Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

Itak nedelam veliko tm na sezono cca 5000 :) tako da mislm da bo zdržala eno sezono :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredaj gp racer soft, zadej gp racer medium (če si bolj umirjen medium spred/endurance zadej), pa ti nč nebo žal! 20 Eur gor al dol,to te drži na prlimanga na cesti. tud prevožena kilometrina s to gumo ni zanemarljiva,razn če si "mesar" na cest. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak nedelam veliko tm na sezono cca 5000 :) tako da mislm da bo zdržala eno sezono :)

To bi ti pa načeloma mogla zdržat...z normalno vožnjo seveda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi ti pa načeloma mogla zdržat...z normalno vožnjo seveda :evilgrin:

sam je težko R1 normalno vozt a ne "ANDRO"? ha,ha, :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je težko R1 normalno vozt a ne "ANDRO"? ha,ha, :naughty:

hmmm :hmm: ...bi se dalo razpravljat :P ampak bo kr treba...je bolš za zdrauje B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zadnja Sportsmart zdržala 10500 km, prva pa 16770 km. Jo pa tudi malo pazim, se ne pišem serekeš :grrr . Drži tudi fajn za moj način vožnje.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pelu mojo novo lubico elisi na preobuvanje, pa servis pa me je mal na realna tla postavu glede motorja. :blush: :blush: Dobro laufa sam ma pa nekaj napak ki jih kot lajik nisem opazil. Bomo vidli po servisu kaj bo. :glare: :glare:

Aja pa kake rore če ma kdo za prodat se priporočam.

Popravljeno . Popravil gavrin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pelu mojo novo lubico elisi na preobuvanje, pa servis pa me je mal na realna tla postavu glede motorja. :blush: :blush: Dobro laufa sam ma pa nekaj napak ki jih kot lajik nisem opazil. Bomo vidli po servisu kaj bo. :glare: :glare:

Aja pa kake rore če ma kdo za prodat se priporočam.

katero R1 iz neta si pa vzel?? dej kako fotko stisn tle gor da vidmo "stroj". kakšen servis (olje,filter pa to) te je postavlo na realna tla??

Popravljeno . Popravil matgo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pelu mojo novo lubico elisi na preobuvanje, pa servis pa me je mal na realna tla postavu glede motorja. :blush: :blush: Dobro laufa sam ma pa nekaj napak ki jih kot lajik nisem opazil. Bomo vidli po servisu kaj bo. :glare: :glare:

Aja pa kake rore če ma kdo za prodat se priporočam.

In katere so te napake?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če kdo kej več ve o tej r1: (avto.pikanet/_MOTO/ad.asp?ID=5182713)

na kaj je treba bit pozorn pr nakupu, a ma motor tega letnika kšne posebne napake alpa hibe? a pozna kdo kšnga mehanika u teh koncih da bi motor pregledu pa povedu u kašnem stanju je dejansko?

Popravljeno . Popravil hubabuba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pelu mojo novo lubico elisi na preobuvanje, pa servis pa me je mal na realna tla postavu glede motorja. :blush: :blush: Dobro laufa sam ma pa nekaj napak ki jih kot lajik nisem opazil. Bomo vidli po servisu kaj bo. :glare: :glare:

Aja pa kake rore če ma kdo za prodat se priporočam.

Sm gledou fotke v galeriji...a je to tista R1 k ni imela žmigavcev, pa ne eni strani spodej mu manjka napis Yamaha....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm gledou fotke v galeriji...a je to tista R1 k ni imela žmigavcev, pa ne eni strani spodej mu manjka napis Yamaha....

tista ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mal posodobitve, zdej k se začnejo lepi dnevi :kva2:

Sm si naredu nalepko R1 spredaj na maski...ja, jebi ga, cajt sm imu k je biu dež :P mam jih pa še kar nekaj na zalogi, če bi kdo imeu...

post-18175-0-60995400-1335429368_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ga nebi dal popravit - pokliči me na gsm imaš ga v avtarju ! !

Živjo!

Ja sm kr novega naročil iz Nemčije sm ga dobil ugodno(166 euro)+poštnina ker si mi je mal mudil!Na previjanje bi pa moral kar nekaj časa čakat kajne pa tud ni nevem kako poceni!Starega imam doma pa ga bom dal previt,nikol ne veš kdaj prav pride kajne!!

Najlepša hvala za ponudbo in pomoč!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so že kakšne špekulacije po spletu, če bo drugo leto že nov model R1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam homologirane akrapoviče slip on karbon za yamaho yzf R-1 za letnik od 2004-2006

post-13787-0-69155500-1336538561_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo od vas xenon kit na R1 ???...sam imam namen da si ga zmontiram, pa me zanima kako kaj policaji gledajo na to :hmm: ...nekaj časa nazaj so baje precej težili :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žio

neznani zvoki neznanega izvora....

zanima me,če je kdo že menjal oljno pumpo na r1,pr men motor dela ene čudne zvoke kot da bi nekaj mlelo notr po motorju( ne vedno)..ventile sm naštelal,šponar pregledu,vse ok...podrl sm še kuplungo(lani menjal),vse ok..ketnca za oljno pumpo je dokaj odšponana,ma to ne dela takih zvokov..

včer sm zmetal skp,nalil novo olje( malo čudno je blo ker ga je šlo samo 3 litre not,zalavfal..en cjt je delalo normalno pol je pa spet začel mlet.( mimogrede,včeraj je bilo olje v mejah normale,danes pa ga je občutno preveč)

no tko d sm zj spet podrl kuplungo,pa je vse ok,tud tista z štartarja,tko d mi ostane samo še oljna pumpa..če pa to ni pol se pa predam.

se da oljno pumpo kj popravt,al bom letos bankrotiral ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Preden grem v nakup novega bi vprasal - Ima mogoce kdo viska "Y-pipe" od Akrapovica (kupim)...

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš kupil novo R1,ti lahko povem,da GP varijante žal ne prodajajo več(ker so jih v Sloveniji vse prodal-ma ne vem če so mel dve),tako da ti ostanejo druge barve,ki meni nikakor ne potegnejo,pa bi jo z veseljem imel!! Vprašaj pa seveda za vsak slučaj ,če te ta verzija sploh zanima!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš kupil novo R1,ti lahko povem,da GP varijante žal ne prodajajo več(ker so jih v Sloveniji vse prodal-ma ne vem če so mel dve),tako da ti ostanejo druge barve,ki meni nikakor ne potegnejo,pa bi jo z veseljem imel!! Vprašaj pa seveda za vsak slučaj ,če te ta verzija sploh zanima!!

Si mislu takole? :naughty:

post-18175-0-74460900-1337150448_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!