Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Hay

Sm nov na forumu pa me malo zanima kje bi lahko dobi stabilizator krmila za mojo Yamaho. Pa to z vsemi pripadajocimi elementi za montazo.

Ce kdo ve za kako stacuno laho napise.

Hvala za pomoc pa LP Necky :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay

Sm nov na forumu pa me malo zanima kje bi lahko dobi stabilizator krmila za mojo Yamaho. Pa to z vsemi pripadajocimi elementi za montazo.

Ce kdo ve za kako stacuno laho napise.

Hvala za pomoc pa LP Necky :worship:

Mislim, da je Ebay najbolj primerno mesto za iskanje tega. Drugače pa pooblaščeni servisi (vsaj za TOP MOTO v Celju vem, da so jih imeli).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej stranisem našel neke dyno grafe (podatki se verjetno nanašajo na zadnje kolo in ne na glavno gred motorja). Zanima me ali je pri mokri več lamelni sklopki sploh možno na valarjih izmeriti moč in navor motorja (merjenje izgub na prenosu, kot se običajno dela za avte)?

Prve R1-ke so imele vplinjač in cca 150 konjičev, modeli po 2004 pa naj bi bili opremljeni Z EFI vbrizgavanjem in spremenjeno geometrijo motorja (hod in premer), moč pa cca 180HP. Ne vem od kdaj naprej R1ke koristijo tehnologijo YCC-I (variabilni sesalni kolektor) in YCC-T (elektronski nadzor dušilne lopute) in od kdaj ima zasnovo ojnice po sistemu 270°,180°,90°,180°, zanima pa me kolikšna je v praksi razlika med obnašanjem 2000 R1-ke in 2009 R1-ke, ki moč motorja elektronsko nadzira in verjetno tako blaži sunke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zeli mogoce nekdo predelat R1 02/03 v streetfighter varjanto

s siroko balanco (cross varjanta)???

Imam zgornjo plosco za vilice, pa mi ne rabi vec ker sem opustil projekt...zal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-19201-126963791229_thumb.jpg

Kako to, da imaš levi bok samo v beli barvi, a se ti je rdeča barva sprala dol :hmm::whistle:, ali se je spraskala na kakšnem asfaltu :whistle:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to, da imaš levi bok samo v beli barvi, a se ti je rdeča barva sprala dol :hmm::whistle:, ali se je spraskala na kakšnem asfaltu :whistle:.

LP Robert

hehe.. prejšn lastnik je zgleda sprobavou če gre po komovčku :D sei pride nalepka (draga k žafran,150 sam bok):slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tak motor ni za na prikolico :grrr. To ga žali :evilgrin:. Postavi ga na asfalt :yes: in mu daj dihati na obratih :yea1:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne upam čez osem jurjev več!!! :kva2::kva2::yea1:

glede na stanje km bi skoraj verjel :D ...drugače pa vsaka čast da še dela kot urca pri tej kilometrini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa že ni nobena kilometraža. Vsak motor zdrži veliko več, ne samo toliko. Res pa je, da ga hitro uničiš, če ga mrzlega obremenjuješ z visokimi obrati. Ravno zato ne razumem ljudi :headbang:, ki motor takoj ko ga vžgejo začnejo turirati. Koliko bi pa zamudili, če bi se takoj odpeljali z majhnimi obrati in obremenitvijo, da motor doseže delovno temperaturo, nato pa bi ga začeli vrteti v obrate šele, ko temp. doseze neko normalno vrednost?

Meni se mašina smili, da bi jo tako mučil, poleg tega sem jo sam kupil in tudi zato malo bolj pazim nanjo, kot nekdo, ki mu je motor kupil ______ (vstavi sam po želji).

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto r1ko sem mel namen it gledat,...vendar ko sem klical da bi si jo ogledal se mi ni javo, drugi dan sem pa najdo že drug motor

če želiš kakšno info o plastikah morš tudi malo več povedat(kdo,kje,kolko) namreč slika je lahko iz marsikje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta komplet plastik gledam na ebay. Me pa zanima ker je rezervoar sestavljen iz dveh delov, po slikah sodeč je pa samo ena plastika za rezervoar zraven. Da bi pa barval rezervoar, me pa ravno ne zanima.

Sem pa že prej enkrat klical za motor, in naj bi bil rahlo poškodovan in popravljen na uradnem servisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tank se barva...ker prednji del je kovisnki(oz del na kerem je lukna za točit)...meni ni nič omenjal da je bil kaj popravljan...mi je pa tudi zelo sumljivo stanje km...namreč jaz sem v 2 letih naredo 17k km na svojem

plastike so dokaj dobre(je kolega za cbr600rr kupo) samo se pa vidi da ni original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo na 2007 letniku homologirane take izpuhe?

yzf-r1-foto_1301768_17388221_17763141.jpg

yzf-r1-foto_1301768_17388221_17762323.jpg

namreč zraven sem dobil samo kopijo TÜV certifikata, pa me zanima kje bi lahko dobil original oz če lahko s kopijo naredim homologacijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!