Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Hola,

ojej, sem mislil da znajo samo pri Suzukiju tko grde dimnike narest, da človeku kr slabo rata ko jih pogleda, ampak teli... :headbang: škoda, upam da je v resnici lepši kot na slikcah, ker tole mora bit hud motorček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Staram se :closedeyes:

Sploh mi novejši SS motorji niso več všeč, vse je mejhno, da se človk boji da bo kej polomu.

Bo pa sigurno huda mašina, kakšen zvok bo to proizvedlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede moči nič posebnega (glde na ostale)....182 PS at 12,500 rpm with 115.5 Nm of torque at 10,000 rpm

Drugače meni po slikah kar všečna, le izpuhe obvezno menjat (sicer pa kdo od novih ima sploh še lepe originalne izpuhe??). Pa tele luči je treba še v živo pogledat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ojej, sem mislil da znajo samo pri Suzukiju tko grde dimnike narest, da človeku kr slabo rata ko jih pogleda, ampak teli... :headbang: škoda, upam da je v resnici lepši kot na slikcah, ker tole mora bit hud motorček...

Potrebno bi bilo pogledati pretok zraka v vetrovniku, ker vse dinamične rešitve niso vizualno lepe so pa učinkovite, živ dokaz so aerodinamični dodatki v F1!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ogabna ta nova R1, naj kopirajo en satelit pa mu dodajo motor pa 2 gume.....

Najlepši modeli kar se tiče mene so bli 2003....

Rad bi vidu da izdajo kako M1 repliko ali RC211v hondo kot je izdal ducati svoj desmo, uhuhu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz strani deluje fejst na hondo, ce odvzamemo avspuhe pod zicom pa predne maske

Hahaha, kaj ti pa ostane če odvzameš izpuh in prednjo masko?!?!? To kar je pri vsakem motorju zelo podobno.....

:kva2: :kva2:

Pa še vedno je GRDA!!!!!! :grim :SS :SS :SS :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaščita čez avspuhe je grozna... drugač pa všečen :winkiss:

Auspuhi skupaj z zaščito me še najbolj spominjajo na tiste iz ZX-10R (06-07) in meni ne izgleda slabo.

Ker sem običajno pristaš skoraj vsega novega, tudi za tale sintesajzer samo happy0159.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... ja valjda, s teboj vred! Pa mi naštej koliko ljudi sploh še obvladuje te gromozanske zmogljivosti??? Od amaterjev NIHČE! Zato pa je dejstvo, da je večini bolj pomembno kako nu je motor všeč, ker izkoristit vseh zmogljivosti ni sposoben! Torej?? Kupiš z očmi, voziš pa se enako z Fireblade ali R1 ali Gsx-r ali Ninja.......... :rolleyes:

Zato pa majo gor elektronska pomagala in verjetno tudi knof za preklop med turističnim in fullpower načinom delovanja. :)

Glavno, da folk vidi, da voziš 'strup' ;) Oziroma sediš na njem, .. .ker resno 'vozit' oz izkoriščat performanse ...

isto, kot se folk slika z ful hudimi bejbami na sejmih. .. ker shendlat jih itak ne bi mogli :P

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ultrasexsy bike :worship: :worship: :worship: :worship: čeprav prejsni letnik je za pofukat:P:P

lahko prideš v mojo garažo in se olajšaš.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mislil da je kawasaki zajebal masko ninje 08 pa vidim to in se mi zdi kwak celo lep :whistle:

sicer pa vseeno itak, nebi mel pa če šenkajo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!