Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Kak dolgo si imel pa yuaso? Jaz ga imam zdaj dve leti, pa danes ni vžgal več. Ga nisem pa čez zimo nič vzdrževal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, aljazek07 pravi:

Kak dolgo si imel pa yuaso? Jaz ga imam zdaj dve leti, pa danes ni vžgal več. Ga nisem pa čez zimo nič vzdrževal.

Imam še vedno. Mislim, da bo sedaj tretja sezona. Januarja, ko sem jo odklopil z motorja, sem jo dal za par ur filat. Pred prvo vožnjo letos še za pol urce priklopil in dela brez problema.

 

Pa sedaj si probal priklopit na polnilec? Mogoče ti jo uspe zbudit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve ali paše od 

Kawasaki Ninja ZX6R 2005 2006 2007 2008 ZX10R 2006 2007

http://www.aliexpress.com/item/Motorcycle-Windshield-Windscreen-For-Kawasaki-Ninja-ZX6R-2005-2006-2007-2008-ZX10R-2006-2007-Clear/32582616048.html
vizir na Z750S 2005 letnik, ker tukaj na aliexpress so res poceni, sicer iščem če obstaja bol zatemnjen in višji, ampak za to ceno je to zastonj, naj povem da sam kupujem veliko preko aliexpress in ni težav, če ima prodajalec vsaj nekaj prodaj (so določeni ko nimajo nobenega feedbacka (0%) oz nobene prodaje, tistih se je treba izognat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedež na daljši relaciji pa  je res neudoben na z750s, (prvič da sem malo več naredil km z tem motorjem...nekaj čez 300km) in me je rit pošteno bolela, ko sem dol stopil heh, je pa mogoče tud moja krivda, namreč pred furo sem si dal kolesarske spodnjice (kot so te tukaj http://www.bolha.com/rekreacija-sport/sportna-oblacila/za-kolesarstvo/moska/nove-spodnje-kolesarske-hlace-spodnjice-1304041135.html?aclct=1458645842 ) in sem mislil, da  bo boljše, saj so podložene kot kolesarske hlače, pa je vse brezveze :I. Zgleda da je najbojša opcija predelat sedež ali pa da se bom utrdil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v eno smer je bilo tam 150km in sem se enkrat ustavil  v teh 150km, potem pa pol ure "pavze" in nazaj cca 150km, ki sem se tudi enkrat ustavil tolko da sem se raztegnil in hop nazaj.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Ktr1sk said:

v eno smer je bilo tam 150km in sem se enkrat ustavil  v teh 150km, potem pa pol ure "pavze" in nazaj cca 150km, ki sem se tudi enkrat ustavil tolko da sem se raztegnil in hop nazaj.. 

to ni nč sedež kriv ti si softič :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se tud tko nekak vozm in me ne boli nic... ocitno slabsi zic in tvoja  rt )

Sm pa prej velik bl 'trpel' z bivsim motorjem kot sedaj... tko da je velik odvisn  od zica in motorja 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod voznikovim sedežem, gre za 07 Z750 je zravn utora kamor se sedež zatakne, ena ploščica z navojem. čemu služi a lohk to stran odrežem, da lažje spravim not to prvo pomoč....

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, La.Bonaparte pravi:

Pod voznikovim sedežem, gre za 07 Z750 je zravn utora kamor se sedež zatakne, ena ploščica z navojem. čemu služi a lohk to stran odrežem, da lažje spravim not to prvo pomoč....

 

lp

Zakaj bi rezal, sej gre prva pomoč normalno pod voznikov sedež? razen če imaš ABS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HyperJack pravi:

Zakaj bi rezal, sej gre prva pomoč normalno pod voznikov sedež? razen če imaš ABS...

Ni ABS, tlačm jo not k zmešan....kak je pa namen tega navoja tm sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, La.Bonaparte pravi:

Ni ABS, tlačm jo not k zmešan....kak je pa namen tega navoja tm sploh?

Pol pa odrež pa je...men gre not pa vn brez problema =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, sem v nakupu prvega motorja, gledam z750. Zanima me predvsem na kaj naj bom pozoren pri nakupu omenjenega modela?, ter na kolko km se naredi generalka motorja. Koliko sem bral ni nekih težav nasploh z temi modeli. Kupujem pa letnik okoli 04.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno generalko bi pa delal? Ventile se pregleda vsakih 42k km. To je pa tudi vse, kar se tiče velikih servisev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Cofko Cof said:

Kakšno generalko bi pa delal? Ventile se pregleda vsakih 42k km. To je pa tudi vse, kar se tiče velikih servisev.

aia, mislo sem če se bati menjujejo itd.. :) se pravi ce ima motor okoli 80k prevozenih nima kaj bit narobe, če so bili redni servisi delani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4 April 2016 at 12:23, La.Bonaparte pravi:

Ni ABS, tlačm jo not k zmešan....kak je pa namen tega navoja tm sploh?

grem stavit da se zajebavaš al pa nimaš z750... js pod zic komot spravm 3prve pomoči od konstila..nevem a ti pol notr avtomobilsko tlačiš?:lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Haki pravi:

grem stavit da se zajebavaš al pa nimaš z750... js pod zic komot spravm 3prve pomoči od konstila..nevem a ti pol notr avtomobilsko tlačiš?:lol1::lol1:

Ja nobenga razkošja ni no =)

 

20160407_192605.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škatlico od varovalk umakni pod desno črno plastiko. Zajle od sedeža lhako tudi spraviš na drugo stran.

 

Tako nekako :) :

20160407_192605.jpg.32873cf5e34c38df5018811c071f73cc.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Cofko Cof pravi:

Škatlico od varovalk umakni pod desno črno plastiko. Zajle od sedeža lhako tudi spraviš na drugo stran.

 

Tako nekako :) :

20160407_192605.jpg.32873cf5e34c38df5018811c071f73cc.jpg

 

Hvala lepa, bom :)

Glava res ni sam za kapo :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel z motorjem do tega možakarja  TAPLES HLADIN DAVID SP.
http://www.bolha.com/avto-moto/tuning/tuning-ostalo/tapeciranje-preoblacenje-obnova-predelava-motosedezev-1281864044.html?aclct=1447604828&kw=preobla%C4%8Denje
in je gledal kaj bi naredil..in je rekel...lahko bi odrezal notranjo peno, da bi  sedel bolj ravno,da mi ne bi "neslo" do tanka..
nekaj v tem smislu
449_4948jpg.jpg
kz75s5g_1.jpg
ampak bi moral več dodat "pene" in bi bil višji sedež (kar ne morem sprejet, ker je že zdaj maksimum visok)..ali da bi vstavil gel..kar je baje cca 100€ in še delo cca 80€...

Sem pa tole našel na ebayu (gel za sedež)..in sploh ni tako drago kot je govoril...
http://www.ebay.de/itm/401072530358?_trksid=p2060353.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT


 

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!