Skoči na vsebino

Yamaha YZF R1


Petzl

Priporočene objave

kolega kupuje motor in se je tut navdušu nad R1. Na avtonetu je ena 08 letnik, ki pa je malo sumljiva cena + ma še akrapsona gor!

a kdo kaj ve o tem motorčku in zakaj bi bila taka cena???

Prosim, če pogledate, hvala:)

http://www.avto.net/....asp?ID=6306411

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kak interesent za šipe R1 (črne) cena mislim da 35-40 ojrov (nove)

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega kupuje motor in se je tut navdušu nad R1. Na avtonetu je ena 08 letnik, ki pa je malo sumljiva cena + ma še akrapsona gor!

a kdo kaj ve o tem motorčku in zakaj bi bila taka cena???

Prosim, če pogledate, hvala:)

http://www.avto.net/....asp?ID=6306411

ta je tudi meni v oči padla,...in če je vse kaj piše res je 1A nakup...samo v tem primeru dvomim da ni že prodana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato sem sprasval, ker mislim da tukaj nekaj ne stima.

Pa saj ce ga bos sel gledat ga je najbols kr na servis pelat da ga celga pregledajo lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega kupuje motor in se je tut navdušu nad R1. Na avtonetu je ena 08 letnik, ki pa je malo sumljiva cena + ma še akrapsona gor!

a kdo kaj ve o tem motorčku in zakaj bi bila taka cena???

Prosim, če pogledate, hvala:)

http://www.avto.net/....asp?ID=6306411

Ta motor se prodaja že od februarja, mogoče tudi že kaj več, ampak takrat še ni imeu akrapoviča...imeu je predelane originalne rore...pa takrat je imeu ceno mislim da 8350€, ali pa še celo nekaj več...se ne spomnim več...je pa tip reku da je motor u nulo, servisiran mislim da pri elisi in vožen lepo...tako je meni takrat reku, ampak je bila cena absolutno previsoka.

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zivjo.

Ze nekaj casa spremljam na po oglasih ..pa do danes nisem zasledil da bi kdo prodajal original izpusne cevi za R1 04-06 (imam 2006)

No,ce bi kdo slucajno prodajal original "rore" po ugodni ceni sem priporocam za nakup??

Pa se tole:

Pocasi bom moral zamenjati zavorne ploscice...kake uporabljate..potrebujem nekaj takega ki se obnese dobro na cesti ter obcasno na dirkaliscu

..do sedaj sem imel EBC..ki so bile kar OK..predusem me zanima vase mnenje..kaj stavite na vase "rakete" :OK:

TNX LP iz vroce (37C) Wajdusne

Popravljeno . Popravil LuckyStrike
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam vedno originalne ploščice gor in to na vseh motorjih, ki em jih imel do sedaj. Samo enkrat sem dal neke druge, ki pa se niso obnesle. Drugače ima motor trenutno 49000 km in so še prve gor, čeprav gredo proti koncu, imajo samo še kakšen milimeter mesa. Naslednji komplet bo original, ki je že v garaži na polici in samo še čaka na vgradnjo.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam vedno originalne ploščice gor in to na vseh motorjih, ki em jih imel do sedaj. Samo enkrat sem dal neke druge, ki pa se niso obnesle. Drugače ima motor trenutno 49000 km in so še prve gor, čeprav gredo proti koncu, imajo samo še kakšen milimeter mesa. Naslednji komplet bo original, ki je že v garaži na polici in samo še čaka na vgradnjo.

LP Robert

Koliko € pa so original ploščice za oba diska?

Pred kratkim sem menjal ploščice in sem vzel Lucasove, v primerjavi z originalnimi, ki so imele samo še slab milimeter mesa, zavirajo bistveno slabše, tako da sem res razočaran... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko € pa so original ploščice za oba diska?

Pred kratkim sem menjal ploščice in sem vzel Lucasove, v primerjavi z originalnimi, ki so imele samo še slab milimeter mesa, zavirajo bistveno slabše, tako da sem res razočaran... :(

Pred dvemi leti kupil originalne pri Primec servis za cca 100eur (pišem iz glave)

za kplt prednje kolo (oba diska). Zaviranje odlično, tudi na stezi a ne dirkanje.

Do sedaj prevozil 30kkm+ in kaže, da bodo še za ca 20kkm. :OK:

Diskov ne brusijo neenakomerno.

:OK: Ne vidim razlogov za eksperimentiranje za nekaj 10 eurov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pocasi bom moral zamenjati zavorne ploscice...kake uporabljate..potrebujem nekaj takega ki se obnese dobro na cesti ter obcasno na dirkaliscu

..do sedaj sem imel EBC..ki so bile kar OK..predusem me zanima vase mnenje..kaj stavite na vase "rakete" :OK:

Ti kr originalne pust, ker so za cestno uporabo zelo dobre in tut na dirkališču so tut še za zelo hitrega amaterja dobre.

