prilepim ko pridem domov :)

Ok super, hvala :) nosilec tablice si tudi tam kupil? kolko €?

mi lahko kdo ki je doma in ima čas, voljo napiše razmak med vijaki za nosilec tablice ker grem jutri v ita in bi kupil če dobim :) ker nisem doma da bi pogledal..Hvala v naprej :D

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok super, hvala :) nosilec tablice si tudi tam kupil? kolko €?

mi lahko kdo ki je doma in ima čas, voljo napiše razmak med vijaki za nosilec tablice ker grem jutri v ita in bi kupil če dobim :) ker nisem doma da bi pogledal..Hvala v naprej :D

Nosilec tablice je biu že tak...home-made...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilec tablice je biu že tak...home-made...

aha, lepo tebi :)

js pa ravnokar raziskujem kaj vse se najden na net-u....sam nč konkretnega..poznaš koga k dela poceni? al kje se da dobiti poceni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo ki je doma in ima čas, voljo napiše razmak med vijaki za nosilec tablice ker grem jutri v ita in bi kupil če dobim :) ker nisem doma da bi pogledal..Hvala v naprej :D

ravno danes meru zase, med vijakoma pri luči je 6cm med drugima dvema pa 14,7cm

sm se odloču kr sam nardit

če rabš še kkšne mere pa povej

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno danes meru zase, med vijakoma pri luči je 6cm med drugima dvema pa 14,7cm

sm se odloču kr sam nardit

če rabš še kkšne mere pa povej

Ok Hvala :)

sem nekaj že gledal naokoli..kako boš pa sam naredil? imaš kakšno ideo? :)

Sem našel za 30€ s poštnino nosilec ki se lahko štima naklon, pa kresnička in tisit adapterji za spredaj menjat žmigavce

kaj pa pravijo policaji da imaš tko neki home made..ali ne težijo nč? :D

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok Hvala :)

sem nekaj že gledal naokoli..kako boš pa sam naredil? imaš kakšno ideo? :)

Sem našel za 30€ s poštnino nosilec ki se lahko štima naklon, pa kresnička in tisit adapterji za spredaj menjat žmigavce

kaj pa pravijo policaji da imaš tko neki home made..ali ne težijo nč? :D

skico mam narjeno vse razmerjeno ka mora pokrit kolk dolgo vse bit in gasa :ninja:

smem vprašat kje si to našu? ker jst nezga pametnega nism zasledu

sej ga nardiš tako d nima noben kej težit pač da je tablca dobr vidna, d je osvetlena d je tist rdeč odsevnik spodej pa je čist isto k d maš after market

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skico mam narjeno vse razmerjeno ka mora pokrit kolk dolgo vse bit in gasa :ninja:

smem vprašat kje si to našu? ker jst nezga pametnega nism zasledu

sej ga nardiš tako d nima noben kej težit pač da je tablca dobr vidna, d je osvetlena d je tist rdeč odsevnik spodej pa je čist isto k d maš after market

Ne vem, sam k malo prepracunas 30

€ ni dost oziroma da kupis aluminij in pol kresnicko pa se tiste adapterje in spraj za pobarvati si na 20€...

Evo se link: http://www.motoptional.com/ecommerce/lang-en/kit-portataga-kawasaki/385-portatarga-kawasaki-z-750-2007-2011.html

To so mi priporocalina enem ita forumu :)..

ce se nas zbere vec si delimo postnino in je bolje za vse :)

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, sam k malo prepracunas 30

€ ni dost oziroma da kupis aluminij in pol kresnicko pa se tiste adapterje in spraj za pobarvati si na 20€...

Evo se link: http://www.motoption...-2007-2011.html

To so mi priporocalina enem ita forumu :)..

ce se nas zbere vec si delimo postnino in je bolje za vse :)

Sam tu kolk vidim ni zraven kresničke in lučke za osvetlitev tablice za to ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kresnice sem slabo prebral je pa nosilec za kresnicko. Das tisto k mas na original..vsaj js bom. Pise kao da garantijaro 8 let da ne zbledi. Zraven so se vijaki za pritriditi.

