Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

:grim

Hvala, na to sploh pomislil nisem, pa mam celo par kolegav tam doli. Mi lahko malo preverijo zadeve. TNX.

Drugače me pa bolj resno zanimajo barve za 2006, tu pa mi verjetno še nihče ne more pomagat. Zaenkrat še imam ER-5 za prodat. Sem ga mislil že prej, pa na DKS ni blo modre 750 kubične zamenjave, pa sem ga še malo obdržal.

:grim Hello, morda ti lahko samo deloma pomagam iskati nove nasvete na naslovu MOTO SPRINT (Miro) iz Kopra, ki je med ostalim uradni pooblaščeni Kawasaki serviser in prodajalec. DKS, vem, da ga obvešča o novih modelih (za prihodnje leto proizvodnje) in mu omogoča tudi v naprejšnjo rezervacijo (model, barva) motorjev. V EU nove sedmice ni več v modri barvi !!!ZAGOTOVO - PREVERJENO!!! Hmm, da ne pozabim Mirotov tel. je 031/324-184, če bo le mogel, ti bo znal svetovat... Pa srečno! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

:grim Hello, morda ti lahko samo deloma pomagam iskati nove nasvete na naslovu MOTO SPRINT (Miro) iz Kopra, ki je med ostalim uradni pooblaščeni Kawasaki serviser in prodajalec. DKS, vem, da ga obvešča o novih modelih (za prihodnje leto proizvodnje) in mu omogoča tudi v naprejšnjo rezervacijo (model, barva) motorjev. V EU nove sedmice ni več v modri barvi !!!ZAGOTOVO - PREVERJENO!!! Hmm, da ne pozabim Mirotov tel. je 031/324-184, če bo le mogel, ti bo znal svetovat... Pa srečno!  :)

Hvala Nena... samo trenutek, da skrijem razočaranje, če res ne bo več modrih :cry: .

Mi je že žal, da ga nisem že letos pomladi kupil.

Res mi ni jasno, kako je s temi barvami. Saj pravim, rečeno mi je bilo, da jih dobavljajo po povpraševanju in kolikor mi je znano, so modri šli za med. Črni in rdeči še sedaj stojijo po salonih. Upam, da se bojo p"pravilno" odločili in me osrečili z kakim spodobnim metalik odtenkom modre v letu 2006.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Nena... samo trenutek, da skrijem razočaranje, če res ne bo več modrih  :cry: .

Mi je že žal, da ga nisem že letos pomladi kupil.

Res mi ni jasno, kako je s temi barvami. Saj pravim, rečeno mi je bilo, da jih dobavljajo po povpraševanju in kolikor mi je znano, so modri šli za med. Črni in rdeči še sedaj stojijo po salonih. Upam, da se bojo p"pravilno" odločili in me osrečili z kakim spodobnim metalik odtenkom modre v letu 2006.

HY, TO JE PA KAR ZABAVNO, DANES SEM PRVIČ NA FORUMU AKTIVNA... VIDIM, DA SI ŽE NA TEKOČEM...

NAJ TE POTOLAŽIM, GLEDE BARV IMA POOBLAŠČENI PRODAJALEC MOŽNOST REZERVIRATI VOZILO PRAV ZATE (MODEL IN BARVO)!!! NA PODLAGI TEGA SE POL IZ JAPONSKE ZA EU TRG NABIRA NAROČILA, ČE SE PRAVOČASNO ODLOČIŠ (IN VEŠ ŽE DANES KAJ HOČEŠ, TO LAHKO STORIŠ TAKOJ!) MI SMO BILI OSEBNO TUDI INTERESENTI ZA TVOJ MODEL, ZATO SVA TAKO DETAJLNO NA TEKOČEM... ON (MIRO) PA JE VSAKODNEVNO OBVEŠČEN O SITUACIJI PREKO DKS-a. ZDAJ CENE MOTORJEV PADAJO, KER SE MOTO SEZONA BLIŽA H KONCU, NOVI LETNIKI MOTORJEV PA SE ŽE DELAJO... TUDI IZBIRE (KOT SI SAM POGRUNTAL) NI VEČ TOLIKO, SO PA ZATO CENE MORDA BOLJ PRIKUPNE!! NE OBUPUJ, VSE BO TAKO KOT MORA BIT, SAJ VEŠ!!!! ŠE ENKRAT LEP SONČEN POZDRAV IZ KOPRA :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

barve za 2006 bodo znane (in videne) najpozneje septembra na salonu IMOT, ki bo v milanu ali munchnu. koliko in kakšne barve pa bo naročil naš uvoznik pa je njegova odločitev če pa prideš jeseni in naročiš enega ti bodo sigurno naročili to barvo.

