Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Ma niti ne vem kaj bi rad, zato pa sem se obrnil na vas, če ima kdo mogoče kakšno idejo ali celo kakšne slike XT z custom nalepkami ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem malo čekiral po xt-jevem forumu, pa niti ni kaj pametnega, razen celotni paint-jobi.... majo pa raznoraznih idej... en ga ima v barvah črno-bele krave, eden ga ima v vojaški zeleni in podobne reči.... svaka čast, tistmu kermu se to dopade :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem malo čekiral po xt-jevem forumu, pa niti ni kaj pametnega, razen celotni paint-jobi.... majo pa raznoraznih idej... en ga ima v barvah črno-bele krave, eden ga ima v vojaški zeleni in podobne reči.... svaka čast, tistmu kermu se to dopade :P

Še posebej vojaške barve k bi bol pasale enmu hard endurcu ne pa tej mestni enduri :D K ni ne tič ne miš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe to imaš pa prav =)

no sej ne zgleda tako švoh, samo ne paše mu, vsaj meni ne, čeprav je kr zanimivo no...

sem malo gledal po tem forumu, pa po tej drugih državah dobiš za te motorje kar hočeš, samo pri nas nič ne :(

displayimagephp.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe to imaš pa prav =)

no sej ne zgleda tako švoh, samo ne paše mu, vsaj meni ne, čeprav je kr zanimivo no...

sem malo gledal po tem forumu, pa po tej drugih državah dobiš za te motorje kar hočeš, samo pri nas nič ne :(

displayimagephp.jpg

Ja maš prav !! tle pr nas se ne da nič dobit !!! niti rabljenih akrapotov !! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za akrapote moreš imet pa reeeeeeees srečo, tako kot sem jo imel jaz =)

sem nameraval kupiti nove leo-te in glih sem že skoraj modelu napisal da jih vzamem, grem še enkrat pogledat na avtonet in evoga, krasnoooooo =) samo so bli pa rabljeni tolko ko novi leoti :( pa še ponoči sem jih kupo, se ni vidlo da so zdrgnjeni od tistih karbonskih ploščic ko jih držijo, tako da sem še pridno par dni potem poliral jih, ampak ne menjam jih za nič na svetu :) čeprav drugih še nisem slišal :)

sem pa kar ponosen, da ko gledam po forumu, da cel svet uporablja na xt-jkah naše akrapote :))))

ja res, škoda ker ni nič pametnega za dobit, trenutno gledam, pa niti ne najdem kakšnih lepih tistih zaščit za roke, čeprav bi to bilo bolj fency šmency...gledal sem acerbis nekoč ampak ne najdem več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za akrapote moreš imet pa reeeeeeees srečo, tako kot sem jo imel jaz =)

sem nameraval kupiti nove leo-te in glih sem že skoraj modelu napisal da jih vzamem, grem še enkrat pogledat na avtonet in evoga, krasnoooooo =) samo so bli pa rabljeni tolko ko novi leoti :( pa še ponoči sem jih kupo, se ni vidlo da so zdrgnjeni od tistih karbonskih ploščic ko jih držijo, tako da sem še pridno par dni potem poliral jih, ampak ne menjam jih za nič na svetu :) čeprav drugih še nisem slišal :)

sem pa kar ponosen, da ko gledam po forumu, da cel svet uporablja na xt-jkah naše akrapote :) )))

ja res, škoda ker ni nič pametnega za dobit, trenutno gledam, pa niti ne najdem kakšnih lepih tistih zaščit za roke, čeprav bi to bilo bolj fency šmency...gledal sem acerbis nekoč ampak ne najdem več

Baje ma akrapo lepši sound, bol globok. Kar se zaščite tiče je pa tisto čist mimo :) Še posebej na SM modelu. Saj ne boš po hosti lazil da bi rabu da te obrani pred vejami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že že, tiste široke so res grde, vido sem pa na fotkah ko imajo na sm modelu take tanke acerbisove te ščitnike pa izgleda prav fajn, vsaj meni no....