Lucka pa je 6€..tko ali tako jo moras kupiti :(

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsekakor, ker oroginal je res prevelika. Tista je cist majhna tk da bo ok

Honda2000: ti si kupil nosilec ali naredil doma?

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, sam k malo prepracunas 30

€ ni dost oziroma da kupis aluminij in pol kresnicko pa se tiste adapterje in spraj za pobarvati si na 20€...

Evo se link: http://www.motoption...-2007-2011.html

To so mi priporocalina enem ita forumu :)..

ce se nas zbere vec si delimo postnino in je bolje za vse :)

če se boš kmal odloču se lahk kej zmenmo, da nom jst preveč kompliciru, k tako dobr nom zihr nom naredu,

si me s to ceno premamu :sleep2:

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vsekakor, ker oroginal je res prevelika. Tista je cist majhna tk da bo ok

Honda2000: ti si kupil nosilec ali naredil doma?

Jaz sem si ga naredil doma iz alu. Mi je kolega posodil, ki ga ima od ermax-a gor, da sem ga prekopiral.Razen za nastavljat naklon nisem delal, ker sem naredil fiksni naklon pribl. po originalu(v rubriki galerija motociklov na 133strani se malo vidi kako izgleda) . Bom pa v kratkem si moral narest drugega, ker na tem od ermaxa ni bilo predvidenega odsevnika in pa tud osvetlitve tablice še nisem namontiral. V Avstriji pa baje policaji zelo komplicirajo , če nimaš odsevnika odzadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ja odsevnik mora biti..tudi v ita mora biti...

Lej ce hoces lahko narocis znami :) sam bomo v kratkem narocili..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ja odsevnik mora biti..tudi v ita mora biti...

Lej ce hoces lahko narocis znami :) sam bomo v kratkem narocili..

Me lahk računaš zraven

mi sam še to manka, da motor do konca skup sestavm pa se začnem vozt

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom kar sam upgrade naredu z alu materiala. Ni drag oni italjanski ampak ni mi všeč kako ima za smerokaze narejeno. Mi nekako lepše deluje, če so smerokazi ob tablici (ob strani)in ne nad.

Drugače pa jih nekje na primorskem koncu, tudi nekdo izdeluje, skoraj ista zadeva kar imam sam. Ima oglas na bolhi in avto netu. Cena pa mislim, da 25 ali 30eur.

Aja glede osvetlitve tablice sem pa na ebayu zasledil eno zadevo za okrog 3 eur.

Popravljeno . Popravil honda2000
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam vprašanje za vse tiste ki ste že menjali nosilec tablice in se že vozili po mokrem....

Ker kokr vidim na mojem original (ki služi kot nek blatnik skoraj) je cel vsran če grem po mokrem furat...

Kakšni so kej vaši hrbti po mokri furi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam vprašanje za vse tiste ki ste že menjali nosilec tablice in se že vozili po mokrem....

Ker kokr vidim na mojem original (ki služi kot nek blatnik skoraj) je cel vsran če grem po mokrem furat...

Kakšni so kej vaši hrbti po mokri furi?

Vozo sem se 2km, pa je bla cesta v senčnih legah mal mokra... Rezultat je biu zadni sedež in plastike vse popackane in pošpricane, da pod sedežem ne govorim... Do hrbta pa ni seglo, mogoče bi pri višji hitrosti...če to kaj vpliva..

Tk da resno razmišlam o ermaxovem blatniko, ker tk to negre..sploh če bi bla še sopotnica :BUA:

Kak je nosilc se vidi na sliki, mogoče kdo drug nima takih problemov

Kupo sem jih v tc v lj...60 eur plus rele za led smernike.. Papirje mam doma, nisem pa še homologiral ker bom v kompleto z izpuhom...

firmo smernikov pa sliko prilepim ko pridem domov :)

Evo slike...

Smerniki pa so Keiti --> LSI-CF, evo na ebay

http://www.ebA y.com/itm/Keiti-LED-Signal-LSI-CH-Oval-Mini-LED-Lights-Chrome-/160624816031?hash=item2565fc2f9f&item=160624816031&pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr#ht_1140wt_1270

post-32436-0-52666500-1330945215_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!