Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Mene zanima kje se da dobit karbonske dodatke za pokrov mašine in okvirja ter maybe zgornjega pokrova za tank, letnik je 2004, R1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Znana je cena za R1 2009, 13300 EUR

u mater, se mi zdi mal preveč, sploh zato ker je prodaja avto moto izdelkov dost upadla zadnjih nekaj mesecev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na MCN so jo testiral in gre 3 sekunde hitreje na krog od predhodnice, tako, da hmm .. rejcerjem se lahko samo smeji in cajti na grobniku bojo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na MCN so jo testiral in gre 3 sekunde hitreje na krog od predhodnice, tako, da hmm .. rejcerjem se lahko samo smeji in cajti na grobniku bojo :krneki:

huh, to pa je kar pošteno hitreje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na MCN so jo testiral in gre 3 sekunde hitreje na krog od predhodnice, tako, da hmm .. rejcerjem se lahko samo smeji in cajti na grobniku bojo :krneki:

Res, da je "Big Bang" nekaj novega za motorje, ki so namenjeni širši uporabi.Ter, da so z tem pridobili na moči in navoru, vendar 3 sekunde se mi zdi pa malo huda :blink: ?

Je pa res lepa :wub: .(sej je yamaha) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moči sploh niso pridobili, le na boljšem izkoristku moči(če so), kolk bo to dejansko res in kolk bo zadeva vzdržljiva pa bomo debatirali čez pol leta.

Kar se tiče estetike, stvar okusa, ampak jaz je nebi menjal za 08.

Papir prenese marsikaj, realne konje pa pokaže Ivančna gorica.... ampak kolk sem slišal na tem področju nebo evolucije...poglej kake raufanke ma ko šoštanj, euro3 pač zahteva svoje in konji so tukaj velika ovira...

Ps: Mislim da bo še kr dalje suzuki tisti ki bo krojil usodo na vrhu.... :grim :grim

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je ravno govora o moči in izpuhih. Na Akrapovičevi strani je že objavljen podatek o izmirjeni moči in sicer 165,7 na zadnjem kolesu. Se pravi, da je kar nekaj izgubila, glede na prejšnji model 2007-2008, ki ima objavljen podatek 170 na zadnjem kolesu. Pri obeh merjenjih je motor že merjen z Akrapovič izpušnim sistemom.

Govoril pa sem tudi z Igorjem Jermanom, ki mi je povedal, da so fantje, ki so z njim v teamu že peljali novi model in so ga zelo pohvalili ( veliko boljša voznost ), verjetno zaradi bolj zvezno naraščajoče moči, pa še kaj bi se našlo. Mislim, da YAMAHA že ve, zakaj je manj bolje :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am namen mam kupit r1 2008 pa me zanima na kaj use moram bit pozoren glede na to da je motor rabljen??? hwala za odgovore LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje se da dobit karbonske dodatke za pokrov mašine in okvirja ter maybe zgornjega pokrova za tank, letnik je 2004, R1.

Ebay ti bo najboljša rešitev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am namen mam kupit r1 2008 pa me zanima na kaj use moram bit pozoren glede na to da je motor rabljen??? hwala za odgovore LP!

Glede na to, da motor ni niti eno leto star ne bi smelo biti kakšnih tehničnih problemov z njim. Zaenkrat s svojim nimam nobenih problemov, upam da bo tako tudi ostalo :D .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaaam pol msls da nebi smel bit ksnih vecjih problemov?? Pa se to me zanima... a servis se potem dela na 10000km al kej prej oz. kasnej?? Pa zanima me kako si kej zadovoln z motorjom??

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da je "Big Bang" nekaj novega za motorje, ki so namenjeni širši uporabi.Ter, da so z tem pridobili na moči in navoru, vendar 3 sekunde se mi zdi pa malo huda :blink: ?

