Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Fantje eno vprašanje...je mogoče tu kak lastnik,bivši lastnik,poznavalec ipd...R1-ke letnik 02,03.Zanima me predvsem,če je velika razlika napram tistim prvim 98,99...ciklistika, zavore pa take stvari,saj veste kaj mislim...Sem gledal malo oglase,pa me mika :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje eno vprašanje...je mogoče tu kak lastnik,bivši lastnik,poznavalec ipd...R1-ke letnik 02,03.Zanima me predvsem,če je velika razlika napram tistim prvim 98,99...ciklistika, zavore pa take stvari,saj veste kaj mislim...Sem gledal malo oglase,pa me mika :naughty:

Razlika je kot dan in noč. Ciklistika in zavore so povsem nov svet, o samem agregatu pa lahko rečem le poezija. Je bla to prva R1 z vbrizgom, in zadeva vleče v celotnem razponu vrtljajev odlično. Priporočam l.02 oz 03!! Govorim iz prve roke, do zdej sm mel v lasti R1-ke l.98 , l. 2002 in nazadnje l. 2007. Če te še kej več zanima, lahk tud PM pošlješe al pa tle gor vpraš!! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A model 02/03 ti je boljsi od trenutnega,ki ga vozis (07)??

Odgovor bi bil težak (v teh parih letih sem se že mal postaral :D ) in lahko rečem, da je bila sama moč motorja lepše razporejena pri l.2002/03. Agregat je imel bolj linearno oz. enakomerno moč v celotnem razponu vrtljajev, sama brutalnost l.07 pa je daleč pred močjjo agregata iz daljnega leta 02/03!! Pa ne me narobe razumet, l.02/03 je hud motor- same moči motorja vrh glave, tudi ciklistika in zavore so zelo dobre, sam l.07 je pa ..................:kva2::kva2::kva2: adijo pamet. Je pa tko, da l.07 v spodnjem delu vrtljajev nekoliko ""spi" :yawn:, kasneje pa jo le stežka dohajaš :yea1:!! Sam sem po teh nekaj letih vožnje motorjev ugotovil, kaj meni najbolj ugaja, zato kljub enemu zobu manj na sprednjem zobniku moje R1 l.07 z njo nisem bil 100 % zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da tukaj nimaš veliko za mislit...vzami 02 03 itak jih dobiš lahko precej ugodno. Razlika v cenah med 98 in 03 je res majhna okoli 1000e...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da tukaj nimaš veliko za mislit...vzami 02 03 itak jih dobiš lahko precej ugodno. Razlika v cenah med 98 in 03 je res majhna okoli 1000e...

še enkrat tud sam dodajam "go for it"!! ne bo ti žal če bo doma l,02/03!!:OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

še enkrat tud sam dodajam "go for it"!! ne bo ti žal če bo doma l,02/03!!:OK::OK:

sam' da je r1 :D

Še do nedavnega sem bil prepričan,da števec obrne max.299.In sem se motil...Pa jo vozim že 5.sezono... :naughty: :yawn:

Blagoslovljen bodi R.Žerjav in kolega Nemec :yea1:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam' da je r1 :D

Še do nedavnega sem bil prepričan,da števec obrne max.299.In sem se motil...Pa jo vozim že 5.sezono... :naughty: :yawn:

Kaj ti maš 02-03?Ker 04-05 sigurno ne pokaže več kot 299

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti maš 02-03?Ker 04-05 sigurno ne pokaže več kot 299

Imam l.99,rdeče-bela,lepša kot pred 10 leti! :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam l.99,rdeče-bela,lepša kot pred 10 leti! :grim :OK:

In ti na števcu pokaže 3 spredaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti na števcu pokaže 3 spredaj?

Jes,304 - spredaj 15 zobc :)

Res pa je,da mam 54 kg :naughty: ....skoraj z opremo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes,304 - spredaj 15 zobc :)

Res pa je,da mam 54 kg :naughty: ....skoraj z opremo :blush:

Pa sej to nič nima veze.Jz sem se peljal 299 v peti in ko sem šaltal v 6 so obrati šli števec pa je ostal na 299!Tud na mestu sem to pokazal-dokazal.In števec pač ne pokaže več kot 299

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to nič nima veze.Jz sem se peljal 299 v peti in ko sem šaltal v 6 so obrati šli števec pa je ostal na 299!Tud na mestu sem to pokazal-dokazal.In števec pač ne pokaže več kot 299

Vem da nima veze ;)

...uh,na mestu pa tega vsaj jaz nebi probaval..

..kakorkoli,sem tudi sam presenečem na videnim,doživetim,tak da.. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

števec bi v 5. kazal čez 300 če bi kazal čez 299 pri novejših, potem pa še 6. :naughty:

130km/h v 6. je pri 5500rpm, blokada pa 14200rpm pri 07-08 letniku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

fantje ma kdo kar kol za yamaho r1 letnik 2007-08 al pa pozna kšnga k ma kšne dele?! bi lpo prosu za kontakt.:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Na kaj naj človek še posebaj pazi pri demontaži agregata in ostale navlake??? :naughty:

V teh dneh bo nekaj odveč časa in me ima,da bi ves alkuminij dal lakirat...

edit;

je že kdo kaj podobnega počel na kakem drugem motorju?

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na alphatechnik.de. Tam imajo te robe kolikor ti srce poželi. Edini problem zna biti debelina denarnice :naughty::headbang:.

http://www.alphatech...SternpaketeID=0

Mislim, da iščeš to zadevo, če pa ni prava, pa še malo pobrskaj.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima, če se da kje dobit blokado za r1, letnik 2003, da omeji na tm nekje okol 100 KM- 120KM. PA cena?

ni lažje pol namesto r1 vzet r6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!