Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Ja kako boš pa crash pade naredil če se ne spoznaš na zadeve?namig...vijak je najverjetneje M10 pa NI navaden navoj, če se dobro spomnin je korak navoja 1.25, pa daljše vijake boš tudi rabil...ko boš kupoval prosi trdnostni razred vijaka vsaj 10.9

Trdnostni razred 10.9 boš dobil le, če ga boš dal narediti in potem je vijak cca. 10€, drugače pa 0.5€. Drugače pa je meni rekel "drejar", da je 9.x trdnostni razred čisto OK, pa še tle je zmrdoval z glavo. Mislim, da je še nekaj rekel da ni OK, če je vijak preveč trd in žilav, da ne bi zlomlo gištela ob padcu.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko bi, vendar težko če se človek ne spozna na te stvari, delam za enega Crash pade, pa me zanima samo ta informacija...

ej fuckin matico pa ja znaš našraufat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fuckin matico pa ja znaš našraufat.

Motor ni moj, in ni niti malo blizu mene, da bi sam izmeril :S

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reči majstru naj vzame šrauf in gre v Merkur...tam naj mu pa dajo matice M8 in M10 različnih korakov. Ena bo ziher pasala in naj si samo zapomne kako matico je gor našravfal ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reči majstru naj vzame šrauf in gre v Merkur...tam naj mu pa dajo matice M8 in M10 različnih korakov. Ena bo ziher pasala in naj si samo zapomne kako matico je gor našravfal ane :)

V Merkurju imajo samo "navadne šravfe" :whistle:, tak da ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo!

Včeraj se mi je nekajkrat med vožnjo zgodilo, kot da bi se mi izklopila elektrika, za trenutek so se števec in vse ostale lučke ugasnile, obratomer se je na novo zavrtel, motor je malo potrokiral, potem pa je spet vse normalno delovalo. Ko sem ga doma parkiral in ga probal po nekaj urah zopet vžgati, mi je ob pritisku na start tipko motor ''mrknil'', kot da ne bi bil dovolj polen akumulator (star je 2 tedna), ob drugem poizkusu pa je motor normalno vžgal. Pogledal sem, če prihaja pri žicah na akumulatorju do kašnih motenj, pa je vse v redu.

Če kdo kaj ve o tem in bi mi lahko pomagal, se mu v naprej zahvaljujem.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Včeraj se mi je nekajkrat med vožnjo zgodilo, kot da bi se mi izklopila elektrika, za trenutek so se števec in vse ostale lučke ugasnile, obratomer se je na novo zavrtel, motor je malo potrokiral, potem pa je spet vse normalno delovalo. Ko sem ga doma parkiral in ga probal po nekaj urah zopet vžgati, mi je ob pritisku na start tipko motor ''mrknil'', kot da ne bi bil dovolj polen akumulator (star je 2 tedna), ob drugem poizkusu pa je motor normalno vžgal. Pogledal sem, če prihaja pri žicah na akumulatorju do kašnih motenj, pa je vse v redu.

Če kdo kaj ve o tem in bi mi lahko pomagal, se mu v naprej zahvaljujem.

LP!

Nisem strokovnjak za elektriko, vendar je imel prijatelj na FZ1 podobne težave. Poleg akumulatorja je postavil dušilec za auspuh in nehote predrgnil neko žičko. Ta žica je ustvarjala nek stik in motor se je kar med vožnjo izklopil in ponovno vklopil. Še malo preglje žice če ne pa na servis. Dobr zrihti... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Včeraj se mi je nekajkrat med vožnjo zgodilo, kot da bi se mi izklopila elektrika, za trenutek so se števec in vse ostale lučke ugasnile, obratomer se je na novo zavrtel, motor je malo potrokiral, potem pa je spet vse normalno delovalo. Ko sem ga doma parkiral in ga probal po nekaj urah zopet vžgati, mi je ob pritisku na start tipko motor ''mrknil'', kot da ne bi bil dovolj polen akumulator (star je 2 tedna), ob drugem poizkusu pa je motor normalno vžgal. Pogledal sem, če prihaja pri žicah na akumulatorju do kašnih motenj, pa je vse v redu.

Če kdo kaj ve o tem in bi mi lahko pomagal, se mu v naprej zahvaljujem.

LP!