Je pa res lepa :wub: .(sej je yamaha) :yes:

ko so lani testirali aktualne tisočake, so rekli, da se CBR 1000 in ZX10R peleta 2 sekundi na krog hitrej kot R1 in K7/8

na Grobniku so nam to pokazali u živo. AA superstock 1000. Marko s CBR in Pellizzon z Ninjo sta se odpelala Bertecu na R1 in Meklauu na K7/8 Vsi štirje so perfektni piloti in mislim da motorje peljejo zelo blizu zgornje meje . taklo da, zna bit, da je nova R1 sekundo hitrjša od lanske CBR. . . .bo :devil: povedal. . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po servisni knjigi se dela na 10k km. Z motorjem sem zelo zadovoljen, sem pa zadnje tačke spustil za 4 cm, da se sedi malo bolj normalno in ne kot na kakšni majhni pručki. Da moja draga preveč ne pi.... :evilgrin: . Od začetka so me bolela zapestja in vrat, ko se navadiš je pa OK. Sem presedlal iz thunderace. Moped se pa pelje zelo lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po servisni knjigi se dela na 10k km. Z motorjem sem zelo zadovoljen, sem pa zadnje tačke spustil za 4 cm, da se sedi malo bolj normalno in ne kot na kakšni majhni pručki. Da moja draga preveč ne pi.... :evilgrin: . Od začetka so me bolela zapestja in vrat, ko se navadiš je pa OK. Sem presedlal iz thunderace. Moped se pa pelje zelo lepo.

Aham kasna pa je kej cena tega servisa? No ja no js svoje drage nebom lih sabo vlacu k ni lih nek naudusenc nad motorji(mislm njihovo voznjo)... Drgac pa ja u suboto ga grem se enkrat pogledat ce je use kul in potem podpisat pogodbo... Kako sm zadovoln z motorjom vm pa pol kasnej povem gledena to kasn je vreme pa mrz se vsaj par mescou nebo nobene voznje=)...ceprou sm vidu ze ene zagreteze na cesti=)

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aham kasna pa je kej cena tega servisa? No ja no js svoje drage nebom lih sabo vlacu k ni lih nek naudusenc nad motorji(mislm njihovo voznjo)... Drgac pa ja u suboto ga grem se enkrat pogledat ce je use kul in potem podpisat pogodbo... Kako sm zadovoln z motorjom vm pa pol kasnej povem gledena to kasn je vreme pa mrz se vsaj par mescou nebo nobene voznje=)...ceprou sm vidu ze ene zagreteze na cesti=)

LP!

MA cena servisa je občijano odvisno kaj ti menjajo, olje pinavadi, zavro tekočino če rabi spredi zadaj, oil filter, itd itd. nič kaj tazga.... ni glih neki wow dosti čene pa si sam delaš če znaš seveda :) in da motor ni več v garanciji ofc!

Upam da si imel že kak motor prej, k pol ti mal odsvetujem R1 da ne boš priletu kam :rolleyes: pa nič ne zamerit, še posebej stari letniki so agresivni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aham kasna pa je kej cena tega servisa? No ja no js svoje drage nebom lih sabo vlacu k ni lih nek naudusenc nad motorji(mislm njihovo voznjo)... Drgac pa ja u suboto ga grem se enkrat pogledat ce je use kul in potem podpisat pogodbo... Kako sm zadovoln z motorjom vm pa pol kasnej povem gledena to kasn je vreme pa mrz se vsaj par mescou nebo nobene voznje=)...ceprou sm vidu ze ene zagreteze na cesti=)

LP!

Žijo! Za servis sem dal pri Juretu na Dolgem mostu 81,46€. V to je všteto olje motul 5100, vložek filtra olja in mehansko delo. To je bil servis na 1000 km. Pa ne okoli govort, da se še nekaj mesecev ne bomo vozili, ker te bo kdo slišal in uslišal. Pol bomo pa tam kjer ni muh :headbang: . Med zagretežemi sem pa tudi jaz.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!