Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

publeci, to so hlapi, ki silijo iz rezervoarja...ker jih čaka pekel ....motor by Kawa... :grim

piskalo je pri prvi, drugi in tretji kawi, že po par minutah na toplem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje. ( motor Z750s 2005 )

Občutek imam ,da začne zadnji del motorja pri vožnji na avtocesti pri hitrosti 200km/h in več rahlo poplesavati levo desno. Dokler motor pospešuje se to ne dogaja ko pa probam ohranjati hitrost je to takoj zaznavno. Kaj bi lahko bil razlog. Zadnja guma na motorju je Bataxx 012r. Sam imam cca 88kg...zadnji amortizer je za dve stopnji trši kot tovarniško.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoce ze kdo menjal olje v prednih vilcah, da bi izbolsal vzmetenje-na trse seveda :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm :hmm:  a je saj kdo pomislu kej tazga narest  :blush:

sem se menil s sreviserjem, pa je rekel, da bi blo bolj učinkovito dat v vilce progresivne vzmeti, omenjal je stare kawe, letnik 96 oz. tam nekje, da bi od tam to vzel in zmontiral... :hmm: drgač pa, a še lpga moti občutljivost črne barve, mater vsak dotik se se koraj pozna kot ris :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoce ze kdo menjal olje v prednih vilcah, da bi izbolsal vzmetenje-na trse seveda :grim

ja ampak na kawi ZR7, je boljše ni pa revolucija <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoce ze kdo menjal olje v prednih vilcah, da bi izbolsal vzmetenje-na trse seveda :grim

si se mogoce, cisto tako BTW vprasam, malce poigral z iskalnikom? mogoce pa kaj najdes na to remo. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff včeraj postal lastnik ljubega :004 Z750S. Še dobro da mi je šlem držal glavo skupaj, drgač bi mi glava šla v dva dela saj se mi je tako smejalo. Naredil do zdaj finih 78 km in upam da jih bom čim več. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je slučajno že komu znano, kakšne barve Kawasakjevih Z-jev bodo prihodnje leto :?

Že letos sem ga hotel nabavit (Z 750 S), pa sem bil malo pozen... so meli še samo črne - BLJEH :BUA: ! Ciljam na modrega ali vsaj sivega.

Malo sem se zanimal pri dobaviteljih, pa bojda naročajo barve po povpraševanju. Zanima me, kako to sploh funkcionira, glede na to, da lahko motor naročiš komaj po novem letu, ko so barve že izbrane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo. Dobrodosel na forumu.

1. Tema o Z750 ze obstaja, zato, bo ta v kratkem zaklenjena. Drugic raje uporabi iskalnik. Tam bodo zelo verjetno tudi objavljene informacije o barvah za modelna leta.

2. Ne vem ce sem te prav razumel, ampak ali mislis, da proizvajalci motorjev ponujajo isto kolicino barv kot proizvajalci avtomobilov? Ce ne, pozabi na to tocko. Obicajno gre za tri barve ali manj na leto za doloceno trzisce.

3. Prodajalci pa vejo, da se najbolj prodajajo crni motorji, potem vsi ostali in zato jih narocijo vec.

4. Ce res hoces (moder) motor se letos, jaz na tvojem mestu se ne bi povsem obupal. Malo poklici razlicne proizvajalce, prosi ce lahko preverijo zalogo v evropskem skladiscu, vsake toliko casa se pozanimaj, ce je kak diler vrnil kakega ipd...

5. Barvnih kombinacij ne bomo vedeli tam nekje do februarja/marca. Motor lahko mirne duse narocis takrat, pa ga bos vseeno hitro dobil ali pa ga zaaras ze dosti prej s provizo, da se bos za barvo dogovoril, ko bodo znane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo. Dobrodosel na forumu.

1. Tema o Z750 ze obstaja, zato, bo ta v kratkem zaklenjena. Drugic raje uporabi iskalnik. Tam bodo zelo verjetno tudi objavljene informacije o barvah za modelna leta.

2. Ne vem ce sem te prav razumel, ampak ali mislis, da proizvajalci motorjev ponujajo isto kolicino barv kot proizvajalci avtomobilov? Ce ne, pozabi na to tocko. Obicajno gre za tri barve ali manj na leto za doloceno trzisce.

3. Prodajalci pa vejo, da se najbolj prodajajo crni motorji, potem vsi ostali in zato jih narocijo vec.

4. Ce res hoces (moder) motor se letos, jaz na tvojem mestu se ne bi povsem obupal. Malo poklici razlicne proizvajalce, prosi ce lahko preverijo zalogo v evropskem skladiscu, vsake toliko casa se pozanimaj, ce je kak diler vrnil kakega ipd...

5. Barvnih kombinacij ne bomo vedeli tam nekje do februarja/marca. Motor lahko mirne duse narocis takrat, pa ga bos vseeno hitro dobil ali pa ga zaaras ze dosti prej s provizo, da se bos za barvo dogovoril, ko bodo znane.

Hvala za odgovor. Poznaš kakega bolj sposobnega dobavitelja, kot je DKS v MB?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dks je glavni uvoznik za slovenijo, hrvaško..in tako dalje...

lahko pa se obrnes na kakega "sivega" uvoznika...kvaliteta storitve pa bo...temu primerna

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem ti, da se obrneš na forumaša pod imenom Schultz...on je od torka ponosni lastnik modrega Z 750 S....kupil ga je v italiji...tam to problem ni pljoh....

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem ti, da se obrneš na forumaša pod imenom Schultz...on je od torka ponosni lastnik modrega Z 750 S....kupil ga je v italiji...tam to problem ni pljoh....

:)

Hvala, na to sploh pomislil nisem, pa mam celo par kolegav tam doli. Mi lahko malo preverijo zadeve. TNX.

Drugače me pa bolj resno zanimajo barve za 2006, tu pa mi verjetno še nihče ne more pomagat. Zaenkrat še imam ER-5 za prodat. Sem ga mislil že prej, pa na DKS ni blo modre 750 kubične zamenjave, pa sem ga še malo obdržal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!