ko gledam, se mi zdi da sem res pravi jajčko, kaj vse ne počenjajo z motorji, kot da imajo čas delati samo to...nevem no...razumem da imaš karambol al pa kaj podobnega ,da ga uštimaš, ne pa to, ko je čisto lep, ga grejo ceuga spremenit...hihihi, imajo pač čas in denar, moja razlaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš prav !! tle pr nas se ne da nič dobit !!! niti rabljenih akrapotov !! :D

bastard :angry:

poklič na akrapoviča če majo kkga škart :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam Brembo, da si govoro če imajo kakšnega škart, da tako zveni Gianelli ror :P

lol

swaka čast akrapotu :worship:

uživite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljš da greta pogledat, al pa ga pokličte, pa naj vama da na telefon, pa naj malo zabrenči =) hehe

malo šale, pa brez zamere

lp :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem imel nakšno podobno ponudbo, vendar je to vse tu nekje... mislim da je to kar okej cena, vsaj za moje pojme,če daš v primerjavo z akrapotom, je to zastojn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična cena :worship: 14 eur ceneje kot pa sem dal jaz zanj. Kar vzemi ga! Pa dušilce ven! 100x lepša štima kot pri akrapoviču! Pa še lepši je!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej veš kako pravijo stari ljudje, vsak svojo kobilo hvali :)

veš, men se pa zdi da ima Akrapo 300x lepši zvok od Leota, pa ne samo to, pa še dražji je! :D

in tako se bova lahko kregala v nedogled :P

malo off topic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, tisto sem napisal malo za hec malo zares:) Drugače pa bi tudi bil verjetno zadovoljen z akrapoviči, če mi jih nebi nekdo en dan prej speljal. :headbang: Upam pa, da moji leo vince služijo novemu lastniku :rolleyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem, tisto sem napisal malo za hec malo zares:) Drugače pa bi tudi bil verjetno zadovoljen z akrapoviči, če mi jih nebi nekdo en dan prej speljal. :headbang: Upam pa, da moji leo vince služijo novemu lastniku :rolleyes:

lp

Seveda služijo, vendar ne čisto popolno. Blokada jih duši (25 kW).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da služijo :worship:

sorry možak =) nisem jst kriv :) vsaj mislim, da sem ti jih jst, če se dobro spomnem :) ka pa nisi reko da si jih rezerviral? Aja, jih nisi :D

:whistle:=)

Popravljeno . Popravil Fr3nky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Vem, da je mal začetniško vprašanje, zanima me, če stiskato sklopko do konca ali samo do tam kjer že prime? Namreč sam jo stiskam do konca in me po več urah vožnje začne boleti zapestje, zlasti pri bolj športni vožnji.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Vem, da je mal začetniško vprašanje, zanima me, če stiskato sklopko do konca ali samo do tam kjer že prime? Namreč sam jo stiskam do konca in me po več urah vožnje začne boleti zapestje, zlasti pri bolj športni vožnji.

LP

Počnem enako, pa še nisem imel takšnih težav. Leva roka le ni tako obremenjena in se vedno najde čas za razmigavanje. Se mi pa to dogaja z desno roko, kjer je razmigavanje med vožno malo nerodno - pač moraš spustit gas. A sem opazil, da se mi to v glavnem dogaja v začetku sezone, proti koncu pa je tega vedno manj - pač vožnje naredijo svoje in tudi zapestje se utrdi oz. navadi na takšne gibe in položaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklopko stisnem s kazalcem in sredincem, dokler se rahlo ne dotakne prstanca in mezinca. Nimam pa težav z "razgibavanjem". Pozimi lepo kupite uno okroglo gumico za stiskat pa bo spomladi brez problemov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklopko stisnem s kazalcem in sredincem, dokler se rahlo ne dotakne prstanca in mezinca. Nimam pa težav z "razgibavanjem". Pozimi lepo kupite uno okroglo gumico za stiskat pa bo spomladi brez problemov ;)

in naj bo od 35 kg naprej :P

jst ne čutim nobene bolečine,razmigavam bol iz dolgčasa levo roko...za desno skor ni cajta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!