Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

men so dal na vsakem uradnem servisu za yamaho al hondo notr vedno 300V bognedaj 5100, za kawlna, suzukija pa vedno 5100 vsaj kar se tiče gorenjske...

rečeno mi je blo od serviserja da 300v slabše maže mašine v nizkih in srednjih obratih oz ne da tolk % iz sebe kot bi moral 5100 :alien1:

se prav 300v za rossije, dohane, piste, nascar proge,...

5100 za normalno vozjo brez rdečega polja, mestno vožnjo,...

meu sm kawlna 03-6r 2 let zmer do konca gas na 5100 pa ni ribnu :whistle: :whistle: :whistle: bomo vidl če ribne r1 :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300V je boljši pri večjih obremenitvah in predvsem se mu mazalne vrednosti ne poslabšajo če je dlje časa visoko obremenjen (pista), na cesti mislim, da ga ne, razen ,če imte posebne užitke, da je mašina ves čas 2 prestavi nižje, kot bi bilo treba.

Tudi 5100 zdrži rdeče polje, tolikokrat kot ga daš na cesti v rdečega bi tudi navadno mineralno zdržalo, samo malo bolj pogosto ga bi moral menjati.

Za večino road racerje je 5100, popolnoma dovolj, če mu date pa 300V še toliko bolje.

P.S.Naj bi tema o oljih že obstajala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5100 je čisto ok za cestno uporabo tudi za R1 :) Brez skrbi, nobenemu ne bo nič ribnlo, vsaj zaradi olja ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Diski so isti kot na večini ducatijev in nekaterih MG-jih in Apriliah.

Če te zanima lahko zmerim, ampak so pa rabljeni z robom, debeline nekje 3.6mm. Dam ti jih pa za male pare. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej to... jest mam skorej 80 med sosednjimi vijaki :whistle:

hvala vseen za trud

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Lp.Sory ker tukaj sprašujem za izpuhe sem mal bral temo pa vidim da debatirate o olju.Jaz se zanimam za izpuh yoshimura in sicer za R1 2008.Kje bi se to dalo dobiti pa če je sploh možno sanjat o kakšni homologaciji.Za informacije se vam že v naprej zahvaljujem.

Lp. Rok :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp.Sory ker tukaj sprašujem za izpuhe sem mal bral temo pa vidim da debatirate o olju.Jaz se zanimam za izpuh yoshimura in sicer za R1 2008.Kje bi se to dalo dobiti pa če je sploh možno sanjat o kakšni homologaciji.Za informacije se vam že v naprej zahvaljujem.

Lp. Rok :worship:

Povprašaj še tu notri -> http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...t=0&start=0 :klicaj:

Lep pozdrav .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Predelana R1, sm skor umru ko sm to vidu :kva1: :kva2:

R1 offroad :grupni: . To pa mora it, pa dobr je slišat, ko kroska muka :music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

In sicer zanima me katero r1ko je bolje kupit 2006 ali 2007 letnik glede na to da so cene skoraj enake?

Hvala za odgovore*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

In sicer zanima me katero r1ko je bolje kupit 2006 ali 2007 letnik glede na to da so cene skoraj enake?

Hvala za odgovore*

če so cene res enake v kar seveda zelo dvomim vzames 2007 ker je to že novi model... 2006 je pa še tastar se pravi model od 2004 do 2006 je eden od 2007 do 2008 je zadnji leta 2009 naj bi bil pa baje s5 nov. Mozno je da ti gledas r1 kao letnik 07 se pravi prva reg 07 model pa 06,,,

Upam da si me razumel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!