Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Evo spet neki novga: zelene ročke

 

20150129132539.jpg

 

20150129132545.jpg

 

20150129132550.jpg

Evo sam še zeleni špegli pa si zmagu  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm

A ma kdo izkušnje s popravilom pokrova alternatorja na z750 2004.

Namreč sem že kupil s prasko ali dvema pa mam preveč cajta-zima-in me zadeva moti.

Lahko to uredi ličar ali ......

Hvala za odg..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp vsak ličar to zrihta ;)

sam če ličar hoče :) ponavat za tako mejhne površine kompricirajo (se jim neda delat) ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj nov hugger na kerga sem čakal cel mesec :)

Zdravo,

 

Uf tole pa zgleda bomba. Kje si to kupil, če ni skrivnost in koliko € si odštel ?

 

Lp:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja če hoče mu lahko tudi jst porihtam za male pare ;)

edin to drgač pa ličarja dobit da hoče kakšen kos od motorja poštrihat najdet je že skor umetnost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet neki novga: zelene ročke

20150129132539.jpg

A si potem dobil nove rocke ali si poštimal\pobrusil tiste, ki si jih dobil napacne?

Popravljeno . Popravil ANCIENT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

rad bi zamenjal belly pan na kawasaki z750 (2008).

Kje v Sloveniji se da naročit črnega že pobarvanega? Do zdaj sem imel dva karbonska, zdaj bi pa črnega :-)

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam če ličar hoče :) ponavat za tako mejhne površine kompricirajo (se jim neda delat) ;)

seveda ne, ker ima dela lih tolko kot če bi celega barval, a vsak bi dal največ 10€ za popravilo parih prask...zato se jim ne da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ne, ker ima dela lih tolko kot če bi celega barval, a vsak bi dal največ 10€ za popravilo parih prask...zato se jim ne da

tut če sam prštimaš in zadekaš jih tešku prepričaš da kdo hoče posebej če je kakšen k je dober ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

Evo, pa sem kupil vse za spomladanski servis, olje imam že doma ..

 

K&N filter, oljni filter in pa zavorno olje .. 71e(10%off), meni se je zdela super cena. ( BS Ljubljana ) .. Pa za filter sem klical zjutraj in sem ga popoldne že lahko prevzel :OK:

 

20150204183941.jpg

 

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, za bugspoiler si moram narediti nosilce. Bi prosil ce mi kdo poslika ali pove kam jih je montiral da nam tople vode iskal. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zavorno olje ne smeš dat not. Ti piše na šalčki kero lahko daš not.

Jst imam motul rbf600 in ga menjam na vsaki dve leti. To sem imel v vseh mojih motorjih vedno in ni bilo nikoli nič narobe. Hec je v tem da ima višje vrelišče. Ga je pa potrebno pogosteje menjavati. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej kaj piše na pokrovčku rezervoarja zavorne tekočine.

Če piše DOT4, potem lahko uporabiš tudi DOT 5.1 ker sta obe na osnovi glikola in se lahko mešata. Če pa piše DOT 5 pa moraš uporabiti DOT 5, ker je ta edina na silikonski osnovi in se ne meša z nobenim drugim.

 

Ima pa DOT 5.1 najvišje vrelišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ker se sezona bliža je treba počasi razmišljat o novih gumah. Do sedaj sem se vsa leta vozil z Bridgistone, in trenutno z oznako BT021R. Naročil sm jih kar preko neta in so ble v enem dnevu pri meni. So čisto dobro držale in niso se prehitro obrabile. Zdej pa vidim, da prednje s to oznako nimajo več, zato sm razmišljal, da bi letos naredil manjšo spremembo in kupil Dunlop SPORTMAX ROADSMART II (že lani sm razmišljal o tem pa potem nism naredil spremembe, ker sm dobil BT021R). Zanima me če je kdo vozil lani to gumo (Dunlop) in kako kilometražo se povpračno naredi (recimo z umirjeno vožnjo), z Z750 (lahko tudi s katerim drugim motorjem, ki ima podobno KM 100-110KM) in kako se guma oblaša v mokrem na tem motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!