Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

To imaš verjetno prav, ker se takrat zavem, da samo sanjam in se poskušam zbuditi.... In mi vedno uspe...  :hmm:

...no, poiskusi se pripravit na to, in odsanjat do "konca"...zna bit zanimivo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem sanjal, da sem v gostilni pecal dve lepotici in naenkrat smo se znašli na hotelskem hodniku, malo so rokice letele sem in tja, nato pa sta one vstopile v sobo jaz pa sem stal med vrati in gledal kako se slačita in božata. ko je božanje in poljubljanje postalo bolj konkretno sta mi pomahale naj se pridružim. stopim proti postelji in ravno ko se nagnem, da se bom vlegel med niju in se njune roke skoraj dotaknejo mene ZAZVONI POFUKANA BUDILKA!!!!!!! :kva2: :angry2:

sem jo ugasnil in probal se takoj vklopit nazaj v sanje pa ni več šlo :wacko: :slap: :angry2: :cry:

jebemti tako jezen še nisem bil zjutraj, so bile sanje tako resnične, da v živo nikakor ne bi moglo bit tak dobro :cry:

a ko pa me kake more tlačijo se pa za boga ne zbudim :angry2: :BUA: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :lol1: :lol1:

samo potem bodi pripravljen na poplavo v pojstelji, al pa vsej v tvojih hlačah :grim :grim :grim

Popravljeno . Popravil nova70
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:  :lol1:  :lol1:

samo potem bodi pripravljen na poplavo v pojstelji, al pa vsej v tvojih hlačah  :grim  :grim  :grim

ej za take sanje menjam vsako jutro rjuho brez problema :devil: :OK:

PS: spim nag .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej za take sanje menjam vsako jutro rjuho brez problema  :devil:  :OK:

PS: spim nag  .)

:lol1: kriza srednjih let

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kriza srednjih let

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

zakaj ze? :blink:

no kje mamo zdej kakega ezoterika ki bi pomagal z razlago sanj :) al pa vsaj z napotki kako razlagat individualno sanje :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ze?  :blink:

no kje mamo zdej kakega ezoterika ki bi pomagal z razlago sanj :) al pa vsaj z napotki kako razlagat individualno sanje :closedeyes:

ti samo meni povej pa ti bom razložil, sicer pa večinoma vse izvira iz spolnosti in otroštva (by pervy&freud) :P

PS: nimam krize srednjih let, še nisem niti z puberteto končal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot zanimivost : najstarejša knjiga o sanjah je nastala okoli leta 1300 pr.n.št. v starem Egiptu...

Pa drži, da ko nas kaj predrami iz sanjskih sanj, nas živi bog ne spravi več nazaj... :cry:

Ko je pa kaka mora(še dobro, da mi ni preveč naklonjena), pa brez skrbi, da se bo 'frdamana zadeva nadaljevala... :angry2:

Za vse radovedneže :

www.sepet-sanj.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy...žal... :devil:

Sanje pomenijo, da si latentni homoseksualec.... Dotik ni mogoč zato, ker tvoja podzavest odklanja žensko telo...čeprav mogoče misliš drugače - naučeno...ne pa da izvira iz tebe.

Vrata v sobo pa predstavljajo anus. Determinacija lastnika le-tega pa je določena z zavračanjem ženskega telesa.

Toliko zaenkrat. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanj se spomnim če se na sredi njih zbudim ali če me kaj v tekočem dnevu spomni na njih. Se mi je že zgodilo da sem sanjala 'something' (nevem več kaj) in se je to potem v naslednjem dnevu zgodilo, in tisti trenutek se mi je zdelo kot da se je dan ponovil, oziroma da sem to že doživela :hmm: ... molto interesante .)

Aja, ponavadi pa sanjam da sem nekje zadela ali podedovala kup denarja, ampak to se še ni zgodilo, še čakam ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberte si človek in simboli al neki podobnega...ne vem al je jung al ker drugi. zanimivo branje.

najbolj smešno je, da ko to pišem, me kar mrzlca po hrbtu daje, tako globoko so se vžgale......mam večkrat "sanje v sanjah" dvojne, trojne včasih celo 4 kratne.

večkrat sanjam, da počnem kako nemogočo stvar a la telekineza, letenje, se "zbudim" in si mislim, fak kake sanje in nato začnem delat isto, ko se poskušam spomnit, kako mi je uspelo to v sanjah....nato mi spet uspe nardit kako tako čudo in se spet zbudim in tako naprej...zanimivo :hmm:

Jungovi človek in simboli so sicer groba osnova, ker gre predvsem za vlogo arhtipov v sanjah. Premalo za individualno interpretacijo. Drugače se strinjam, dobra knjiga.

