Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

Najhujša mora, ki se na vsake toliko ponovi, je moja vožnja z dvigalom...

Kaj pa pomisliš, ko se res (ko si budna) voziš z dvigalom, ali se kaj bojiš, ko stopiš vanj ? Lahko si tudi kot majhna se kdaj ustrašila dvigala in ti je to še ostalo v podzavesti.

Ni nujno, da pomeni to, lahko je tudi čisto nekaj drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno. A je to iz sanjske knjige? Voda lahko pomeni marsikaj in je pač odvisno od celotnega konteksta ter osebe, ki sanja.

Velikokrat se nanaša na nezavedno, ne pa vedno.

Lahko bi rekel, da je iz sanjske knjige. Se strinjam s tabo, da ni nikoli vse tako enostavno, da bi jemal iz knjige. Vedno je razlaga tistega ki je sanjal najbolj točna, :OK: kot pa neke knjige, ki ne pozna detaljev. <_<

To z vodo lahko pomeni tudi preprosto to, da rad zahaja na morje. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem mel pa precej zimske sanje... s punco in kolegi smo se odpravili na Kanin in to z motorji. vožnja je trajala celo večnost, in poti ni blo ne konca ne kraja...ko vendarle prispemo (z motorjem na vrh Kanina) se raztovorimo.... nademnemo smučarsko opremo in gas proti dolini. Kmalu po prvih zavojih moja draga opazi da nima alpskih temveč tekaške smuči... celo sranje ker ne more zavijat. Zato se žrtvujem, in si zamenjava smuči. Ozračje je zelo megleno in temačno, skoraj kot ponoči.... smučamo proti dolini po zelo strmem in gostem gozdu, in s kar veliko hitrostjo švigamo mimo drevja, nakar pomislim, še dobr, da se nihče v drevo ne zaleti...nakar se zbudim...

Ampak to še ni vse.... ko ponovno zaspim, se mi zopet sanja, da peljem motor na servis. tam je namesto serviserja en mizar, ki je pameten k kanta, in mi razlaga, kako mi bo on zrihtu motor...OK, nej mi ga zreihta... grem domov.. doma se obrnem in s punco greva nazaj po motor. ko se peljeva naju z motorjem prehiti "serviser" v delavskem kombinezonu brez čelade... ker vozimo z avtomobili v koloni, mu dam prostor da se umakne pred nasproti vozečeim avtom. ko vozi pred mano opazim da kolesa na mojmu motorju stojijta (gledano od zadej) tko na X in si govorim, sej to ne more bit res, sej tazga motorja pa jaz že ne vozim.......kar na enkrat smo v mehanični delavnici naar mi "majstr" reče da je zamenu svečke in da mam zvite vilce, največ se je pa pelu 230km/h.....

Kr neki... kr mal morasto vse skupi... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a se dostikrat spomnete svojih sanj?

Pa a še kdo čisto nelogično sanja?

Skratka, vse kar se sanj tiče......

Alla B)

90% se spomnim, kaj sem sanjal. Ne čisto v detajle, ampak se. Sicer večinoma nimajo ne glave ne repa, ampak moram priznat, da sem skoraj zasvojen s njimi. Zjutraj se zato nalašč ne zbujam, ker hočem videt, kaj bo prineslo nadaljevanje zgodbe, ki ga nikoli ni. Skoraj zmeraj, ko zaspim nazaj, sanjam nekaj novega :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, jaz sem pa dons sanjala kobilico, tako taveliko-zeleno :kva2: ; fuj :BUA:

Drugače se zelo zelo bojim kobilic, tistih tavelikih - ravno včerja sem eno našla na kuhinjsem pultu :SS ; še dobro da mam tako pogumnega moža, da jo je spretno odstranil :OK: :004

No, naj mi nekdo pove, kako se reče kobilica v angleščini, da pogledam kaj naj bi to pomenilo? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grasshopper :blink: po moje (kobilica)

aja, po moje to pomen, da si boš mogla zamenat motor: ninja :grim

@BC: he he he :004 no, viš, moj šesti čut zmeri dela :blush:

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes so bile pa res čudne sanje :blink:

Bil sem v osnovni šoli, kjer sem zunal izgubil denarnico. Pridem nazaj, denarnica tam, denarja ni notri niti plačilnih kartic, razen devize :) :) No v glavnem potem sem ves jezen iskal kdo je to vzel, pridem na bencinsko črpalko, kjer vidim eno mojo kartico na pultu :eek: Ko sem vprašal prodajalko kakšen je zgledal možakar, ki je uporabil to kartico ni nič rekla, oziroma je rekla da ne ve, sam da je narobe vpisal PIN :) :) Kar nekaj... no, potem sem se zbudil :) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grasshopper  :blink: po moje (kobilica)

aja, po moje to pomen, da si boš mogla zamenat motor: ninja :grim

@BC: he he he  :004 no, viš, moj šesti čut zmeri dela  :blush:

Grasshopper

To see a grasshopper in your dream, foretells of enemies that will threaten your interest, disappointments in business, or illness.

