Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ne vem zakaj nisi še spredaj zamenjal smernikov. Pa izpuh bi tudi lahko zamenjal. Jaz sem vzel od sc project, ni tak drag, pa še paše lepo gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem.. Bodo prišli, tudi za izpuh ze gledam in bo pred sezono 100% vgrajen :)

@cofko cof - hugger bo že iz carbona, ne želim pa ga imeti preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nekaj malega daš zraven pa že lahko maš novejši model, od leta 2007 naprej.

Za moj drugi motor bom s takim čist zadovoljen, čeprou se novejšega nebi branil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moj drugi motor bom s takim čist zadovoljen, čeprou se novejšega nebi branil..

malo poprašaj glede servisa nastavitve ventilov, ker je ravno pri teh kilometrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Če kdo rabi zelene ročke za Kawasaki Z750S, l. 2006-2008, normalne dolžine. Mam ene, ker sem naroču napačne, (sem spregledal tisti S).

20150107175414.jpg

20150107175433.jpg

20150107175452.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te popravim, z750s so letniki 2005-06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Če kdo rabi zelene ročke za Kawasaki Z750S, l. 2006-2008, normalne dolžine. Mam ene, ker sem naroču napačne, (sem spregledal tisti S).

20150107175414.jpg

20150107175433.jpg

20150107175452.jpg

če nep ble za S bi se kej zmenila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

ali moram imeti za homologacijo izpuha potrdilo o montaži od serviserja, ali lahko sam namontiram?

 

hvala

 

Namontiraš greš do serviserja, mu daš 10€, da ti napiše potrdilo o vgradnji. 

Potrdilo moraš imet.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namontiraš greš do serviserja, mu daš 10€, da ti napiše potrdilo o vgradnji. 

Potrdilo moraš imet.

 

lp

Ma kakor kje,jaz sem ga rabil v lj na LPP,ko sem poslušal druge spet ne,Slovenijastan kaj češ:-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakor kje,jaz sem ga rabil v lj na LPP,ko sem poslušal druge spet ne,Slovenijastan kaj češ:-)

Jaz na LPP.ju 4 leta nazaj nisem potreboval, lani na avto Krka, pa na vsak način. 

 

Mislim majmunska politika...sem ga prepričval za šalterjem, da sem vgradil izpuh po proizvajalčevih navodilih...ni bilo dovolj...gas do krškega po potrdilo, pa nazaj...čez pol ure sem bil nazaj za šalterjem...dam potrdilo, ni blo pet minut, sem že odpeljal z urejeno homologacijo..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Če kdo rabi zelene ročke za Kawasaki Z750S, l. 2006-2008, normalne dolžine. Mam ene, ker sem naroču napačne, (sem spregledal tisti S).

20150107175414.jpg

20150107175433.jpg

20150107175452.jpg

Sicer zelene niso glih moja barva.. za kak denar bi jih dal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te popravim, z750s so letniki 2005-06

Točno tako... raj še enkrat preveri za kater motor sploh so ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa se sploh problem, da ne gre na tvoj motor? Nekje sm prebral ker so pač kitajske in da ne gredo tako zlahka gor... mogoče pa so za tvoj letnik sm niso čist "u piko"? Ker razlika med letnikom z750 2005 in z750s glede ročk nevem če je kakšna....?

Popravljeno . Popravil ANCIENT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremza paše in dela normalno, sklopka pa ne gre v nosilec (tam ko jo vijak drži), je predebela za skor centimeter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer sm ti mislu poslat ZS, ampak mislim, da sama debata lahko pomaga komu v prihodnje,  ...če pa admin misli drugače naj me popravi...... Kake širine pa je (da premerim doma pri svojemu)? Glede oglasa na ebay-u sm opazil, da je slika kot primer in so montirane ročke na Hondi ? očitno delajo to za vse isto in potem so te razlike... bom pogledal za nazaj na tem forumu, mislim da je nekdo napisal da je moral pobrusit....

Popravljeno . Popravil ANCIENT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nism zmeril tako natančno kot ti ... no odprtina kamor naj bi se vstavilo ročko pri luknji za vijak je pri meni pri obeh enaka cca 18mm... najbrž je enako tudi na tvojem motorju? Dimenzijo vijak pa nisem meril...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavora-> 18,3mm (luknja za vijak = 8mm), sklopka ->23,5mm (luknja za vijak = 10mm).

ni nujno da si niti dobil prave ročke, ker se tudi zameša kej, jst prve k sm naročala (ne za moj moped) so narobe poslali, sm napisala da ne paše, še enkrat točen letnik in model in so poslali nove. tko da, napiši prodajalcu da ne paše in nej pošlje druge. itak se bojijo negativnih ocen tko da ponavadi ne komplicirajo. če bo kej težil pa povej da boš pustu negativen feedback :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelji so mi pripravili prijetno presenečenje za RD...hvaaala wam še enkat :OK:  :004

 

aaa1654-1500.jpg

 

aaa1596-1500.jpg

 

tkoo se pa taljan spravi na Kawl muffine :grim

 

aaa1572-1500.jpg

 

aaa1619.jpg

 

čaaau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima a se komu doma valja oroginal izpuh za z750 od leta 2004-2006? Bi rabil enega;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!