Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Imam jaz blokade za r6.Kaj pa vem,morda celo pašejo.Probal nisem...

edit;

sicer pa zakaj bi jo dušil na 100KM?? Če že,te se na 25KW..

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je motor všeč, ga kupi in se vozi nekaj časa z njim. Tako boš najprej ugotovil, če res potrebuješ blokado. Seveda pa ti ne priporočam, da takoj od začetka tiščiš, kot da te vsi vragi gonijo. Ker, če boš to počel, boš kmalu ružil po tleh, kriv ali ne.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da tut lepo z r1 pelat...če maš kej v glavi, če pa nimaš je pa to druga zgodba pol ;)

drugače pa tko al tko ne smeš blokirati motor čigar realna moč presega 70kw ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa tko al tko ne smeš blokirati motor čigar realna moč presega 70kw ;)

Ne zavajaj.

149. člen

(4) V kategorijo A2 spadajo motorna kolesa, katerih moč motorja ne presega 35 kW in pri katerih razmerje med močjo motorja in maso vozila ne presega 0,2 kW/kg in ne izvira iz vozila z dvakrat večjo močjo. Dovoljenje za vožnjo vozil te kategorije vključuje tudi dovoljenje za vožnjo vozil kategorije AM, A1 in G.

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zavajaj.

Ima prav, 35 x 2 je še vedno 70 kW.

Ampak a ste pomislili, da si hoče mogoče zablokirat motor zato, ker se zaveda, da ni pripravljen na takšno moč kot jo ponuja R1? Pa morda ima izpit za neomejeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, nima prav. Moč motorja pač ni konstanta!

AaaAAAaa. Luknja v zakonu, namiguješ na to? Bi rekel, da je moč motorja definirana kot največja moč motorja, tko da se ni treba preveč poglabljat v kake krivulje moči.

No, vseeno te pobaše tistihle 0.2 kW/kg. Kar je razmeroma podhranjeno.

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AaaAAAaa. Luknja v zakonu, namiguješ na to? Bi rekel, da je moč motorja definirana kot največja moč motorja, tko da se ni treba preveč poglabljat v kake krivulje moči.

No, vseeno te pobaše tistihle 0.2 kW/kg. Kar je razmeroma podhranjeno.

Pa sej se ne gre zarad izpita ampak kar tako zarad blokade najbrež

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem jaz razumel, hoče možak omejiti moč motorja zaradi sebe in ne zaradi zakona. Rad bi imel tak motor, vendar ne premočan, dokler se ne navadi nanj. Če je tako, pametno razmišlja :worship:. Čeprav je motor tudi s 100 konji lahko prekleto hiter :headbang:, bo pa imel samo s 100 konji več časa za razmišljanje pri pospeševanju :naughty:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem jaz razumel, hoče možak omejiti moč motorja zaradi sebe in ne zaradi zakona. Rad bi imel tak motor, vendar ne premočan, dokler se ne navadi nanj. Če je tako, pametno razmišlja worship.gif. Čeprav je motor tudi s 100 konji lahko prekleto hiter headbang.gif, bo pa imel samo s 100 konji več časa za razmišljanje pri pospeševanju trance_25_naughty.gif.

LP Robert

O ja, 100 ali pa 180KM je kar dobra razlika, v paketu pa še velik navora zraven pride. trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hudoo sploh tale komplet mi je všeč sam bi mogu bit za 2007-08 letnik.! a kdo od vaju naroča tuki? bi vrjetn un komplet nalepk uzeu:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zanima me r1 2000 pa R1 2001!! Kaka je poglavitna razlika? Iščem po forumu pa nikakor ne zasledim ta dva letnika.... headbang.gif

Še eden ki išče ,pa ni skoraj nič napisanega ,iščem pa za letnik 2001. Če ima kdo,kakšne dobra ali slabe iskušnje jih naj prosim poda.

Pa kakšne iskušnje o nastavitvi vzmetenja,nastavljanju uplinjačev,ventilov....unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

kaj pravite na kaj takega:

klik -> vgrajeni žmigavci

trance_25_naughty.gif

je kaj takega "street legal"?

na moji r1 trenutno spredaj smerokazov sploh ni. ker bom nekaj mogo dat gor sem naletel na to zadevo. mi je všeč ker ni treba nič vrtat v plastike pa še dobro zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmm, ne verjamem, da je tole legalno, saj je človek na tej sliki žrtvoval parkirne lučke, da je lahko vgradil utripalnike. Drugače pa imajo utripalnike na tem mestu mislim da Yamahe TZR 50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!