Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Nova pridobitev na mojem Z750. Zvok da trga gate priporočam :OK:

To so ti prodali škart robo-sploh nima db kilerja! :naughty:

Fajn Z-gleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so ti prodali škart robo-sploh nima db kilerja! :naughty:

Fajn Z-gleda!

Ne vem če je glih škart roba, ker ima dušilec zraven (sam jst ga ne uporabljam), pa še homologiran je tak da.......

Še ena lepša slikca :grrr

post-47114-0-09537100-1409576591_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je glih škart roba, ker ima dušilec zraven (sam jst ga ne uporabljam), pa še homologiran je tak da.......

Še ena lepša slikca :grrr

Na svoje dvorišče pojdi z njim pa mami pod oknom nažigaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Pred dnevi sem kupil Z750S 05l,mam pa en problemček ,ko pride na 5000rpm se mi pojavijo vibracije na celem motorju in z dvogovanjem obratov se večajo,neglede v kiri prestavi mam tudi namestu je to občutit,Ma kodo zaj iskušenj z tem ???

Bil sem na servisu danes pa mi niso znali kaj preveč povedat,načeloma da so ti modeli nagnjeni k vibraci..

 

hvala za vašo pomoč

lp

Popravljeno . Popravil yz400f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Pred dnevi sem kupil Z750S 05l,mam pa en problemček ,ko pride na 5000rpm se mi pojavijo vibracije na celem motorju in z dvogovanjem obratov se večajo,neglede v kiri prestavi mam tudi namestu je to občutit,Ma kodo zaj iskušenj z tem ???

Bil sem na servisu danes pa mi niso znali kaj preveč povedat,načeloma da so ti modeli nagnjeni k vibraci..

 

hvala za vašo pomoč

lp

 

Nevem kaj si prej vozil?

 

Ampak to je normalno =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj si prej vozil?

 

Ampak to je normalno =)

Ja mal berem italjanske forume in zgleda da je to res normalno...sam če je je to žalostno.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mal berem italjanske forume in zgleda da je to res normalno...sam če je je to žalostno.. :(

 

Zakaj le? Stari modeli so že v letih, za tiste čase in ta dnar, je bil čist sposoben motor. Imam 2008, punca 2005, sta res kot noč in dan, ni pa tako slab 2005, da bi bil žalosten zaradi vibracij :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj le? Stari modeli so že v letih, za tiste čase in ta dnar, je bil čist sposoben motor. Imam 2008, punca 2005, sta res kot noč in dan, ni pa tako slab 2005, da bi bil žalosten zaradi vibracij :P

Mel SV 650 2000l 80.000km brez ene vibracijee,razen na niskih obratih....pri Z-ju pa pri 8000rpm pa neupam držat nog na nožnikih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah saj se boš navadil, verjemi..Če ne z leti pa s tableti :P

Ne ampak res, se je tudi men zdelo, da malo fejst vibrira, pa sedaj sploh opazim ne več. Pač veš da z motorjem ni nič narobe, da je to normalno in enostavno odmisliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Kawasakiju so vibracije,ki jih slabo izravnava (izravnalna) os v mašini ali po nemško ausgleichswelle,že vračunane v ceni motorja (mal gnarja mal muzike) !

Ps: imel 2 X .Kawasaki  ops.(3X) prvič,drugič in nikoli več !

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima vaš nasvet glede izpuha...mogoče je že kje kakšna tema vendar je žal nisem našel. Bil sem 100% prepričan, da bom nabavil leovince gp pro, vendar ga žal ni več v prodaji, rabljenega pa tudi ne najdem nikjer...tako da me zdaj zanimajo vaša mnenja kaj kupiti?

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima vaš nasvet glede izpuha...mogoče je že kje kakšna tema vendar je žal nisem našel. Bil sem 100% prepričan, da bom nabavil leovince gp pro, vendar ga žal ni več v prodaji, rabljenega pa tudi ne najdem nikjer...tako da me zdaj zanimajo vaša mnenja kaj kupiti?

 

 

Lp

Nevem sicer kakšen je tvoj buget, ampak meni je všeč HP corse. Verjetno ga bom namontiral na svojega drugo leto :)

 

8231666661_622da67657_o.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si pogledal malo, pa je kar vredu zadeva. Bom še preštudiral malo kako in kaj...še vedno upam, da bo kakšen gp pro prišu gor na net  :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zablokeran je biu pa nism meu ceuga gasa :),pa se je verjetno umazanija nabrala.

 

P.S. bolš kokr pa da ti (italjanski) motor razpada med vožno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!