Malo poglej;okoli mikro stikala stranske tačke motorja, spoje(štekerje)in kable !! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Včeraj se mi je nekajkrat med vožnjo zgodilo, kot da bi se mi izklopila elektrika, za trenutek so se števec in vse ostale lučke ugasnile, obratomer se je na novo zavrtel, motor je malo potrokiral, potem pa je spet vse normalno delovalo. Ko sem ga doma parkiral in ga probal po nekaj urah zopet vžgati, mi je ob pritisku na start tipko motor ''mrknil'', kot da ne bi bil dovolj polen akumulator (star je 2 tedna), ob drugem poizkusu pa je motor normalno vžgal. Pogledal sem, če prihaja pri žicah na akumulatorju do kašnih motenj, pa je vse v redu.

Če kdo kaj ve o tem in bi mi lahko pomagal, se mu v naprej zahvaljujem.

LP!

A imaš R1 letnik 2007 slučajn??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 2004 letnik, vse original, sploh se mi ne sanja od kje bi to kar na enkrat prišlo. Vozil sem se po Ridah in kar na enkrat se je pojavila težava... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 2004 letnik, vse original, sploh se mi ne sanja od kje bi to kar na enkrat prišlo. Vozil sem se po Ridah in kar na enkrat se je pojavila težava... :(

Se ti je mogoče užgala tudi lučka na obratomeru rumena z znakom v obliki motorja - diganstika?? Če ni pa poglej stikalo ki izklopi motor stikalo nad start tipko

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti je mogoče užgala tudi lučka na obratomeru rumena z znakom v obliki motorja - diganstika?? Če ni pa poglej stikalo ki izklopi motor stikalo nad start tipko

Nobena lučka se mi ni vžgala, sprva sem tudi jaz pomislil, da je kaj narobe z zasilnim stikalom, vendar če ga ugasneš preko zasilnega stikala, ima motor še vedno kontakt in gorijo vse lučke, pri meni se pa popolnoma vse izklopi.

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena lučka se mi ni vžgala, sprva sem tudi jaz pomislil, da je kaj narobe z zasilnim stikalom, vendar če ga ugasneš preko zasilnega stikala, ima motor še vedno kontakt in gorijo vse lučke, pri meni se pa popolnoma vse izklopi.

Ne vem kako je na R1 sam po mojih izkušnjah se z zasilnim stikalom vse izklopi(blank na števcu)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je na R1 sam po mojih izkušnjah se z zasilnim stikalom vse izklopi(blank na števcu)...

še balanca se izklopi,prestari moped maš :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi, če je problem v zasilnem stikalu ali stikalu tačke se števci ne resetirajo ampak sam motor crkne... prej bi rekel da je težava kje na ključavnici/kontaktu... preveri spoje tam okoli, mogoče kakšna masa itd... (glede na to da se števci resetirajo mora biti kej v zvezi s kontaktom po moji logiki).

prav bo prišla shema, ki jo je kala prilepu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še balanca se izklopi,prestari moped maš :grim :OK:

dvojni post

Popravljeno . Popravil kuntakinte
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejle je bil pri meni električar in je ugotovil, da nekje prihaja do stika in posledično prazni akumulator, ali pa da ''špulca'' ne polni akumulatorja. Upam, da samo nekje prihaja do stika... :glare:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zivjo....:)

evo, pa jo imam.... 2004 r1, popolnoma stock...

pa me neki zanima, dobil sem pokrov zadnjega sedeza, ampak je brez tiste...hm...blazinice

a se to da kje kupit al jo morm dat komu delat

brez tele crne blazinice

http://cdn1.ioffer.c...03/789/onKP.jpg

zakai pa jo rabiš? eni pokrovi sedežov so brez tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHA R1 SP/SPR ( Na oko SP in SPR iste le, da ima SPR nekaj komponent vzmetenja boljše verzije Ohlins - FGT ,TTX )

S tem modelom naj bi proslavili zmago v ENDURANCE 2009 ( Igor Jerman z ekipo) in zato tudi v njihovih barvah.

post-8975-084348500 1283609598_thumb.jpg

post-8975-070127700 1283609610_thumb.jpg

post-8975-046910900 1283609628_thumb.jpg

post-8975-085668100 1283609961_thumb.jpg

post-8975-049944400 1283610028_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!