Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Tisti vzvod je zanič ko stisneš sklopko, sej kr tak ne bi šel razdirat. Če pa že mam narazen sem pa slikal in tu vprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 7. 2016 at 12:28, mladench pravi:

12967506_10204409205829263_7197654478564619005_o.jpg

super rešitev, ampak drago za tale košček mrežce.

Kje se pa da to dobit, poleg ebaya pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, La.Bonaparte pravi:

Kje se pa da to dobit, poleg ebaya pri nas?

bs center, poglej malo na njihovi strani al pa poklici. 

sicer pa ce iz nemcije narocas na kaki spletni trgovini je v 3  delovnih dneh pr tebi, iz anglije 5.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na z-ju se mi je uničlo tisto označeno z rdečim. Zdaj sem pa vse skupaj sestavil nazaj, odspodaj pri mašini vse lepo dela, ko pa stisnem ročko je pa tak ko da zajle sploh nebi bilo. Ve mogoče kdo kaj bi lahko bilo to narobe?

sklopka.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mehanik je rekel, da se je uničlo zarad starega ležaja. Ta konec na palčki se je čisto obrusil pa je imela ročka lufta na balanci. Rešo sem pa tak da sem kupil to novo palčko, pa ležaj, pa še dva iglična ležaja ko pridete v pokrov sklopke, plus novi semering. Sem pa še potem enkrat razdrl pa sem ugotovil da nisem dal vredu gor tistega pokrova za lamele ko še pridejo potem fedre not.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 3 minutami, JaneZ750 pravi:

Kje se da ugodno dobit bele pokrovčke (stekla) za smernike za Z750 letnik 2008?

Najcenejše sem pred leti dobil v Trgomoto Krško. 12,5 € / kos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 8. 2016 at 8:03, HyperJack pravi:

Najcenejše sem pred leti dobil v Trgomoto Krško. 12,5 € / kos

Na telefon se ne oglasjo, na mail ne odgovarjajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, JaneZ750 pravi:

Na telefon se ne oglasjo, na mail ne odgovarjajo...

Časi dopustov...morda se zato ne javijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 7. 2016 at 16:19, aljazek07 pravi:

Mehanik je rekel, da se je uničlo zarad starega ležaja. Ta konec na palčki se je čisto obrusil pa je imela ročka lufta na balanci. Rešo sem pa tak da sem kupil to novo palčko, pa ležaj, pa še dva iglična ležaja ko pridete v pokrov sklopke, plus novi semering. Sem pa še potem enkrat razdrl pa sem ugotovil da nisem dal vredu gor tistega pokrova za lamele ko še pridejo potem fedre not.

Tole palčko sem jaz menjal pri svojemu Z-ju letnik 2007 pri cca 30.000, menjana je bila pod garancijo (imel sem namreč doplačano podaljšano garancijo). Mehanik je sprva zatrjeval, da so obrabljene lamele, nato je ugotovili, da se je utor na teli palčki povečeval in brusil, posledično je imela sklopka na ročki čedalje več lufta, še malo pa bi ostal brez sklopke... ne vem kaj bi se zgodilo, če bi tisti zadnji košček na koncu palčke odletel v mašino.... V glavnem palčko smo zamenjali, obrazložitev serviserja je bila -  napaka v materialu, predvidevam, da je imel premajhno trdnost - slabo kaljen.    

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo...imam en problem n Z-ju 04 letnik.vceraj sem moped opral in natocu bencin iz kantice (star cca 1 mesec) motor vzgem,lucka FI pa kr gori.Normalno vzge,prevozu cca 100km brez problema-dela normalno.Je mozno da sveti lucka,ce je slab bencin??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to tut sam najbolj sumim,ker ce bi blo kaj res narobe,tut motor nebi delu ku je treba. rezervar dol pa spihat...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, AiC pravi:

Sej to tut sam najbolj sumim,ker ce bi blo kaj res narobe,tut motor nebi delu ku je treba. rezervar dol pa spihat...

 

Sam majo vsi konektori tisto zascitno gumo proti vdoru vode,tako da...

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, rabim sprednjo masko za z750 l. 07-11, rabljeno iščem po bolhi in avto netu že en čas pa ni nič.

Nova je okoli 350€ kar se mi zdi preveč. Če ve kdo za kako alternativo, nasveti so dobrodošli. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 8. 2016 at 21:00, stuhec pravi:

kaj je pa oni, ki ga uporablja ?

Ne da bi te drezal,ampak motor vedno perem samo z slavfom-navadno vrtno cevjo ;). In ja,strajfiks zna bit res putana :)  A je kdo ze utrjeval sprednje vzmetenje?pr carmanu majo neko ponudbo,je razlika ocitna?

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎18‎.‎8‎.‎2016 at 21:22, AiC pravi:

Ne da bi te drezal,ampak motor vedno perem samo z slavfom-navadno vrtno cevjo ;). In ja,strajfiks zna bit res putana :)  A je kdo ze utrjeval sprednje vzmetenje?pr carmanu majo neko ponudbo,je razlika ocitna?

 

pri  Čarmanu ti bodo poleg vrhunske storitve še konkretno nastavili vzmetenje, da bo uglašeno spredaj zadaj po tvojih željah in seveda glede na obstoječe možnosti.

Sploh škoda besede, zapelji se do njih-ne sitnari po telefonu- in ti bo vse jasno

Razlika pa več kot očitna , celo svetlobno leto

toplo priporočam, tudi enega eur ti ne bo žal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pozna kdo kakšnega dobrega ECU majstra v naših koncih. Imam komplet izpuh in pa K&N filter pa bi rad to zdaj še podprl z elektroniko, da bo tako kot mora biti. Lepo prosim za kakšen dober nasvet. Lahko tudi na PM.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 8. 2016 at 14:05, Zoky55 pravi:

Ali pozna kdo kakšnega dobrega ECU majstra v naših koncih. Imam komplet izpuh in pa K&N filter pa bi rad to zdaj še podprl z elektroniko, da bo tako kot mora biti. Lepo prosim za kakšen dober nasvet. Lahko tudi na PM.

 

Lp

Prej moraš kupit še power comander..original Z.jevega accuja se ne da štelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!