Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

pa kaj si dobil homologacijski certifikat zraven?

ja, sem...

edino na žmigaucih pa ni nobene e oznake pa nič na steklo...bomo vidli, upam da bo šlo skoz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam vprašanje za vse tiste ki ste že menjali nosilec tablice in se že vozili po mokrem....

Ker kokr vidim na mojem original (ki služi kot nek blatnik skoraj) je cel vsran če grem po mokrem furat...

Kakšni so kej vaši hrbti po mokri furi?

Kar se tega tiče je najbolš orginal blatnik :) js sm zamenjo nosilc za tablico, pa je ob mokri cesti vse umazano sopotnikov sedež, pa še do voznikovega hrbta prnese :D najbolši pa je da daš gr na motor sopotnico pa vse ona pobere :D hehe

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozo sem se 2km, pa je bla cesta v senčnih legah mal mokra... Rezultat je biu zadni sedež in plastike vse popackane in pošpricane, da pod sedežem ne govorim... Do hrbta pa ni seglo, mogoče bi pri višji hitrosti...če to kaj vpliva..

Tk da resno razmišlam o ermaxovem blatniko, ker tk to negre..sploh če bi bla še sopotnica :BUA:

Kak je nosilc se vidi na sliki, mogoče kdo drug nima takih problemov

Ermaxov podblatnik ne pomaga nič, niti 1%, da bi bil manj moker, ;) pomaga le, da zadek ni ves razbit od kamnov, verjemi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tega tiče je najbolš orginal blatnik :) js sm zamenjo nosilc za tablico, pa je ob mokri cesti vse umazano sopotnikov sedež, pa še do voznikovega hrbta prnese :D najbolši pa je da daš gr na motor sopotnico pa vse ona pobere :D hehe

bravo, daš zadaj sopotnico pa je rešeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ermaxov podblatnik ne pomaga nič, niti 1%, da bi bil manj moker, ;) pomaga le, da zadek ni ves razbit od kamnov, verjemi ;)

Torej ni rešitve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da res ne..eh konc koncev sej se verjetno malo krat voziš po mokrih cestah, pa če imaš dobro opremo mislim, da ni problem če te malo zmoči..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.... vidim da bom jaz kar obdržal originalni blatnik saj potrebujem motor za vsakodnevno vožnjo v službo, in se zgodi da tudi dežek pada tko da... bo kr gor ostal.

Bomo šparali šolde za izpuh :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sem...

edino na žmigaucih pa ni nobene e oznake pa nič na steklo...bomo vidli, upam da bo šlo skoz

Ne bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sem...

edino na žmigaucih pa ni nobene e oznake pa nič na steklo...bomo vidli, upam da bo šlo skoz

težka bo..kot vem pogledajo če se št ujemajo :(...dejansko je to tudi bistvo..upam, da ti uspe!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo šlo skozi. Ne more brez oznak.

Mene pa zanima, koliko vas pridejo kaj sprednje ploščice. Kakšne montirate?

Včeraj sem montiral take za 70€ http://www.ebay.co.uk/itm/EBC-FRONT-BRAKE-PADS-FA142HH-KAWASAKI-Z750-Z-750-07-08-/250475687679?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item3a5183aeff

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa imam vprašanje za vse tiste ki ste že menjali nosilec tablice in se že vozili po mokrem....

Ker kokr vidim na mojem original (ki služi kot nek blatnik skoraj) je cel vsran če grem po mokrem furat...

Kakšni so kej vaši hrbti po mokri furi?

Vozil po dežju... moker si do vratu, vse teče po tebi, pod ritjo vse mokro, pesek iz ceste, ampak to je bilo celodnevno pranje... zato se jest raje izogibam dežju... aja pa uni za mano so tud fajn jamral, da fajn špricam nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tega tiče je najbolš orginal blatnik :) js sm zamenjo nosilc za tablico, pa je ob mokri cesti vse umazano sopotnikov sedež, pa še do voznikovega hrbta prnese :D najbolši pa je da daš gr na motor sopotnico pa vse ona pobere :D hehe

ja uporabna zadeva, tud jest jo že uporabil za ščit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da res ne..eh konc koncev sej se verjetno malo krat voziš po mokrih cestah, pa če imaš dobro opremo mislim, da ni problem če te malo zmoči..

seveda, če imaš dobro opremo ti voda ne pride do živega, kljub špricanju izpod zadnejga kolesa... jest sem v kmcju nabavil gumijaste rokavice in škornje, ki jih enostavno potegneš čez navadne rokavice oz. škornje in si hermetično zaprt, sam zašvicaš lahk malo bolj :)....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabi kdo kakšno idejo, kako narediti nosilec za tablico prilagam svoje slike izpred parih let.