Pojemek osebno preverjen :P

post-8975-0-43436300-1345804055_thumb.jpg

post-8975-0-40785700-1345804261_thumb.jpg

post-8975-0-59551300-1345804303_thumb.jpg

post-8975-0-13580900-1345804389_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r1 letnik 03, in sicer me zanima na kakšni temperaturi laufa motor normalno potem ko je že segret? Ali temperatura pri počasini vožnji, ter čakanju v križišču narašča? Gre se za temperaturo vode ki jo kaže orginal števec. Namreč opažam da nekaj niha in nisem prepričan če je vse vredi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je povsem normalno. Ko se peljes pocasi ali stojis v vrocih dneh pa tudi malo manj vrocih temperatura skoraj vedno narasca. Ko pa se peljes hitreje pa pade. V vrocih dneh ko cakas na kakem semaforju ni nobena redkost da ti dela killer se pravi 100 stopinj +.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem nabavil pred tednom komaj, in mi je blo to nekaj novega, in ko sem v garažo prpelal je res kazal temperaturo malo prek 100, torej je to dokaj normalno?

Sm pomislo da mogoče kaj narobe z kilerjom, al pa ventilatorjom? Res pa je da pri normalni vožnji temperatura ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem nabavil pred tednom komaj, in mi je blo to nekaj novega, in ko sem v garažo prpelal je res kazal temperaturo malo prek 100, torej je to dokaj normalno?

Sm pomislo da mogoče kaj narobe z kilerjom, al pa ventilatorjom? Res pa je da pri normalni vožnji temperatura ok

Ja normalno...pozabi, ker to ni avto, pri katerem je konstantna temperatura.

Pri motorju niha non stop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor sem nabavil pred tednom komaj, in mi je blo to nekaj novega, in ko sem v garažo prpelal je res kazal temperaturo malo prek 100, torej je to dokaj normalno?

Sm pomislo da mogoče kaj narobe z kilerjom, al pa ventilatorjom? Res pa je da pri normalni vožnji temperatura ok

a se ti vklaplajo ventilatorji?

tam pri kakih 105 bi se mogli.

drugače pa med normalno vožnjo pri trenutni vročini lahko pričakuješ kakih 80 stopinj, če stojiš v križiščih in podobno seveda več, takrat hitro naraste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer se mi ventilator ne vklaplja pogosto ti lahk povem da se nekje med 107-110c se vklopi kar je pa lahko že na enem semaforju po eni minuti...Lp.

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa super :)

Hvala vsem za odgovore

Šlo mi je do 102 pa sm že mislo da kaj narobe, ampak zgleda da je normalno

Lp.

Na moji se vklopi ventilator pri 106, izklopi pa pri 103. Ko pa ugasnem vročo mašino se povzpne tudi višje. Zato včasih potem, ko spet vklopim kontakt, pustim ventilator teči in po minuti, dveh za kratek čas vžgem motor, da temperatura pade na 90 - 92 stopinj. Saj vem, tega ni treba početi, samo ker imam čas, se tudi to zgodi :grim .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mal posodobitve, zdej k se začnejo lepi dnevi :kva2:

Sm si naredu nalepko R1 spredaj na maski...ja, jebi ga, cajt sm imu k je biu dež :P mam jih pa še kar nekaj na zalogi, če bi kdo imeu...

Bi se priporočal za eno če bi mi jo poslal!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me tarzan you jane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko majo kaj porabo te R1ke do 03 letnika?

Pa koliko kilometrof se še lahko peleš ko se ožge lučka za benz ?

enako kot letnik 2004, to verjetno s sabo potegne tudi enako kot 2005 in 2006.

kolega ima 2001, jaz 2004 in če se voziva skupaj se lučka prižge obema identično (+- 10 kilometrov).

pri meni je poraba od 6 do 7. da se pa tudi do 12 prit. baje... verjetno na dirkališču, ker si ne predstavljam, kaj bi na cesti mogel za to naret. :ninja:

jaz z prižgano lučko naredim max 35 kilometrov, potem zadevščina crkne. vem, ker sem zaradi tega že šel do prve gostilne po plastenko, od tam pa do tankštele. (ko sem itak bil tja namenjen) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako kot letnik 2004, to verjetno s sabo potegne tudi enako kot 2005 in 2006.

kolega ima 2001, jaz 2004 in če se voziva skupaj se lučka prižge obema identično (+- 10 kilometrov).

pri meni je poraba od 6 do 7. da se pa tudi do 12 prit. baje... verjetno na dirkališču, ker si ne predstavljam, kaj bi na cesti mogel za to naret. :ninja:

Zakaj pol sploh imaš 1000ccm,ker to je nenormalno nizka poraba.Med 12 in 16 je bolj normalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pol sploh imaš 1000ccm,ker to je nenormalno nizka poraba.Med 12 in 16 je bolj normalno...

Da nimaš ti slučajno lukno v kestlu, pa se ti samo zdi da ti tok pije :P

Tud moja ga cukne tm okol 7l/100km...če je vožnja normalna .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!