Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

za dušenje so že kr japonski inženirji poskrbeli a ti pobereš vn db killer al ne je za mašino prou isti šmorn, samo tvoja ušesa in ušesa drugih manj trpijo. itak je pa po par letih prav vseeno a je db.killer notr al ne, ker volna ni več taka kot mora bit in se potem vse dere.

Kakor želiš...praktično je dokazano, da z vsebnostjo db-killerja zmanjšaš končno moč, kot če le tega ni ;)... ne me zdej za ušesa vlečt, ampak tako je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ko srečaš na cesti Z 750 najprej pomisliš, da gre za 50 ccm skuter, šele, ko ga pogledaš pod mikroskopom spoznaš, da je to malo večji "moped", večinoma kičasto okrašen...:-) :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se more tko dret da ni za zdržat, en cepec ima neki takega na enem monstru in je groza!

a ni tale dučko prov fajn

to bom mela k bom velika :grim in bom cikadino živcerala :grim

:whistle:

da ne bom čist offtopic

post-34724-0-31199900-1358360847_thumb.jpg

sm ga mogla mal zalaufat :wub: ohh ohh ohhh

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne meni je to :SS

drgač pa bo treba najprej moped zamenjat, a ne ČŠ :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, ko srečaš na cesti Z 750 najprej pomisliš, da gre za 50 ccm skuter, šele, ko ga pogledaš pod mikroskopom spoznaš, da je to malo večji "moped", večinoma kičasto okrašen...:-) :kva1:

Nismo ti mi krivi, da moraš vsako stvar pod mikroskopom pogledat, da sploh kaj vidiš.... boga tvoja žena.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bom mela k bom velika :grim in bom cikadino živcerala :grim

:whistle:

da ne bom čist offtopic

sm ga mogla mal zalaufat :wub: ohh ohh ohhh

Uff lepo, moj ne laufa, imam štrom na mizi, ko se poštima par elektornskih zadev, bom tud jaz mal počistil pajčevino po cilindrih.

Strela brez skrbi, naslednji zZz zbor, bo prav pod Cikadinino bajto..ufff matr bo sekal!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka ti maš tak smisel za humor :D

zgleda morem ustanovit eno zeleno sekcijo motosveta, se bomo borili proti zvočnemu onesnaževanju!

no pa še neki, a je kdo razmišljal da bi dal xenon v zzzjčka? po slikcah ful dobro zgleda

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka ti maš tak smisel za humor :D

zgleda morem ustanovit eno zeleno sekcijo motosveta, se bomo borili proti zvočnemu onesnaževanju!

no pa še neki, a je kdo razmišljal da bi dal xenon v zzzjčka? po slikcah ful dobro zgleda

Pa čak a ti moraš vsako mojo predelavo že 3mesce pred razkritjem povedat...I do not like U any more :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P nism jst kriva!

no ta predelava se mi zdi super!

Pa da še podkrepim tvoje besede, ker sem 100% prepričan da se bo spet nekdo zapičil v to, da xeon ne gre brez leč in tako dalje... dejstvo je, da ima Z če integrirano bučko, ki prepreči direktno sevanje svetlobe na vozišče. Aha, pa da se ne bo še kdo zapičil, da bo itak modro svetilo...ne ne bo, sem vzel glih pravo vrednost barve svetlobe, da bo nemoteče za udeležence in zelo dober približek navadni žarnici, le za odtenek bolj "belo".

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff lepo, moj ne laufa, imam štrom na mizi, ko se poštima par elektornskih zadev, bom tud jaz mal počistil pajčevino po cilindrih.