Tudi meni se je že zgodilo, da sem se zbujal znotraj sanj in to večkrat. Bile so napol lucidne in nisem se mogel rešiti iz njih. Vedno sem se zbudil v domači postelji, mislil da sem buden, pa sem še vedno sanjal sanje znotraj sanj.

ponavljajoče se sanje, ki nimajo veze z preteklostjo je vredno kam zapisat... :hmm:

ena dobra tehnika spominjanja detajlov iz sanj je prav ta, da takoj ko se zbudiš začneš zapisovat zadevo...kar sami hodijo detajli ven...praktično sanjaš znova :afro1:

poskusite.

Če si zjutraj ne zapišem, do večera pozabim večino detajlov. Mislim da je jutranje zapisovanje edina opcija.

z nekaj vaje naj bi bil vsak sposoben sanjati lucidne sanje

priti kul :)

Tako piše. Vprašanje pa, če je res, da bi lahko vsak sanjal lucidno.

Ne vedno .)

ja, :hmm: samo pri lucidnih sanjah na nek način sugeriraš konec oziroma potek, tko da to ni to.......kar se da razvozlat iz "navadnih" sanj

Moje iskušnje s prakticiranjem lucidnih sanj so malce drugačne. Lahko nadzorujem sebe in imam določene "paranormalne" sposobnosti. Vendar pa ima moje sanjsko življenje svojo avtonomijo. Recimo osebe v lucidnih sanjah na žalost nisem uspel materializirati po svoji volji.

...naslov teme govori o tem,.....

pri lucidnih sanjah pa sam narekuješ in tempo in vsebino,......no in jih tud dobr poznam in obladam tehniko,.....samo kot pravim to ni to,....ne povedo ti NIČESAR, razen tistega kar sam hočeš - želiš

Se priporočam za kakšen nasvet iz tvoje prakse, ki bo pomagal povečati nadzor nad sceno in osebami v lucidnih sanjah. Pa ne mi citirat tistih nasvetov z neta .)

Meni lahko še vedno povedo kaj, ker imajo svoje življenje. Nadzorujem le sebe in nekatere okoliščine, ne pa celotne dinamike.

Popravljeno . Popravil Avatar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo držalo ... sama imam zelo "močne" sanje, ki se jih ponavadi vedno spomnim in verjemi, da trajajo več kot 3 sekunde  :grim

tebi se zdi ,da se dogajajo za daljše obdobje, v resnici pa možgani sanjajo v realnosti samo nekaj sekund ali pa minut ...

menim ,da se takrart usuje ves dogmatski in védenjski repertoar naenkrat v mikser in se spešta en tak fajn koktejl ... iz njega nastane zanimiva zgodbica na podlagi občutkov, znanja, podatkov, ki so jih možgani prremlevali v minulih dneh. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi se zdi ,da se dogajajo za daljše obdobje, v resnici pa možgani sanjajo v realnosti samo nekaj sekund ali pa minut ...

menim ,da se takrart usuje ves dogmatski in védenjski repertoar naenkrat v mikser in se spešta en tak fajn koktejl ... iz njega nastane zanimiva zgodbica na podlagi občutkov,  znanja, podatkov, ki so jih možgani prremlevali v minulih dneh. ..

Se ne strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, poiskusi se pripravit na to, in odsanjat do "konca"...zna bit zanimivo.....

hja, jaz si zmer rečem "tole je pa taka jeba, da ni realna ... če so sanje - počakmo do konca masakra, itak se bom pol zbudu pa bo vse Ok ..." .. .in se koljemo naprej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak - kakšno je tvoje mnenje in v čem se ne strinjaš z mano?

Včasih se mi zgodi, da sanjam. Nato me zbudi budilka in valda jo klofnem, da neha. Nato sanjam naprej in ko budilka zvoni čez pet minut še enkrat, me ponovno zmoti pri istih sanjah. Pomoje sanjamo tudi po deset minut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varianta je, da sanje živiš. Jeba nastane pa takrat, ko se zavestno odločiš, da ti lahko v določeni situaciji odtrga npr. roko. A glej prasico - noče zrast nazaj. Takrat se zaveš, da je bolje biti malce bolj realen...hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy...žal... :devil:

Sanje pomenijo, da si latentni homoseksualec....  Dotik ni mogoč zato, ker tvoja podzavest odklanja žensko telo...čeprav mogoče misliš drugače - naučeno...ne pa da izvira iz tebe.

Vrata v sobo pa predstavljajo anus. Determinacija lastnika le-tega pa je določena z zavračanjem ženskega telesa.

Toliko zaenkrat. :) :)

bemti kaj pa če je res? :hmm: no boljše latentni homo kot potentni homo :devil:

eh se bom še nekaj časa slepil, da sem strait - mi je čisto všeč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanje so zakon. :)

Večinoma so prijetne, včasih lucidne, včasih dvojne, včasih moraste, sanjam pa o ljudeh, dogodkih, kaj sem počel in kaj bi rad počel.

Ker ima bujno domišljijo mi včasih zjutraj v dremežu uspe kakšne fajn napol lucidne sanje odsanjat. B)

A imate kdaj tudi mokre sanje? :hmm:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!