Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

In kdo je tak majster, da ti bo znal zmešati tolk točno to barvo, da se ne bo videla razlika  med špricanim in originalnim delom??  Oz skoraj isti odtenek,  ker istega še pri tovarni ne dobiš.  Jaz tudi iščem takšnega majstra, pa ga še nisem našel, ker vsak reče, da bi potem mogu naredit "prehod"  torej meglo tudi po motorju, da se potem ne vidi razlika. No, pozna kdo majstra da zna dobro "zadet" barvo?

Lp 

 

Jaz poznam tipa v italiji je pa tako kot si rekel tudi če daš po kodi mešati barvo bo razlika že zaradi zbledelosti original barve. Je pa tudi odvisno kje je ta plastika ki jo misliš barvati če je ločena od drugih jo komot pobarvaš brez prehoda če bi pa samo del plastike barval se vedno naredi prehod ker drugače se tega ne da narediti ;) 

 

Dej slike pošlji kaj rabiš za popravit pa ti lahko tud jaz zrihtam če želiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prijaznost. Sem dal danes mešat barvo( 3 barve ), drugi teden mi pa ličar upam da že pobarva. Itak bom dal barvat cel zadnji konec, tako da ne bo problema, tudi če malenkost zgreši odtenek..

 

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če tako hitro uniči svečke potem nekaj ne štima pri zmesi goriva in zraka, kako pa je z ventili, so bili že nastavljeni?

 

Pri koliko km se naj bi nastavljali ventili, oz. kakšni so znaki, da jih je potrebno nastaviti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

40-45k km. V večini primerov stanje štima in so ventili v tolerancah,  dostikrat pa je kak izpušni že mal mimo, tako da je definitivno fajn pogledat v vsakem primeru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, hvala za info, sem na 37k. Poznaš mogoče v našem Savinjskem koncu Slovenije kakšnega doberga mehanika, da mi ob rednem servisu pregleda še ventile? Vsakmu ravno nebi pustil šraufat mašine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kr dost za razdret ja. Men vse kolega šraufa, tak da če boš rabil oz ko boš rabil mi javi pa ga vprašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

 

A mogoce kdo ve ce pase auspuh iz z1000 na z750 (oba sta stara modela), auspuh je pa leovince sbk.

Kupu bi ga za mojga z750 od tipa ki ga ima na z1000, krivine ma predelane tako da ma na 1000 samo 1

auspuh?

Jst bi pa zadnji del auspuha na svoje krivine nataknu.

 

Hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VPRAŠANJE,

 

ima kdo izkušnjo oz ve, da na Z 750 2004 paše od ninje 2005 zx9r zadnji feder-amortizer?

 

Po sliki sodeč zglede enako, le da je verjetno od ninje sposobnejši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo,

še vedno prodajam  Set stranskih torb SW Motech BLAZE ® Ballistic Nylon črne barve za KAWASAKI z750 07-. Kovčki so bili kupljeni v trgovini TC motoshop januarja 2015. Vožni samo enkrat testno. So kot novi.   

cena: 170€, za člane MS-ja 150€ :)

več na:http://e-svet.si/motoOprema/index.html

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
Prodam zadnji pokrov sedeža za Z750 2007- ali Z1000
Prav tako nove carbonske zaščite stopalk 
 
ostalo preko ZS sporočila.
 
čau bau
Popravljeno . Popravil HyperJack
napaka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno dočakal zmontiral in sprobal......noro kok je fajn k ni treba 10cm štible stiskat.

Moram reči,da poleg tega da so lepše od origanala je tudi uporabnost daleč nad original dilam.

20151110_072709.jpg

20151110_072648.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Wakasaki pravi:

Končno dočakal zmontiral in sprobal......noro kok je fajn k ni treba 10cm štible stiskat.

Moram reči,da poleg tega da so lepše od origanala je tudi uporabnost daleč nad original dilam.

Sam sem imel na svojem z1000 podobne in sem vcasih pogresal malo daljso za sklopko saj gre malo tezje stisnit. Sploh pri kaki daljsi turi ko si utrujen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
pred 10 minutami, sasocar123 pravi:

Zdravo forumaši.

 

Zanima me, katere ploščice priporočate za Z750 2007 letnik ter kje jih najceneje kupit.

 

Hvala, lp Sašo

Predvidevam, da zavorne ploščice.

Kupi original.

Original nadomestni deli imajo isto ceno, le popust se od prodajalca do prodajalca razlikuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎17‎.‎12‎.‎2015 at 15:01, sasocar123 pravi:

Zdravo forumaši.

 

Zanima me, katere ploščice priporočate za Z750 2007 letnik ter kje jih najceneje kupit.

 

Hvala, lp Sašo

https://www.louis.de/en/artikel/brembo-brake-pads-sinter-with-abe/10047600?list=130034829

 

nebo ti žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!