Strela brez skrbi, naslednji zZz zbor, bo prav pod Cikadinino bajto..ufff matr bo sekal!

uf tole pa komej čakam, bom snel dol slip on :) pa sam taratttaataaaaaataaa ppoook pooook taratttttaatata

vozt motor brez orng glasa je, k da bi sladoeld čez šipo lizov :) tok o tem! bolj se dere boljš je!

pa še moj avatar al pa moj podpis :

LOUD PIPES SAVE LIVES

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tale dučko prov fajn

to bom mela k bom velika :grim in bom cikadino živcerala :grim

:whistle:

da ne bom čist offtopic

post-34724-0-31199900-1358360847_thumb.jpg

sm ga mogla mal zalaufat :wub: ohh ohh ohhh

strela da tud pomislš več ne na kkšn drug motor, sploh pa ne na tole tik-takanje...edin izpuh je kle OK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu mater kok sm zamudil medtem ko sem šaflal sneg in se podil s 4wd po snegu :)

Da se umešam v dretje-sam imam leovinchija-carbon od samega začetka brez dušilca,in lahko povem da mi je to ziher parkrat rešilo glavo,zato se več kot strinjam s tvojim podpisom shibby.

Je pa res da je Z eden izmed najbol glasnih mopedov ko poslušaš v kakšni kotlini ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje se dobi gear indicator k je vmontiran v držalo balance (handle holder)? nekje sem ga že zasledil, zdej ko je stvar postala mikavna pa nikjer ne najdem :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje se dobi gear indicator k je vmontiran v držalo balance (handle holder)? nekje sem ga že zasledil, zdej ko je stvar postala mikavna pa nikjer ne najdem :mellow:

jest pa vem, jest pa vem :) pa tud pozabu sm že :) povedov mi je pa noben drug kot HyperJack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj lahko navadnega prilagodiš (narediš nosilček) in pritrdiš na balanco?ali pač? Meni še vedno najlepše zgleda če je v števcu,pa mislim da sem prav to zasledil nekje v temi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kje se dobi gear indicator k je vmontiran v držalo balance (handle holder)? nekje sem ga že zasledil, zdej ko je stvar postala mikavna pa nikjer ne najdem :mellow:

http://www.perphormamoto.it/gearevolution.php

Kako boš pa do njega prišel, men se ne sanja. Sem ga naročil, da ga osebno prevzamem v trgovini, pa k**** italjančki verjetno še angleško ne znajo, da bi mi odgovoril. Tko da bom lepo 160€, kje drugje zapravil. Ker očitno jim ni niti v najmanjšem interesu, sploh kaj prodati. Če znaš njihov jezik, pol najbolje, da kar pokličeš dol, naročiš dva kosa, pa ti jaz zrihtam dostavo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je homologiran? :kva2:

Ti, za dober dnar se da vse zrihtat, če si pa Jankovićev sin, pa tud tega ne rabiš... pa ne se zdej razburjat, pač butastemu vprašanju sledi butast odgovor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah klinac ne da se mi več... iskat namreč, kam nej vtaknem tole slikco :)

Lepo prvovrstno presenečenje s strani HyperJacka, čist use bom ponucov :) od škatle, do papirja bo fajn za podkurt, k si ga na drobno narezov, do tačk ki so kot peresce lahke, no tale piksno je pa moja prjela v roko pa rekla hm LUBRIKANT, pa sm jih hitr iz rok uzel, pa reku to je za eno drugo lubico :) haha :kva2:

Še 1x hvala za darilo Jaka. :notworthy:

dsc0001.jpg

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah klinac ne da se mi več... iskat namreč, kam nej vtaknem tole slikco :)

Lepo prvovrstno presenečenje s strani HyperJacka, čist use bom ponucov :) od škatle, do papirja bo fajn za podkurt, k si ga na drobno narezov, do tačk ki so kot peresce lahke, no tale piksno je pa moja prjela v roko pa rekla hm LUBRIKANT, pa sm jih hitr iz rok uzel, pa reku to je za eno drugo lubico :) haha :kva2:

Še 1x hvala za darilo Jaka. :notworthy:

Maš prav, jaz te zadevce kam več kot po ketni ne bi glih mazal...no morda pa, sej piše v navodilih, da je za izredno visoke obrate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka zelo lepo!  :OK:  Tudi super zapakirano, se je mogu shibby res veselit paketa kot otroci za božič :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud happy, dans dobil 2. paket s kitajske.........prišla posodica za bremz olje :) spet bom mel delo !

A gre kdo v IT na moto sejem k bo ta vikend?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!