Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Aha, že vidim kako bo z našimi Zji, ko jih bomo prodajal. Vsi se jih bodo ogibal, ker jih "vleče". Če se bo pa že kak junak našel, ga bo pa kolega prepričaval, naj se ogiba teh jajc, ker jih baje "vleče" v desno... Okoli tega modela bo nastal en velik misterij.

Dejte mi povedat kolko kaj težijo plavi in na tehničnem zaradi teh malih nosilcev tablice. Nekdo je omenjal naj prec pripravi 125 ojrov. Mene so do danes na motorju ustavili natanko enkrat (1). Pa še to pred 11-imi leti na mojem prastarem APNu z "predelanim" izpuhom :) . Bila je samo kontrola dokumentov.

Kolega ima na Zju manjši nosilec tablice. Enkrat so ga ustavili na cesti, plačal 80 € in enkrat na mejnem prehodu, tudi plačal 80 €. Oboje v letošnji sezoni, drugih prekrškov ni bilo. Še to... tablice nima zakrivljene.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole zategovanje v desno ali levo je slišat v tej temi samo od takih, ki tega motorja nimajo, vozil sem letošnjega, lanskega, predlanskega in vozim še stari model, boste rekli pa kaj!

ja pa kaj kurac nekdo nabija in naklada o bučah, če pa to sploh ni res, na nobenem nisem tega občutil ali doživel, balanco lahko spustim in se pelje naravnost in to na vseh z-jih, ki sem jih naštel, resda ni to nek rr model, je pa motor z dovolj konji in lepo ciklistiko za tudi malo bolj šarf vožnjo in za veeeeliko večino nakladačev ( za monitorjem ali šankom ) veliko preresen motor in si ga ne morejo privoščit, čeprav ne košta dosti, je pa nedvomno za ta denar največ motorja !!

tisti, ki pa nimajo pojma o tem naj zaprejo gobec in naj v temi 125 ccm nabijajo kolikor hočejo, mlečnozobci usrani !!

toliko o tem z moje strani!

p.s. oprosti Igorr zate ne velja tisto kar sem zgoraj napisal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole zategovanje v desno ali levo je slišat v tej temi samo od takih, ki tega motorja nimajo, vozil sem letošnjega, lanskega, predlanskega in vozim še stari model, boste rekli pa kaj!

ja pa kaj kurac nekdo nabija in naklada o bučah, če pa to sploh ni res, na nobenem nisem tega občutil ali doživel, balanco lahko spustim in se pelje naravnost in to na vseh z-jih, ki sem jih naštel, resda ni to nek rr model, je pa motor z dovolj konji in lepo ciklistiko za tudi malo bolj šarf vožnjo in za veeeeliko večino nakladačev ( za monitorjem ali šankom ) veliko preresen motor in si ga ne morejo privoščit, čeprav ne košta dosti, je pa nedvomno za ta denar največ motorja !!

tisti, ki pa nimajo pojma o tem naj zaprejo gobec in naj v temi 125 ccm nabijajo kolikor hočejo, mlečnozobci usrani !!

toliko o tem z moje strani!

p.s. oprosti Igorr zate ne velja tisto kar sem zgoraj napisal !

Jah včasih je tudi za šankom dolgčas in takrat izveš kako je kolegov kolega slišal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav vem, ne, vsaj tako sem nekje prebral...nisem še poskusil in niti ne naveravam...

Sicer se pa taka stvar na javnih cestah plača :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da so "KAWASAKIJEVI"inžinerji odpravili napako vlečenja v DESNO. Pa vendar se je takoj pojavila nova težava "VLEČE NA ZADNJEGA" :hmm: :hmm: :hmm: !!!SUPER.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne dvignejo tipi na filmih tole s sklopko? Malce podoben zvok je...

Popravljeno . Popravil protoncek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je Z 750 dovolj močen da gre izvajat wheelie brez da bi pomagal s sklopko. ? LP

Tastar Z gre brez problema na zadnjega brez kakršnekoli sklopke..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre preveč rad na zadnjega ni preveč za hvalit ciklistiko... :naughty:

ja zna bit tako, lani sem testno hornet tudi zelo hitro spravil na zadnjega... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj sigurno je možno brez sklopke, tako da ga malo suneš nazaj obenem ko daš gas...ker če recimo v prvi pospešuješ do konca kar vidiš ko prednja guma že kar malce poskakuje, torej bi rabil samo sunek in bi šlo gor. Ne gre pa brez tega ker če bi šlo potem bi jaz to izkusil ker sem kar nekajkrat že do konca pospeševal v prvi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok je pr z-ju kej razlika če sam ole v vilcah zamenam z gostejšim? al je bol d kr fedre zamenam ....

Po moje je bolje da si kupiš Z 1000 ali kaj podobnega kajti s temi rešitvami(samo spredaj) ne boš dosegel veliko :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da so "KAWASAKIJEVI"inžinerji odpravili napako vlečenja v DESNO. Pa vendar se je takoj pojavila nova težava "VLEČE NA ZADNJEGA" :hmm: :hmm: :hmm: !!!SUPER.

Poj se zdej navja več tok po pesku vozil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

A mogoče kdo ve kako se spremeni na števcu iz milj(mph) v kilometre(kmh).

Danes se mi je to spremenilo pa nevem nazaj narihtat.

Lp Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami nakladači. V resnici je pa tako, da verjetno niti eden od 10ih mopeda še ni spravil na zadnje kolo in se vsi, z menoj na čelu, lepo turistično vozimo po naših mestecih in vasicah. In tako je še najbolje. Ker je tako pač prav in ker so naše ceste za k.... za takšno početje. Vožnja po zadnjem biciklu in vijuganje med luknjami, ni najbolj zdravo početje ;) .

Jest bi tud delu wheelije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

A mogoče kdo ve kako se spremeni na števcu iz milj(mph) v kilometre(kmh).

Danes se mi je to spremenilo pa nevem nazaj narihtat.

Lp Simon

Kej takega prvič slišim :unsure:

a je to sploh možno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej takega prvič slišim :unsure:

a je to sploh možno

Je mozno.

@pajkx - malo pobrskaj po navodilih,tam ti vse pise s katero kombinacijo gumbov kaj spremenis. Ce ti ni prepozno lahko zvecer pogledam v user manual.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!