Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

hvala za odgovor, kar se tiče bolečin v riti se strinjam.. se je potrebno navaditi. Zanimala me je predvsem drža na samem motorju. Prej sem imel zx-6r 2002 in 2003 letnik in mi za daljše potovanje ni bil ravno udoben :)

 

Imam še eno vprašanje oz kaj bi vi nardil na mojem mestu. Trenutno je na avtonet-u nekaj z-jev, cene se gibljejo od 5000€ do 6000€. V trgovini imam ponudbo za novega z750R za ceno 7000€.

 

Kakšna je  v resnici dejanska razlika v navadni in R različici. Koliko se to opazi med vožnjo in ali se splača dodati še 1000-2000€? 

 

HVALA

jaz bi v tem primeru raje vzel Z800.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem tudi tega gledal, vendar cena kar poskoči. V TC-ju so mi ga ponudili za 8150€ in če pogledam da sem si na začetku rekel da bom kupil za 5k :) že malo pretiravam. Cene z750 pa na mojo žalost (oz srečo ko ga bom imel) nikakor ne padejo.

 

Jutri grem gledat z750 rabljen 2012 letnik. Upam da je znjim vse ok :)

 

hvala za nasvet

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wellcome in da club...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega gleda...

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8693707

pozna kdo?

 

kaj pa kilometri? jih je preveč? cena/kilometri/oprema

 

Lp

 

Ni opreme, ki bi občutno dvignila ceno...najdražje lonec in blatnik, vse ostalo zanemarljivo...

 

Če mene vprašaš je realna cena tega neblokiranega motorja 4300€, ker ima blokado, je temu primerna lahko cena za kakšnih 100€-200€ višja.

 

Kilometri ne igrajo toliko vloge, če je bil redno vzdrževan. Če še ni bila menjana veriga in zobniki, bo treba to kmalu uredit.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lonc je dober, ampak nihajka pa...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lonc je dober, ampak nihajka pa... ;)

 

Nihajka čist taprava, če bi bla alu, bi bil motor čist prelahek, sploh ni fora potem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hellow!

 

delav sem meritve na akumulatorju:

- ugasnjen motor 12,7 V

- dam kontakt 12,3 V

- zaverglam pade na 10 V ali celo malo pod ( kar mi ni ušeč ) nato se takoj dvigne na 14,2V+

- prižgan motor 14,5 V --- dodam plin 14,2 V torej se polni

 

Meritev na statorju:

- na vseh treh kablih ( AB, AC, BC ) pri prižganem motorju okoli 17 AC V

- pri 4000 obratih 53 AC V

 

Zanima me ali zaradi padca napetosti na 10V med verglanjem pomeni da gre akumulator počasi rakom žvižgat.

 

Lahko še kdo opravi meritve na takem motorju?

 

kje kupiti in katere ferme akumulator za Z750 l.2005??? kok so kej dobri cene. nebi mev rd neki chip sranje notr da nastanejo kasnejši problemi

 

 

Lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tvojim akujem ni nič narobe!

ali so ostale meritve v mejah normale?

se pravi da je normalno da pade pod 12V med verglanjem?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem Z750 ali GSR600 in mi je v oko padel tale: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8662240&show=1

Je komu poznan, je že kdo gledal?

že samo barva je :SS kar bi mene odvrnlo od nakupa. ce gre en naknadno v ta gravz barvat more met ze kak razlog in ponavadi le-ta ni stvar okusa, ampak kakega off road izleta. pa en je ze neki gledu ta moped, samo ne vem a v tej temi al oglasi iz interneta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem našel: http://www.motosvet.com/tabla/topic/34559-oglasi-iz-interneta/page-104

 

Vendar je bilo tam govora samo o barvi...

Upal sem da je taka samo na slikah, da je v živo bolj živa :)

 

Dokler se ne ve cene, je škoda razglabljat in odkrivat toplo vodo glede tega mopeda...

-zamenjane ali pobarvane so plastike na okvirju, tam kjer so noge, zamenjana je tudi aluminijasta povezava ("zaščita") agregata.

- barvane krivine :slap: 

Tudi če je vse ravno in se pelje spodobno, moraš vzet v zakup, da boš zapravil veliko energije, da ga prodaš...boš spet mogel vsem po vrsti razlagat zakaj je tak...

 

od oka ocenjen na 2500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja cena je dobrega jurja nad tvojo oceno.

 

Ja potem je pa prodajalec na glavo padel...

 

za 3500€ dobiš 2007 letnik ko iz škatlce, sam dolgo se išče takšen primerek...ni pa nemogoče, sam mal truda je treba dat od sebe =)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu za moje pojme dviguje vrednost ABS in pa Akrapovic.

Kaj pa ostala dva ki se prodajata za 3700 in 3800 - je ze kdo gledal. Sta dosti bolj v originalnem stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!