Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

adapterje za ogledala moram kupit, ker nič ne vidim nazaj :)

imam jaz podalške od LSL, zamenjam za en burger pr vikiburgerju :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik 2012, modelno leto 2011. Bugspoiler caka v sobi da ga namontiram na motor. Si moram en popoldan vzet cas da nekako postudiram kako bom naredil nosilce, ker sem ga kupil preko ebaya brez njih :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ze za dva motorja(z1000 in fz1) kupil crash pade od enega iz SG. Pa mislim da ima ceno 15-20e komplet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden nove gumce, pol pa skrajni cajt, da naredi zbor :OK: ...Z,jki so se razmnožili :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razmnožil k žabe bo dežju :D.

evo današnja z rid, pa z motorjem sm pršu ne s kombijem :)

 

post-31057-0-24918900-1431290754_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ze za dva motorja(z1000 in fz1) kupil crash pade od enega iz SG. Pa mislim da ima ceno 15-20e komplet.

imaš kakšne podatke o prodajalcu, iščem za svojega nekaj za zmerno ceno?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ze za dva motorja(z1000 in fz1) kupil crash pade od enega iz SG. Pa mislim da ima ceno 15-20e komplet.

ne dela jih več.

preveri za vsak slučaj 040-188-122 marko

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo aje neke namenske kupit, da nebo več škode kot koristi :) BTW, koliko pumpate gume? Zdaj mam kar priporočeno 2,5 /2,9, ampak nism čist sigurn kk se počutim ob tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo aje neke namenske kupit, da nebo več škode kot koristi :) BTW, koliko pumpate gume? Zdaj mam kar priporočeno 2,5 /2,9, ampak nism čist sigurn kk se počutim ob tem :D

njegovi so "namenski" za vsak model motorja posebej izdelani... preverjeni tudi v padcu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se Vas več izbere, lahko dam rezkat nosilce. Nekaj imam celo še doma nosilcev na zalogi. Kar se tiče bunk, v kolikor bi vas bilo več, lahko nabavim večjo količino, pa skompletiramo crah pade.

 

Za 20 € pa že zdej povem, da ne bojo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nared nekaj lepega pa funkcionalnega pa ni problem.. jaz si lahko tut sam zrežem, je materjal (bilokeri) gratis :grim
offtopic: Kolk ti polniš gume? (HyperJack)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nared nekaj lepega pa funkcionalnega pa ni problem.. jaz si lahko tut sam zrežem, je materjal (bilokeri) gratis :grim

offtopic: Kolk ti polniš gume? (HyperJack)

Ja pol si jih pa še zmisli pa razvij, če use lahko sam!

HyperJack ima top kvaliteto imel sem dvoje različne in oboji so me rešil pred veliko katastrofo! Pa še zgledajo super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reku sm sam da lahko zrihtamo kako rezanje đabe, pa vsi pršparamo :) No kkrkol.. maš kako sliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce kdo ve ce pasejo rocke za bremzo/sklopko od Z750s na Z750 gre se za 2006letnik?

Ma kdo doma mogoce spredni blatnik od za 2006letnik pa spredno desno vilico ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni

 

 

No pa sem tudi jaz imel bližnje srečanje z avtom, in sicer sm ga spregledal ko je zavijal in sm priletu v rit, škode na motorju po čudežu nimam veliko ampak še zmeraj je

 

zaenkrat iščem dele za kawasaki z 750 letnik 2007 in sicer ročico prve premze, utež na desni strani krmila, nosilec tačke za nogo in ročke za zadnjo premzo, ko motor temelito pregledam sporačim kaj bi še rabu

 

hvala vsem za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22453130_t.jpg      iščem pokrov in insilec tačke ki sta označena na sliko za vsako pomoč se zahvaljujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je res sedež tak zanič(trd) oz. da te nabija močno na moškost :P ?

 

Odvisno, če si mehkužen, to ni motor zate, če si vsaj kolikor toliko deca, potem ne bo problema. Če bremzaš na silo, vsak motor "nabija"

Z ima nadpovprečno dober zic. 500 km brez problema (vmesni postanki) kar je več, pa počasi ritnici bolita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...odvisno kk občutljivo rit maš...mene čist vsak zic "žuli" po uri+ sedenja...tut zjev...sam pol grem itak tankat,pit, lulat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi super udobn sedež, je pa res da sem presedlal iz supermoto :D me pa začnejo koleni kar hitro bolet...

 

Tisti, ki ste menjali orginal smernike za LED, je boljše uporabiti rele ali zvezati upore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se zdi super udobn sedež, je pa res da sem presedlal iz supermoto :D me pa začnejo koleni kar hitro bolet...

 

Tisti, ki ste menjali orginal smernike za LED, je boljše uporabiti rele ali zvezati upore?

Obvezno rele, zakaj?

 

Upor je velik in pri delovanju se nenormalno greje. Rele 10 € pa imaš mir za večno...oz. dokler ne crkne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!