Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Ob takih predelavah mi vedno na misel pade samo to, kako enim rata efektivno uničit lep športni motor.. In ne sam da so na zgubi zato ker uničijo lep športni stroj, še ogromno denarja dajo za to.. :rolleyes:

Je pa to seveda zgolj moje mnenje, če jim paše naj. Samo razumem ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob takih predelavah mi vedno na misel pade samo to, kako enim rata efektivno uničit lep športni motor.. In ne sam da so na zgubi zato ker uničijo lep športni stroj, še ogromno denarja dajo za to.. :rolleyes:

Je pa to seveda zgolj moje mnenje, če jim paše naj. Samo razumem ne :)

Nisi edini. Pa še metrske pussy strips bo imel :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pravim da ni najbolj posrečeno. Sem mislil da bodo kaj popravili obliko.

Evo pa da ne bo imel samo BMW.

Have it your way, thanks to Yamaha D-MODE (or “Drive Mode”) variable throttle control. There are three modes that control how YCC-T responds to throttle input from the rider. The selectable “A” mode puts more emphasis on engine response in low to midrange rpm. “B” mode, on the other hand, provides less sharp response to input for riding situations that require especially sensitive throttle operation. The standard map is designed for optimum overall performance. Selecting the map you want is as easy as pressing a button on the handlebars.

Popravljeno . Popravil MOBIKING
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova rdeča barva je čist strupena. Kar se tiče oblike pa meni osebno zelo odgovarja. Dve lučki zgleda kot jegulja! :naughty: Bi imel takoj če bi bilo dosti euro! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

link dela ne...spljoh....

link dela če zamenjaš 0(nič) z o

drugače pa prilagam nov link (isti motor), če slučajno ve kdo kaj o njem?

http://tinyurl.com/5wdutfk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

link dela če zamenjaš 0(nič) z o

drugače pa prilagam nov link (isti motor), če slučajno ve kdo kaj o njem?

http://tinyurl.com/5wdutfk

Iz Slovenj Gradec-a je tip.Motor sem vidu v živo le enkrat in na hitro zgleda lep...ni blo videt,da bi bil kdaj poškodovan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam slo. r1 ter na nemški strani r1 razlika v ceni je lahko tudi do 2.ooo k € manj v nemčiji??? Potni stroški + homolgacija te stane cca 500€...na grobo si 1k prišparal se pravi rablen cel sistem akrapovič... je kdo pri nas že to prakticer mogoče kakšne izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledam slo. r1 ter na nemški strani r1 razlika v ceni je lahko tudi do 2.ooo k € manj v nemčiji??? Potni stroški + homolgacija te stane cca 500€...na grobo si 1k prišparal se pravi rablen cel sistem akrapovič... je kdo pri nas že to prakticer mogoče kakšne izkušnje?

dmv ???? mogoce........

tak da......

malce poglej koliko co2 v g ima pa v lestivi izracunaj se ta strosek

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dmv ???? mogoce........

tak da......

malce poglej koliko co2 v g ima pa v lestivi izracunaj se ta strosek

lp h

5% DMV pri 4000€ (recimo) je malo.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5% DMV pri 4000€ (recimo) je malo.

ajd

ja al pa nekdo gleda neto cene.....

prevoz mu jaz naredim za 150€ ce ga v munchnu najde...... al pa bliznji okolici...

aja

dmv

165.2 CO2 g/km. (CO2 - Carbon dioxide emission) za letnik 2010........

starejsi majo vec..........

tak da

lp

splaca se ce sam ves kaj pa kako je treba porihtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele r1 so precenjene...sam sem za ta denar dobil zx10r letnik 06 eno sezono nazaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja al pa nekdo gleda neto cene.....

prevoz mu jaz naredim za 150€ ce ga v munchnu najde...... al pa bliznji okolici...

aja

dmv

165.2 CO2 g/km. (CO2 - Carbon dioxide emission) za letnik 2010........

starejsi majo vec..........

tak da

lp

splaca se ce sam ves kaj pa kako je treba porihtat

Pri motorjih je obračunano glede na moč. Nad 75 kW je 5% in to je to, ni na CO2. Za motorje ni določenega EU cikla vožnje, ki se za avte opravlja na valjih, zato tudi ni možno po uradnih poteh pridobit podatke o izpustih CO2 in so potem takole uredil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tele r1 so precenjene...sam sem za ta denar dobil zx10r letnik 06 eno sezono nazaj...

ok,skoraj 10 let mlajšo,še 'nepreverjeno na trpežnost' itd...take pa se še dandanes žgejo & tudi zgledajo :yea1:

Ti si pa v r1 temi,še iz prejšnjega tisočletja,prelomnica starih športnih rajngel...kje je blo govora od kake 10tke??! :devil:

edit;ajja,kar se pa glasa tiče teh prvih,pa samo...čuješ,čutiš ko to prihaya...iza leđa! :grim :naughty:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubim precenjene motorje kot je R1 :)

Kala, sva že dva :yea1: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!