Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

ja ne vem, eni to grozno povdarjajo. sicer mi je to smešno, ker itak noben ne vžge motorja pa pol najprej nažge gas do blokade. za prist na delovno temperaturo pa rabjo par minut, glih tolko da celado pa rokavice nataknes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena vem da je previsoka, pa še blokiran je na 25kw, kar je samo dodatna sitnost. Zanima me, če je vse v originalnem stanju, kar se pač lahko oceni s slik. Iščem nekaj z ABS-om,..   še raje bi 1000, pa so zelo redki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem, eni to grozno povdarjajo. sicer mi je to smešno, ker itak noben ne vžge motorja pa pol najprej nažge gas do blokade. za prist na delovno temperaturo pa rabjo par minut, glih tolko da celado pa rokavice nataknes.

ja lej, če nabiješ gas do blokade in držiš, se kr hitr segreje :grim , pol pa sam gas :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko kdo pomaga pri nakupu tega blatnika. Sam imam Z750 letnik 2012, tukaj pa piše samo 2011, ali so isti ali ne?

 

http://www.ebay.com/itm/Carbon-Fiber-Hugger-Rear-Fender-Kawasaki-Z-750-Z750-S-2005-2011-/281555055819?vxp=mtr#vi-ilComp

 

 

Lp

 

Ti imaš R model, se pravi zadnja nihajka aluminijasta. Moraš iskati podblatnik "hugger" za Z750R ali Z1000 od 2007-2009 letnik

 

To ti garantiram 100 % ker imata povsem isti nihajki. Imam eno nihajko za R doma, pa sem na isti način naročeval podblatnik.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

U piko isti :)

Sam res ,detajli so v piko isti kot na realnem primeru :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mojstri.. Na Zju 07 imam led smernike in pač ne utripajo tako kot morajo. Se pravi utripajo malo hitreje, pa potem spet normalno, pa enkrat utripa tako, enkrat tako ..

Bom težavo rešil z menjavo releja ? Zanima me tudi, kje točno se skriva, ker pod sedežem je en kup ene robe:) ?

 

Hvala, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohajač je drugače tudi član našega foruma, sicer zadnje čase bolj redko viden...

Več al manj preberem vse,,,,,,napišem bolj redko,,,,ni cajta,,,je treba delat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mojstri.. Na Zju 07 imam led smernike in pač ne utripajo tako kot morajo. Se pravi utripajo malo hitreje, pa potem spet normalno, pa enkrat utripa tako, enkrat tako ..

Bom težavo rešil z menjavo releja ? Zanima me tudi, kje točno se skriva, ker pod sedežem je en kup ene robe:) ?

 

Hvala, Lp

 

Kot je že L3v vse povedal in prikazal. Ko odstraniš zadnji sedež, boš na desni strani ob boku zagledal črno "škatlico". Rele kupiš namenski za LED smernike, zamenjaš in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, tale vidim da je na konektor .. ker nekdo mi prodaja takšnega, ki je prav tako namenjen za led smernike, samo nisem ziher če je pravi, se mogoče sanja komu ? ..

konektor.jpg

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, tale vidim da je na konektor .. ker nekdo mi prodaja takšnega, ki je prav tako namenjen za led smernike, samo nisem ziher če je pravi, se mogoče sanja komu ? ..

 

 

Hvala

 

Na pamet je težko trdit če je pravi ali ne. Tehnični podatki omenjenega "releja" bi lažje pomagali pri odločitvi. Je pa tako, da moraš potem kupiti še primere konektor, da ga boš lahko priključit na obstoječo inštalacijo, predvidevam, da original inštalacije je boš rezal. Če mene vprašaš, je najbolje kupit že pripravljen rele...plug&play varianta. Odločitev je pa seveda tvoja.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pamet je težko trdit če je pravi ali ne. Tehnični podatki omenjenega "releja" bi lažje pomagali pri odločitvi. Je pa tako, da moraš potem kupiti še primere konektor, da ga boš lahko priključit na obstoječo inštalacijo, predvidevam, da original inštalacije je boš rezal. Če mene vprašaš, je najbolje kupit že pripravljen rele...plug&play varianta. Odločitev je pa seveda tvoja.

 

lp

Super. Hvala ti za hiter odgovor ! Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!