Skoči na vsebino

BMW R1200 GS a do 2013


bambi

Priporočene objave

pred eno uro, pepo44 pravi:

Zdravo.prodaj kdo gs 1200 letnik 2010do 2012.da je dobro ohranjen in slovenski

jaz

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, pepo44 pravi:

Ga mas kje na avto netu

Imam 2012 rallye znižan. Šprikle, zaščita, Esa, kufri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, tomash pravi:

Imam 2012 rallye znižan. Šprikle, zaščita, Esa, kufri...

Je bel 2013 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zdravo. Ne vem če sem trofu pravo temo. Zanima me sledeče prvič sem lastnik gs1200 in to 2005 letnik. Zanima me sledeče. Kaj vse je dobro mirkat pri 126000 km ki jih ima sedaj.  Je to normalno da se med vožnjo sliši zvok vibracij (plastike) mogoče česa drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ropočejo ponavadi stekelca v vzvratnih ogledalih, jaz sem jih zatesnil z neko plastiko, drugih slišnih vibracij ne bi smelo biti...sklopka, vzmetenje se zna utrudit,... abs modulator, če ima ABS,  je malo od sreče odvisno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6/15/2020 at 12:13 PM, pepo44 said:

Zdravo.prodaj kdo gs 1200 letnik 2010do 2012.da je dobro ohranjen in slovenski

Kolega bi ga prodal mogoce. Mojega bivsega. 

Ce je se aktualno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 8. 2020 ob 22:23, vandrovec pravi:

Ropočejo ponavadi stekelca v vzvratnih ogledalih, jaz sem jih zatesnil z neko plastiko, drugih slišnih vibracij ne bi smelo biti...sklopka, vzmetenje se zna utrudit,... abs modulator, če ima ABS,  je malo od sreče odvisno...

Abs ima. Dobro se bom ze navadil. Zanima me. Atek je v ressnih letih in glede na kilometre bo kar nekaj igranja.. ker lepo disi po zamenjavi zadnjega diska me zanima kje nabavljate rezervne dele? 

 

Aja po butastem hehe mogoce kdo menja navadne felge z naperami ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo spet js... Imam eno težavo.. Ko sem ugasnil abs in se nato vozil nekaj časa po brezpotju. Mi abs ne rata zalaufat nazaj. Se pravi motor ugasnem ponovno užgem abs lučka hitro utripa ter gori rumen klicaj ˙(trikotnik). Gre se za motor 2005 letnik. Po občutku sodeč mi bremze ne primejo najbolje. Mogoče kdo kakšen nasvet. OB stisku zavore se motorček sliši! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob čiščenju pri cilindru sklopke opazil samo mali oljni madež...bolj rosenje na spoju...ko sem odprl pa groza...upam da sem pravi čas zamenjal....

IMG_20200915_170244.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, MiNa pravi:

@krisko Redno servisiran???

Odkar ga imam jaz teh slabih 20k km ja (zdaj prevoženih 95k km) , prej naj bi bil-uvoz...Kolikor vem pa se olja za sklopko naj ne bi menjalo...lahko da se motim..Pred znakom okvare- puščanje olja pri cilindru, pa na sami sklopki nisem opazil razlike...mogoče bolj trdo prestavljanje na dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
On 9/16/2020 at 7:46 PM, krisko said:

Odkar ga imam jaz teh slabih 20k km ja (zdaj prevoženih 95k km) , prej naj bi bil-uvoz...Kolikor vem pa se olja za sklopko naj ne bi menjalo...lahko da se motim..Pred znakom okvare- puščanje olja pri cilindru, pa na sami sklopki nisem opazil razlike...mogoče bolj trdo prestavljanje na dol...

tko so tudi men rekli, ko sem reku, da naj mi olje sklopke/hidravlike zamenjajo. To se ne menja, se pravi je že 15 let staro in še dela.

Ha,ha,ha, takih ne delajo več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 9. 2020 ob 19:22, celjan89 pravi:

Evo spet js... Imam eno težavo.. Ko sem ugasnil abs in se nato vozil nekaj časa po brezpotju. Mi abs ne rata zalaufat nazaj. Se pravi motor ugasnem ponovno užgem abs lučka hitro utripa ter gori rumen klicaj ˙(trikotnik). Gre se za motor 2005 letnik. Po občutku sodeč mi bremze ne primejo najbolje. Mogoče kdo kakšen nasvet. OB stisku zavore se motorček sliši! 

Našel težavo... Tolik sem kolovratil po brezpotju, da sem zadnjo zavorno ročko zvil za 3 cm in se ni dotaknila nekakšnega senzorja. Sedaj je popravljeno :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih imam. Ne vem sicer kakšno krmilo ima GS, so pa za fi22mm, vsaj mislim tako. Se pa višina nastavlja v 5-ih stopnjah, pač nalagaš ploščice različnih dimenzij eno na drugo.

Oglas je tukaj:

https://www.bolha.com/ostali-deli-za-motorna-kolesa/povisek-krimila-motorno-kolo-22mm-oglas-541143

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!