Tkole zgleda čisto preprost nosilec doma na roke pokrivljen pa s pilo obdelan :). Obdržal sem kar originalne smerokaze, ker so jajčaste luknje je bilo treba malo na roke piliti. Luknje sem zamašil s čepki, in jih povezal z nosilcem, da bolje stisne plastiko. Za oblažitev vibrcije pa sem na vijake dal gor kar navadno cev za zalivanje vrta. Kot sem pa že omenil, po dežju voda šprica do neba. Policaji se nisi nikoli spotaknili ob mojo tablico, malo je osvetljena od zadnje luči, odsevnik pa sem zmontiral, za zadnji amortizer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabi kdo kakšno idejo, kako narediti nosilec za tablico prilagam svoje slike izpred parih let.

Tkole zgleda čisto preprost nosilec doma na roke pokrivljen pa s pilo obdelan :). Obdržal sem kar originalne smerokaze, ker so jajčaste luknje je bilo treba malo na roke piliti. Luknje sem zamašil s čepki, in jih povezal z nosilcem, da bolje stisne plastiko. Za oblažitev vibrcije pa sem na vijake dal gor kar navadno cev za zalivanje vrta. Kot sem pa že omenil, po dežju voda šprica do neba. Policaji se nisi nikoli spotaknili ob mojo tablico, malo je osvetljena od zadnje luči, odsevnik pa sem zmontiral, za zadnji amortizer.

še slikco prilepi, pa si zmagal :)

Za vse ki hočejo obdržati original smerokaze, naj vam povej (tisti ki še ne veste), da se da smerokaze razstaviti na polovico tisti črni gumijasti del, se odstrani, in so praktično pol krajši, tako imam jaz na svojem zadku narejeno, malo dodelan Lightechov nosilec in zgleda da best :D:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še slikco prilepi, pa si zmagal :)

Za vse ki hočejo obdržati original smerokaze, naj vam povej (tisti ki še ne veste), da se da smerokaze razstaviti na polovico tisti črni gumijasti del, se odstrani, in so praktično pol krajši, tako imam jaz na svojem zadku narejeno, malo dodelan Lightechov nosilec in zgleda da best :D:kva1:

sej sem jo, sam ne vem zakaj ni prikazana ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo vi predelovalci, nej mi edn predela tablco iz velke na malo :) hehe malo heca... veste kaj me zanima, lan sm odjavu iz prometa motor in sm vrnu tablco(velika 18x18) letos čez kkšn mesc bom prjavu nazaj ane in bi rad mel tamalo tablco, sm pomoje se več ne da dobit, zdej a kdo pozna kej te zadeve, ma kje kakšno ugledano pa da nerabi al kakor koli.

tenks

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je edina možnost ta, da zamenjaš motor za enega, ki je registriran še s staro tablico :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo vi predelovalci, nej mi edn predela tablco iz velke na malo :) hehe malo heca... veste kaj me zanima, lan sm odjavu iz prometa motor in sm vrnu tablco(velika 18x18) letos čez kkšn mesc bom prjavu nazaj ane in bi rad mel tamalo tablco, sm pomoje se več ne da dobit, zdej a kdo pozna kej te zadeve, ma kje kakšno ugledano pa da nerabi al kakor koli.

tenks

LP

Si ga zajebal, ker si ga sploh odjavil. No pa, ker si ga bi bil moral tablice dat deponirat. Zdaj se boš pač moral sprijaznit z to veliko tablo(pa ne se preveč sekirat- Nemci imajo še večje :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, sej imate dovolj konjenice, da bo premagala ta dodatni zračni upor, ki ga povzroča malenkost večja tablica :P Sicer glede na to da tko pridno šminkate vaše konjičke, ne vem če bo kdo glih tablco gledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!