Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pozdravljeni.

A imata z750 2008 in 2009 še vedno nagnjenost k temu, da vlečeta v desno :unsure: ali je to že odpravljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz prislonim lonček.

Sosed gleda za z750, letnik 04 ki je sicer razbit. Sedaj ga zanima kje bi se dalo kupiti prednjo luč, ker baje je ne servisu zelo draga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

A imata z750 2008 in 2009 še vedno nagnjenost k temu, da vlečeta v desno :unsure: ali je to že odpravljeno?

zj pa ze mene zanima ce je to res,da tastari model vlece v desno? smo ugotavlal...pa nikamor prsli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zj pa ze mene zanima ce je to res,da tastari model vlece v desno? smo ugotavlal...pa nikamor prsli..

Men se je pa skoz zdel da vleče v levo. AL mam pa na levi strani večji vamp... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi je reku kolega (starejsi),koj k sm kupla motor,k ga je sprobov,ce je vse ok...me je prov vprasal ce je bil slucajno ze vsut,da ga rahlo v desno hoce vlect... nevem no,men se ne zdi al pa ne cutm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi je reku kolega (starejsi),koj k sm kupla motor,k ga je sprobov,ce je vse ok...me je prov vprasal ce je bil slucajno ze vsut,da ga rahlo v desno hoce vlect... nevem no,men se ne zdi al pa ne cutm..

če spustiš balanco naj bi vlekel..tko je gustinčič pogruntal ko so bili na testu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če spustiš balanco naj bi vlekel..tko je gustinčič pogruntal ko so bili na testu..

Pa vsi ga tolk hvalijo pol pa vleče v levo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje de ta nov model vleče v denso...od letnika 2007 naprej...

ja , ful ... tak da jaz obvoznico samo še v smeri urinega kazalca vozim ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

A imata z750 2008 in 2009 še vedno nagnjenost k temu, da vlečeta v desno :unsure: ali je to že odpravljeno?

LP vsem se z moje strani :), sem nov na tem forumu kot nov v motosvetu :), prav tako pa tudi ponosni lastnik Zja 08.

Glede tega k so "vsi" govoril da naj bi vleku v desno, tud sam nism opazil tega... pa sem naredil nekaj tisoc kilometrov... hmm tko da ce ma kdo res kasn dokaz glede tega bi ga tud jaz rad vedel :)

Sway

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem se z moje strani :), sem nov na tem forumu kot nov v motosvetu :), prav tako pa tudi ponosni lastnik Zja 08.

Glede tega k so "vsi" govoril da naj bi vleku v desno, tud sam nism opazil tega... pa sem naredil nekaj tisoc kilometrov... hmm tko da ce ma kdo res kasn dokaz glede tega bi ga tud jaz rad vedel :)

Sway

vlekel NAJ BI ko spustiš balanco..če ti ne..je ali zrihtan al ma pa napako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vlekel NAJ BI ko spustiš balanco..če ti ne..je ali zrihtan al ma pa napako :D

Hmm ja tud balanco sm spustu pa ni nc vleklo... mogoce je bla pa lih cesta vstran pa je pol slo naravnost :P, mogoce ma pa napako :\

A to dela pr katerokoli hitrosti ali pri manjsi / vecji ? :)

LP

Sway

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja , ful ... tak da jaz obvoznico samo še v smeri urinega kazalca vozim ... :)

uf se opravičujem...nism ga še probu tko da ne vem...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava desetletja: vožnja s spuščeno balanco sploh ni dovoljena :naughty: V Italiji npr. za tako exotiko dobiš položnico (no, če te vidi in ujame polcaj, seveda). Problematično je lahko že popravljanje vizirja, ker je tam menda prepovedana celo vožnja z ENO roko...

No, moj 2005 S model res prav narahlo vleče, ampak kot rečeno zgoraj...ko držiš balanco se ne čuti, tako da po obvoznici mirne duše lahko voziš tudi v drugo smer .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava desetletja: vožnja s spuščeno balanco sploh ni dovoljena :naughty: V Italiji npr. za tako exotiko dobiš položnico (no, če te vidi in ujame polcaj, seveda). Problematično je lahko že popravljanje vizirja, ker je tam menda prepovedana celo vožnja z ENO roko...

No, moj 2005 S model res prav narahlo vleče, ampak kot rečeno zgoraj...ko držiš balanco se ne čuti, tako da po obvoznici mirne duše lahko voziš tudi v drugo smer .)

ponavadi, ko kupuješ rabljen motor, se pelješ, spustiš balanco in mora it naravnost. To je ena prvih stvari, ki jih preveriš. Pri Z-ju pa ne sme it naravnost :D :D

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava desetletja: vožnja s spuščeno balanco sploh ni dovoljena :naughty: V Italiji npr. za tako exotiko dobiš položnico (no, če te vidi in ujame polcaj, seveda). Problematično je lahko že popravljanje vizirja, ker je tam menda prepovedana celo vožnja z ENO roko...

