Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Glih danes srečal nekaj z-jev, tako na pultu kot na parkirišču. Če koga zanima kako zgledajo totalno obrušene tačke in počena blajerca :whistle: (v bloku par lukenj), in pa stilsko dodelan z.

Lep ogled slik!

slika097.jpg

Lp

ja tale se je pa očitno samo po levi tački drajsal, a mu ovinki v desno ne ležijo ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tale se je pa očitno samo po levi tački drajsal, a mu ovinki v desno ne ležijo ? :naughty:

Kako pa veš da se je samo po levi drajsal? Zgornje slike niso slike spodnjega motorja... Sicer ti pa pravim, da je softič. poglej kolk mu manjka še do roba :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim, katerega, ki se malo bolj spozna na modela Z750 in Z1000 (2007/8), če mi lahko pove ali imata enake izpušne krivine?, zanima me ali bi pasal končni razdelilec iz Z1000 na Z750 krivino??....ne se smejati, samo vprašam :naughty:

Kot ste najbrš že opazili, bi rad dal na Z750 izpuha od Z1000. ( se povsem zavedam, da zadeva ne bo homologirana :rolleyes:)

Hvala

Jaka

post-14902-1221577236_thumb.jpg

post-14902-1221577297_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim, katerega, ki se malo bolj spozna na modela Z750 in Z1000 (2007/8), če mi lahko pove ali imata enake izpušne krivine?, zanima me ali bi pasal končni razdelilec iz Z1000 na Z750 krivino??....ne se smejati, samo vprašam :naughty:

Kot ste najbrš že opazili, bi rad dal na Z750 izpuha od Z1000. ( se povsem zavedam, da zadeva ne bo homologirana :rolleyes:)

Hvala

Jaka

:hmm: če je fi cevi na izhodu od tam kjer naj bi to nadaljeval enak bi načeloma moralo pasat, sem letos v dolomitih to že videl in zgleda krasno, še noslice na levi strani naredi pa bo, če ti uspe poslikaj! pejt pa nekam na servis vprašat in zmerit, najbolj kar v eliso !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam pa eno vprasanje,ce kdo kej vec ve o tem...glede tega stabilizatorja balance..v letosnji sezoni se mi je kr nekejkrat zgodl (sploh v nasem gorenjskem koncu,k je cist z**bana cesta),da mi je pri visjih brzinah cez kako luknjo zelo grdo stresl balanco :kva2: ...parkrat sem bla ze prepricana da bom na glavo v cesto pristala,ampk mi je (na sreco :unsure: )ratal umirit motor....uglavnem ta stabilizator sem zasledila na znancevem motorju in ideja mi je bla takoj vsec...zanima pa me,ce ma kdo kej izkusenj s tem,nj mi prosm mal razlozi...kok ma vpliva na voznjo,koko se motor potem obnasa,kok stane pa kje se dobi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam pa eno vprasanje,ce kdo kej vec ve o tem...glede tega stabilizatorja balance..v letosnji sezoni se mi je kr nekejkrat zgodl (sploh v nasem gorenjskem koncu,k je cist z**bana cesta),da mi je pri visjih brzinah cez kako luknjo zelo grdo stresl balanco :kva2: ...parkrat sem bla ze prepricana da bom na glavo v cesto pristala,ampk mi je (na sreco :unsure: )ratal umirit motor....uglavnem ta stabilizator sem zasledila na znancevem motorju in ideja mi je bla takoj vsec...zanima pa me,ce ma kdo kej izkusenj s tem,nj mi prosm mal razlozi...kok ma vpliva na voznjo,koko se motor potem obnasa,kok stane pa kje se dobi..

lahko da bi pomagal..dobiš ga naprimer v louisu za 259 evrov (LSL)...ali pa pogledaš še kje drugje..

naprimer ohlins (če te denarnica žuli) :D

na vožnjo ne vpliva..lahko da boš občutila da je krmilo malo trše pri manevriranju na mestu..se pa stvar naštela po "okusu"..glede trdote..

k mate pa ženske rade trdo..pa kr do konca našponaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da bi pomagal..dobiš ga naprimer v louisu za 259 evrov (LSL)...ali pa pogledaš še kje drugje..

naprimer ohlins (če te denarnica žuli) :D

na vožnjo ne vpliva..lahko da boš občutila da je krmilo malo trše pri manevriranju na mestu..se pa stvar naštela po "okusu"..glede trdote..

k mate pa ženske rade trdo..pa kr do konca našponaj :whistle:

kar je mehko,rado uhaja...nc prevec uporabno :grrr

hvala za info...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem bil v lj. v TC-ju, majo rastavlenga novga Z-ja z pokrovam za zadni sedež, HUDO :OK:

Tale črno zelena kombinacija mu kar paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo je zgoraj spraševal za čričke v armaturki/maski. Jaz sem si zadevo ublažil s podlaganjem gumic in se kr pozna. Edino kar me še moti je vibriranje ročke sklopke v nekje višjem srednjem območju vrtljajev (6000 do 9000), ki pa se tudi umiri, ko nanjo prisloniš prst.

Mimogrede, moj Z bo moral it od hiše :cry: :( - je pri financah nepričakovano zaškripalo in se bom moral za kako leto odpovedat motorju. Moram pa rečt, da sem nad motorjem še zmeraj navdušen in mi ni niti malo žal, da sem se odločil zanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ima kdo slučajno nosilec tablice in smerokazov (majhen-aftermarket) za z 750 (07-08) za sprejemljiv denar?!

Na avto . net-u ga imš za 39 eur + 4 eur poštnina, kar ni preveč...

Zgleda pa nekako takole:

post-14380-1222334682_thumb.jpg

post-14380-1222334699_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na avto . net-u ga imš za 39 eur + 4 eur poštnina, kar ni preveč...

Zgleda pa nekako takole:

kako pa pride v upostev ta nosilec nove tablice,ki so svonsko velike:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!