za modrega Z 750 S letošnji letnik pa ga sigurnoše dobiš kje v tujini, malo poglej mobile.de in podobne strani kjer prodajajo kar je še ostalo po salonih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene je pa tale kawasaki tako očaral, da bi ga kr kupil. A zamenja kdo z750 za mojga ktm-a exc 520, letnik 2001? Al pa če lahko kdo zrihta kakega kupca?

pardon za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so meli še samo črne - BLJEH  :BUA: !

Psuješ po forumu a?!

:?

Henry Ford je rekel da je vsaka barva lepa samo da je črna. In to drži še danes!

:OK:

No ampak ker imaš okus za motorje :beer2:

Pa sorry ker sem malo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud na začetku kolebov med barvami...potem sem se pa kar za črnega odloču in morm rečt da mi ni žal. Če koga zanima nakup me lahko obvesti.

post-6618-1124350602_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, na koliko prevoženih kilometrov vozite motor na servis, kaj vse vam na servisu naredijo in koliko je cena posameznega servisa. Pa prosim brez tumastih pripomb, da si naj preberem navodila ali pa da naj vprašam serviserja.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, na koliko prevoženih kilometrov vozite motor na servis, kaj vse vam na servisu naredijo in koliko je cena posameznega servisa. Pa prosim brez tumastih pripomb, da si naj preberem navodila ali pa da naj vprašam serviserja.

lp DTW :)

Jst sem dal pri Tonkotu (Dol pri Hrastniku)za drug servis cca 20 jurju. to je 4 l Motul 300V al neki tazga- ta je kao boljši, 1 oljni filter in 0,4 ure dela v tem je še motor pregledu in to je to.

Priporočam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tojnko, mogoče?  :)

Joj joj joj :angry2:

ej tle na forumu folk sam gleda kaj je off topic :topic: , pa jebete se zaradi vprašanj, ki se jih z iskanjem najde, pa pravopisne napake pa oh in sploh. :slap: Pa bodmo folk normalni se vsi vejo, da je na Dolu sam en serviser in al je tonko al tonjko me baš boli in tud vas bi mogel . Ker forum ni namenjen dlakocepcem ampak motoristom :OK: .

Glede servisa pa - bil je v bistvi tretji (12000km).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, na koliko prevoženih kilometrov vozite motor na servis, kaj vse vam na servisu naredijo in koliko je cena posameznega servisa. Pa prosim brez tumastih pripomb, da si naj preberem navodila ali pa da naj vprašam serviserja.

lp DTW :)

Ne vem, če te glih prvi servis zanima, sem pa dal nekaj manj kot 20.000 SIT pri Šilerju v Pesnici. Osebno zelo zadovoljen z sprejemom,odnosom in samimim delom(servis mi je opravil po uradnem del. času).

Kje pa ti servisiraš Zja?

lp vuk76

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj joj  :angry2:

ej tle na forumu folk sam gleda kaj je off topic :topic: , pa jebete se zaradi vprašanj, ki se jih z iskanjem najde, pa pravopisne napake pa oh in sploh. :slap:  Pa bodmo folk normalni se vsi vejo, da je na Dolu sam en serviser in al je tonko al tonjko me baš boli in tud vas bi mogel . Ker forum ni namenjen dlakocepcem ampak motoristom :OK: .

Glede servisa pa - bil je v bistvi tretji (12000km).

