Skoči na vsebino

Yamaha XT 660 X in R


bobokrajnc

Priporočene objave

Sah je ok, samo avspuhi so res nekam veliki, pa zic se mi zdi nekako neudoben, kot pri mojem DT-ju. Po 200 km me boli rit....grrrr. Sedaj pa bom raje kupil TA, ali pa Pegaso... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...glede auspuhov...eden je prej reku da jih ma LC8 tud spodi spelane... LC8 nima ma pa rally replika kakršno fura stanovnik... :hmm:

2004_ktm_660rally_800.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...glede auspuhov...eden je prej reku da jih ma LC8 tud spodi spelane... LC8 nima ma pa rally replika kakršno fura stanovnik...

Pa veš, da ima replika pri svojih 980mm višine sedeža 320mm ground clearancea...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moj yamaha ve kaj dela! un ki hoče hard bo kupu wr! xt je po moje za un ki vozijo v po cestah, a imajo radi makadam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Uradna predstavitev nove XT-R/X je bila v Avstraliji, od koder novinarji samo hvalijo nova Yamahina modela. Veliko bolj primerna za vsakdan v primerjavi z konkurenco, končna hitrost novega "einšpric" motorja pa znaša 170Km/h!!

Zanimivo, cena pri nas je veliko nižja kot npr. v Italiji ali Nemčiji!!! :notworthy:

xtsid01.jpg

xtsid04.jpg

xtsid08.jpg

xtsid10.jpg

xtsid05.jpg

Na gumah niso šparali-Pirelli Dragon

xtsid12.jpg

xtsid09.jpg

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI KAJ FANTJE MOTOR JE DOSTI BOLJŠI IN LEPŠI OD PREDHODNIKA,ŠE POSEBEJ SUPERMOTO VERZIJA! GLEDE AVSPUHOV BO PA POTREBNO ŠE MALO POČAKATI,MORDA BO AKRAPOVIČ KAJ PRIPRAVIL!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT660R - 1.503.000sit

XT660SM - 1.606.000sit :OK:

Popravljeno . Popravil BINCA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda :naughty: !

XT660R - 1.503.000sit

XT660SM - 1.606.000sit :OK:

okej sam to pa je že kr zajeten kupček denarja.....a se še komu zdi da bi bili lahko malo cenejši.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI KAJ FANTJE MOTOR JE DOSTI BOLJŠI IN LEPŠI OD PREDHODNIKA,ŠE POSEBEJ SUPERMOTO VERZIJA! GLEDE AVSPUHOV BO PA POTREBNO ŠE MALO POČAKATI,MORDA BO AKRAPOVIČ KAJ PRIPRAVIL!!! :rolleyes:

LE KDO BI VEDEL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej sam to pa je že kr zajeten kupček denarja.....a se še komu zdi da bi bili lahko malo cenejši.....

Men ziher tu mač predrag, še mal pa z750 dobiš - sicer pa nista za v isti koš, ampak...! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT660R - 1.503.000sit

XT660SM - 1.606.000sit :OK:

Pa pravijo, da so KTM-i dragi. :doze: :hmm: :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej sam to pa je že kr zajeten kupček denarja.....a se še komu zdi da bi bili lahko malo cenejši.....

Cena je zelo relativna, ampak če gledaš na vgrajeno opremo vidiš da Japonci niso šparali na kvalitetni robi!

-vilice Paioli 43mm-ful nastavljive

-Excel ALU-felne z ALU"špicami" 4mm

-Brembo zavore

-Gume Pirelli Dragon

-motor-nov ALU cilinder+"einšpric"

-katalizator

.

.

.

Če sešteješ vse to, vidiš da je cena kar realna, še posebej če pogledaš k konkurenci!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so pa ti auspuhi tolk lepi, čeprav ranljivi, oblika lepa, vbrizg :unsure:

SOHC :OK: cenejše nastavljanje ventilov, keramična srajčka 4mm napere,beli

žmigači, "dost" velik disk, taki detajli so mi všeč B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-motor-nov ALU cilinder+"einšpric"

Ja šli so popravljat stvar ki je bila OK :hmm: , glede na to da so se ljudje že s prejšno mašino vozili okoli sveta je blo to nujno potrebno :? , bognedaj kakega konja več :BUA: - XTZ 660 jih je imela tudi 47 oz. 48 a ne?!? :BUA:

Isto sranje samo drugo pakovanje :BUA: , motor so optično dodelali če izvzamemo vilice :OK: in platišča :OK: .

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je zelo relativna, ampak če gledaš na vgrajeno opremo vidiš da Japonci niso šparali na kvalitetni robi!

-vilice Paioli 43mm-ful nastavljive

-..........................

.....................................

.................................................

..........................................................

Če sešteješ vse to, vidiš da je cena kar realna, še posebej če pogledaš k konkurenci!

LP Bobo B)

Kje si pa ti slišu, da se vilce kej nastavljajo. Se mi zdi, da smo ravno po tej stvari najbolj pluvali v Milanu, k je motor tako fletno zgledu, vilce pa spet čist nenastavljive.

Mogoče se pa motim???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Zanima me ce mi lahko kdo pomaga z kaksnim nasvetom, zanimivim ali pomembnim podatkom.

Odlocil sem se za nakup XT 660 R pa me zanima ali ima kdo kaksne izkusnje ali kaksne podatke("iz prve roke"(ok lahko tudi druga-tretja:)) o tem motorju (pa ne tehnicnih od firme) glede na to da je to nov model.

Pomaga tudi ce je kje kaksen dober-resen trgovec Yamah(kjerkoli v Sloveniji) ker do sedaj sem se o nakupu pozanimal pri dveh trgovcih(+eden na internetu) pa nekako niso bili najbolj zainteresirani za prodajo(ocitno ne dajem videza osebe ki lahko potegne iz zepa vsoto za nakup novega motorja in opreme).

Tako da ce mi ne bi bil motor tako vsec bi najbrz kupil drugo znamko motorja. :wacko:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš zgrešil, če jo uzameš

en se mi skoz pod oknom fura z njo, je precej tiha in ker jo poba ne špara, moped vidno leti

pri yamahi nimaš kej zgrešit, če ti je tak tip motorja všeč

drugače pa ta tema že obstaja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:naughty: Zadevco sem že vidu v živo-kr dopadljiva!

Baje motor še mal bolj tehnično dovršen kot stara XT-jka.(nič šraufarije) S konjički niso ravno pretiravali-ampak mislm, da vemo kaj pomeni enovaljnik s 60konji!!!!

Cena se mi zdi kr sprejemljiva, sam zadevo bi res rad pelu!

Delta Team-nič za testno vožnjo!!!

Dobrodošli realne izkušnje-LIVE!!

post-4-1092820432.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Zadevco sem že vidu v živo-kr dopadljiva!

Baje motor še mal bolj tehnično dovršen kot stara XT-jka.(nič šraufarije) S konjički niso ravno pretiravali-ampak mislm, da vemo kaj pomeni enovaljnik s 60konji!!!!

Cena se mi zdi kr sprejemljiva, sam zadevo bi res rad pelu!

Delta Team-nič za testno vožnjo!!!

Dobrodošli realne izkušnje-LIVE!!

60KM???????? :? :?

mislim, da jih ima "samo" 48KM, kot stara XTZ-jka

Zadeve nisem peljal, bi jo pa rad. Mi jo kdo posodi za en krog???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem pa preseneča CENA! v tem razredu absoluten zmagovalec :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!