Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Dodajam sliko Rosijeve yamahe slikane sirektno z 1 m.

post-16389-1185137654.jpg

post-16389-1185137711.jpg

post-16389-1185137752.jpg

post-16389-1185137794.jpg

al pa sam plastike če kdo rabi....

Pa lep večer vam želim.

Slikano je prejšnji teden v Sachenringu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Kupil sem R1 letnik 2005, seveda je bila razbita, pa jo je lastnik popravil, problem pa je sledeč. Pri višji hitrosti ogledala ful tresejo v bistvu ne vidiš nič kaj se dogaja z tabo. To je zlo moteče. Rad bi ta problem rešil, pa nevem kako. Zdi se mi da tudi nosilec tam kjer je števec ni original je nek karbonski. No sej sem poslikal da vidite.

Če ima kdo od vas tako R1-ko bi prosil če mi lahko pošlje sliko da vidim kako zgleda original.

Lp

post-15223-1187034818_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nosilec je karbonski. Po moje boš najlažje rešil, če kupiš originalni nosilec in zamenjaš. Poskusi ga dobiti na Ebay-u, bo ceneje. zgleda pa takole:

P.S.: kam pa so privijačene luči? Ker na originalnem nosilcu so tudi luči gor.

post-4070-1187066714.jpg

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nosilec je karbonski. Po moje boš najlažje rešil, če kupiš originalni nosilec in zamenjaš. Poskusi ga dobiti na Ebay-u, bo ceneje. zgleda pa takole:

P.S.: kam pa so privijačene luči? Ker na originalnem nosilcu so tudi luči gor.

Aha tnx, bom probal kje dobit al pa menjat z originalnim. Ja luči so privijačene na ta karbonski del.

No če kdo tabi tak karbonski del (ki nima ogledal gor) naj mi javi lahko naredimo zamenjavo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem. Na R1 letnik 2005 sem iztaknil konektor od števca in zdej pa se mi na 7000 obratov prižiga lučka od limitatorja. Na kakšen način odpravim to napako?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola fricko,

to sploh ni problem, lučko se da naštelat pri katerih obratih se ti prižiga, točno kaj je treba pritisnit na R1 pa ne vem, a zihr piše v navodilih :whistle:

(pri moji lubici držiš gumb za izbiro prikazanih podatkov na displayu in daš kontakt, potem lahko nastaviš vse živo, tudi kdaj se ti prižge ta lučka)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem. Na R1 letnik 2005 sem iztaknil konektor od števca in zdej pa se mi na 7000 obratov prižiga lučka od limitatorja. Na kakšen način odpravim to napako?

Lp

Stvar rešena!!!

Imam problem. Na R1 letnik 2005 sem iztaknil konektor od števca in zdej pa se mi na 7000 obratov prižiga lučka od limitatorja. Na kakšen način odpravim to napako?

Lp

Stvar rešena!!!

Tnx!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se oglašam, zanima pa me če se da na r1-ki nastavljat snop luči, imam občutek da mi full nizko svetijo kratke luči. Na ninji so ful lepše svetle.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se oglašam, zanima pa me če se da na r1-ki nastavljat snop luči, imam občutek da mi full nizko svetijo kratke luči. Na ninji so ful lepše svetle.

Lp

Imaš na žarometu vijak za nastavljanje višine snopa, če ga ne najdeš lahko jaz doma pogledam in ti sporočim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš na žarometu vijak za nastavljanje višine snopa, če ga ne najdeš lahko jaz doma pogledam in ti sporočim!

hm nenajdem ga, a mi lahko poslikaš , če se ti da.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste lahko tako dobri in opišete R1 za letnik 2008, skupaj s slikami (da ne bo treba meni vsega)?

A ni novica na prvi strani MS?

Sicer pa kaj jokaš? Sej ti ni treba opisat 2008 R1, ki je mimogrede dokaj ista kot 2007.

kljik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj peljati še kakšen drugi super športni motor. Vem, da je na Blackbirdu in na ZX-6R-u žvižgalo v drugem območju obratov. Ampak meni so razložili, da je to veter, ki se lovi v air-box.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj peljati še kakšen drugi super športni motor. Vem, da je na Blackbirdu in na ZX-6R-u žvižgalo v drugem območju obratov. Ampak meni so razložili, da je to veter, ki se lovi v air-box.

Žvižganje prihaja iz menjalnika, če stisnem sklopko preneha. Sicer vem, da imajo motorji svoje hibe, mogoče je pač to normalno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žvižganje prihaja iz menjalnika, če stisnem sklopko preneha. Sicer vem, da imajo motorji svoje hibe, mogoče je pač to normalno.

lp

Kateri letnik imaš in koliko km?

Drugače pa hiba R1 pri menjalniku je bila zatikanje pri prestavljanju, za žvižganje v njem še nisem slišal.

Glede na to, da praviš, ko stisneš, da neha je lahko ležaj!

Popravljeno . Popravil MK-R1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri letnik imaš in koliko km?

Drugače pa hiba R1 pri menjalniku je bila zatikanje pri prestavljanju, za žvižganje v njem še nisem slišal.

Glede na to, da praviš, ko stisneš, da neha je lahko ležaj!

Letnik 2002, 20000 prevoženih kilometrov-po števcu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!