No, moj 2005 S model res prav narahlo vleče, ampak kot rečeno zgoraj...ko držiš balanco se ne čuti, tako da po obvoznici mirne duše lahko voziš tudi v drugo smer .)

Tudi pri nas ti policaj napiše kazen če se pelješ s spuščeno balanco.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo menda ti Italijan lahko napiše že če se pelješ samo z ENO roko! Kar bi pomenilo da si še vizirja ne smeš odpreti/zapreti... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo ste :topic: :topic:

danes sem v mejah normale sprobal svojo novo pridobitev, potem, ko je skoraj mesec dni počival v garaži zaradi slabega vremena in menjave smernikov in zadka. razlika med 06 in 08:prvi vtis je pozitiven: zvok je zaradi akapota odličen, tudi tistega "trenutka" neodzivnosti na gib ročke plina ni zaznati(vsaj ne v takšni obliki). zdi se mi tudi, da je opazna večja odzivnost v srednjih obratih (od 5trpm dalje). zdi se mi tudi, da je motor bolj vodljiv (mogoče zaradi gum: qualiffier, prej nazadnje pp) oz. lažji za manevrirati pri nižjih hitrostih ( 60- 120). mislim tudi, da ni tako "plužen", beri: pri starem sem podrsal s tačkami takoj, tu pa moram malo bolj nagniti. slabosti, ki sem jih opazil po prvih kilometrih: največja za moj okus je trda in preveč odmaknjena ročica prednje zavore, ki se je nikakor ne morem navaditi (sem jo nastavil na najbolj blizu, pa je še vedno preveč oddaljena). imam občutek, da je na 08 še manj vetrne zaščite (nad 150), kot na 06. ročica sklopke je tudi bolj trda, a sem jo malo nastavil. obratomer pri 04-06 je bil zelo slabo berljiv, je bil pa zato števec hitrosti z velikimi številkami zelo pregleden. analogni obratomer pri 08 je sicer bolj pregleden a še vedno premalo ( za moj okus je prvič premajhen pa še slab kontrast med kazalcem, podlago in številkami ima. tisti od yamahe r6 je po vseh omenjenih parametrih boljši). digitalni števec hitrosti pri 08 pa je premajhen. no, zadnje stvari za samo vožnjo niso tako pomembne, pa vendarle. verjetno je vse tudi stvar navade. aja. v temi je že bilo omenjeno, kako zakomplicirano se odstrani orig. zadek motorja. če mi nebi kolega, ki se je s tem že jeb.... povedal, kako gre, bi verjetno popi... zraven. da moraš celo levo stran razstavit, da prideš do kur.... šravfa je pa preveč. je pa rezultat potem vreden truda.

ok, toliko zaenkrat za vse, ki jih zanima konkretna razlika med 06 in 08 z750. o še bolj konkretnih vtisih iz vožnje pa drugo leto, po par tkm.

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, samo menda ti Italijan lahko napiše že če se pelješ samo z ENO roko! Kar bi pomenilo da si še vizirja ne smeš odpreti/zapreti... :headbang:

:topic: meni je (nervozen & prepotenten) letecman pred mariborom par let nazaj napisal poloznico, ker sem si vizir popravljal (in vozil z eno roko). toliko o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: meni je (nervozen & prepotenten) letecman pred mariborom par let nazaj napisal poloznico, ker sem si vizir popravljal (in vozil z eno roko). toliko o tem.

:topic: x2 ....pa ziher nisi bil nič pameten, a ne? :whistle:

Popravljeno . Popravil Marjanček
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, že vidim kako bo z našimi Zji, ko jih bomo prodajal. Vsi se jih bodo ogibal, ker jih "vleče". Če se bo pa že kak junak našel, ga bo pa kolega prepričaval, naj se ogiba teh jajc, ker jih baje "vleče" v desno... Okoli tega modela bo nastal en velik misterij.

Dejte mi povedat kolko kaj težijo plavi in na tehničnem zaradi teh malih nosilcev tablice. Nekdo je omenjal naj prec pripravi 125 ojrov. Mene so do danes na motorju ustavili natanko enkrat (1). Pa še to pred 11-imi leti na mojem prastarem APNu z "predelanim" izpuhom :) . Bila je samo kontrola dokumentov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!