LP

natancnost v podatkih (imena, oznake itd.) je pomembna le toliko, da se lahko potem s pomocjo iskalnika tudi kdaj kaj najde.

med tonko in tojnko je pac tista mala razlicica.

joj joj joj :angry: folk, da se tega ne morete pokapirati. :slap: :wacko:

BTW jaz ne vem koliko serviserjev je na/v/od/pri dolu, ali ce je sploh kaksen. toliko o "vsi".

in BTW 2: ce si ze motorist ti sigurno ne bo tezko podati TOCNE podatke o nekom ali necem. hvala za sodelovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

natancnost v podatkih (imena, oznake itd.) je pomembna le toliko, da se lahko potem s pomocjo iskalnika tudi kdaj kaj najde.

med tonko in tojnko je pac tista mala razlicica.

joj joj joj  :angry: folk, da se tega ne morete pokapirati. :slap:  :wacko:

BTW jaz ne vem koliko serviserjev je na/v/od/pri dolu, ali ce je sploh kaksen. toliko o "vsi".

in BTW 2: ce si ze motorist ti sigurno ne bo tezko podati TOCNE podatke o nekom ali necem. hvala za sodelovanje.

ICE mora bit vedno tvoja zadna a? :BUA:

Ni kej, eni so pač carji.

P/S: A si že pogruntu kuk se reče regler po slovensko? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu mi dol visi kako se mu rece po slovensko, mi je nemski izraz cisto dovolj; sprasujem samo zaradi reda, ker bi to naj bil neke vrste slovenski forum (kar je vcasih malce tezko ugotoviti pri vse uporabljenih "strokovnih" izrazih).

sedaj lahko v tej temi nehas smetiti. hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če te glih prvi servis zanima, sem pa dal nekaj manj kot 20.000 SIT pri Šilerju v Pesnici. Osebno zelo zadovoljen z sprejemom,odnosom in samimim delom(servis mi je opravil po uradnem del. času).

Kje pa ti servisiraš Zja?

lp vuk76

Za prvi servis sem pri Elisi v Domžalah odštel podobno vsoto. Tudi servis pri 6000 km bom opravil pri njih, saj sem z njihovim delom zadovoljen. Bo pa ta servis verjetno cenejši kot prvi, saj na 6000 km ni predvidena menjava olja.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejvek, kdor maže ta vozi si verjetno slišal.

Naj ti ne bo žal 8 jurjev za dve kanti olja ( če te tam opalijo več veš kje jih dobiš).

Motor ti bo hvaležen, tekel bo lepše, lažje bo prestavljat, ti boš pa zadovoljen.

Priprljita se kaj na naš konec

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Bom jaz mazal tam kjer je res potrebno. Mopedove hvaležnosti ne rabim, samo it mora in "inžjinerji san" pri Kawasakiju to garantirajo. Ko se pa bova kaj pripeljala, pa bomo za teh osem jurjev lahko šli na pico ali kaj druga dobrega zmazali. Kdor maže ta vozi! .)

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, oziroma če kdo ve kje bi se dalo probati motor (daje na probo kakšni trgovec morda?), ali pa če bi bil kir pripravljen reskirati svojo ljubico za kakšen krog, glih toliko, da bi ga probal, ker sem že 90%, da se vam konec leta pridružim; da bi vidu, če je res to to kar hočem :OK: . Seveda dam za kak pir ane tistemu junaku ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tu ga dam, če ga kupiš  :D

Jah, sej vem kak je to; jaz tudi vsakemu rečem, da motorja ne morm posodit, lahko ti ga samo dam, dam ga pa ne, samo prodam :D ; samo vseeno sem vprašal, mogoč pa se najde kdo ane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa ja najmanjši problem, pogledaš pod oglase, pokličeš najbližjega tebi, greš kot potencialni kupec in se peleš, še vsak,ki je kupil rabljen motor se je z njim peljal vsaj kak krog .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ga sprobal, zakon motor, komi čakam, da bo v moji garaži :) .

Btw, je že kdo kje zasledil kakšno sliko, ali pa to, kakšne bodo spremembe v letu 2006?

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ga sprobal, zakon motor, komi čakam, da bo v moji garaži :) .

Btw, je že kdo kje zasledil kakšno sliko, ali pa to, kakšne bodo spremembe v letu 2006?

Letnik 2006 bo novejši od letnika 2005. .. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!