Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem sanjala "svojega otroka" :kva2: ; najbolj zanimivo je pa to, da sem točno videla njegov obraz (ponavadi v sanjah ne vidim/o obraza neznanih ljudi) - joj, je bil točno tak, kot njegov ata :blush: :slap: Najlepši :wub: (fantek)

No, čarovnice - kaj to pomeni. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sanjala "svojega otroka"  :kva2: ; najbolj zanimivo je pa to, da sem točno videla njegov obraz (ponavadi v sanjah ne vidim/o obraza neznanih ljudi) - joj, je bil točno tak, kot njegov ata  :blush:  :slap:  Najlepši  :wub: (fantek)

No, čarovnice - kaj to pomeni. :hmm:

:kva2: :kva2: :kva2:

:004 :004 :004 sej bo :friend1:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sanjala "svojega otroka"  :kva2: ; najbolj zanimivo je pa to, da sem točno videla njegov obraz (ponavadi v sanjah ne vidim/o obraza neznanih ljudi) - joj, je bil točno tak, kot njegov ata  :blush:  :slap:  Najlepši  :wub: (fantek)

No, čarovnice - kaj to pomeni. :hmm:

Sila je močna... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sanjala "svojega otroka"  :kva2: ; najbolj zanimivo je pa to, da sem točno videla njegov obraz (ponavadi v sanjah ne vidim/o obraza neznanih ljudi) - joj, je bil točno tak, kot njegov ata  :blush:  :slap:  Najlepši  :wub: (fantek)

No, čarovnice - kaj to pomeni. :hmm:

..da ti prekomerno "uživanje mesenih grehov" uresničijo sanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@motobaby- obeta se ti punčka, pljunuta ti in čist nič fotru podobna ! on pa v nepotrebnih dvomih ! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otrok:

- če ga nosiš = tvoja ljubezen bo poplačana

- lep = dobrega pomena

- če se igra = posebno veselje boš doživel

- če ga vidiš = nedolžno veselje

kr neki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanje so huda stvar... :huh:

Včasih se mi zdi, da je boljše, da se zjutraj ne bi spomnil, kaj sanjam, sploh pa ne razmišljal, kaj pomenijo....

Zanimivo branje o sanjah (in drugih rečeh) je knjiga Matrica - totalna analiza filmske trilogije, ki jo je napisal filozof Dušan Rutar. Scary! :eek:

Urbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

danes ponoči sem se vozil z motorjem,

do sem vse lepo in prav, toda..

v nasproti vozeči koloni motoristov (ki sem jih bajdevej vse po vrsti vestno pozdravljal) je bilo več kot pol motoristov peš (brez motorja, z oblečenimi pisanimi kombinezoni, lepo v koloni)

:blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ponoči sem se vozil z motorjem,

do sem vse lepo in prav, toda..

v nasproti vozeči koloni motoristov (ki sem jih bajdevej vse po vrsti vestno pozdravljal) je bilo več kot pol motoristov peš (brez motorja, z oblečenimi pisanimi kombinezoni, lepo v koloni)

:blink: :blink: :blink:

simpl: preveč si gledal posnetke s štrajka in braz motoristične protestne objave na Motosvetu :)

Možgani pa so vse pobrkali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanjala sem, da sem bila v gosteh pri kitajski princesi nekje v Frnaciji. V svojem propisno evropskem dvorcu je imela noro veliko maketo puščave Gobi ...v rdeči barvi.. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa sanjal, da prevajam filme za kino in odbite oddaje za MTV... pa da sem šef enga internetnega portala...

No, zdaj pa res ne vem več, kaj je res in kaj ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa sanjal, da prevajam filme za kino in odbite oddaje za MTV... pa da sem šef enga internetnega portala...

No, zdaj pa res ne vem več, kaj je res in kaj ni...

Vse je res in hkrati vse ni res. :grim

Dialektika rulz. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

simpl: preveč si gledal posnetke s štrajka in braz motoristične protestne objave na Motosvetu :)

Možgani pa so vse pobrkali

morebiti pa sem videl motosvetovce v akciji motoristipredparlament.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem pred dnevi sanjal da me je po plaži lovil Jaka Racman z pump-action! pa ne en našemljen v jako Racmana ampak taki pravi, sem se počutil ko v kakem Space Jam ali Roger Rabbit filmu kjer se risanka in realnost mešata :blink: <_< :hmm:

mater mu pernato, celo noč sem se premetaval zjutraj pa ko cota zjeban :wacko: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem sanjal kako me naš Bili(mačka) napada.... :?

V kateri del telesa pa je zasadil svoje krempeljčke? :hmm: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kateri del telesa pa je zasadil svoje krempeljčke? :hmm: :)

obraz.... :blink: direkt v oči...jaz pa s šrotom po njem..... :doze:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!