To draw other people's attention to a grasshopper, signifies your indiscretion in dispatching your private business. TOP

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sem danes čudno sanjal....sem sanjal svojo bivšo učiteljico matematike v srednji šoli...me je vprašala in sem moram na tablo pisat, vendar ni bilo nič napisano ker mi kreda ni prav pisala...nato mi je dala "kazen" nakar sem se razpizdil jo peljal k ravnatelju ona pa je bila kar naenkrat na invalidskem vozičku.....

:eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sem danes čudno sanjal....sem sanjal svojo bivšo učiteljico matematike v srednji šoli...me je vprašala in sem moram na tablo pisat, vendar ni bilo nič napisano ker mi kreda ni prav pisala...nato mi je dala "kazen" nakar sem se razpizdil jo peljal k ravnatelju ona pa je bila kar naenkrat na invalidskem vozičku.....

:eek:

Čisto preprosta razlaga:

Dostikrat pišeš stvari, ki nimajo nobenega pomena ali pa misliš, da jih razumeš, pa jih ne oziroma jih razumeš samo ti in nihče drug okoli tebe. Seveda si tega ne daš dopovedat, zato se ponavadi prekomerno razburjaš in imaš močno željo po maščevanju, ki jo zopet izražaš s pisanjem stvari, ki nimajo nobenega pomena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sem danes čudno sanjal....sem sanjal svojo bivšo učiteljico matematike v srednji šoli...me je vprašala in sem moram na tablo pisat, vendar ni bilo nič napisano ker mi kreda ni prav pisala...nato mi je dala "kazen" nakar sem se razpizdil jo peljal k ravnatelju ona pa je bila kar naenkrat na invalidskem vozičku.....

:eek:

Ker je Freud dejal, da sanje pomenijo uresničitev (latentne) želje, lahko poizkusiva tako:

Ko si bil še šolarček te je ta prfoksa lahko mirno jebala in spraševala. V sanjah to spet stori, tokrat pa jo ti kaznuješ, oziroma preprečiš da bi te ona kaznovala. Skratka...v želji po maščevanju ali izognitvi kazni jo narediš invalidno. Ker je invalidna ne bo več na šoli in zato ne boš več vprašan matematike (vsaj s strani nje ne) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je Freud dejal, da sanje pomenijo uresničitev (latentne) želje, lahko poizkusiva tako:

Ko si bil še šolarček te je ta prfoksa lahko mirno jebala in spraševala. V sanjah to spet stori, tokrat pa jo ti kaznuješ, oziroma preprečiš da bi te ona kaznovala. Skratka...v želji po maščevanju ali izognitvi kazni jo narediš invalidno. Ker je invalidna ne bo več na šoli in zato ne boš več vprašan matematike (vsaj s strani nje ne) .)

:OK: :worship:

lepo...ta freud je car...pa ti si tud faca.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem sekretu je v temnih nočeh slišat zamolklo mukanje...

Sem že klical izganjalce pa je prišla samo komunala greznico spumpat...

Jebeš krave, če jih ne morejo umorit z nasmehom na obrazih(?) damn...sem presedlal na pujse - isto. Zamolklo mukanje še vedno. Jebemti zablodelo živinčad. Kdo je prasec - svinja, ki muka ali krava, ki je žalostna? No...

mukanje je izginilo, greznica je prazna, za čustveno stanje krav mi je pa vseeno.

Duh pa ostaja - dokler ne uporabiš dišavčka in potegneš vode. :)

Aja...izpustil sem poanto - občutek krivde v sanjah je obratno sorazmeren s količino odvajanih sredstev v greznico.

Nauk zgodbe - treba je redno kakat, pa so tudi sanje lepe.

In to je mislil Landlord Majhni a.k.a M.K. Učan - danes so dovoljene sanje. Brez Freundina je bilo jasno, da je je malce posral pred to izjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grde sanje. Mora. :(

Bila nekje na dopustu ali pa ekskurziji....eno ogromno poslopje....staro...preurejeno v hotel....imelo vsaj ene tri etaže tudi pod zemljo....skratka, cisterna polna nečesa silno vnetljivega in gorljivega je priletela direkt v ta hotel. In jasno, da je začelo goret. In itaq ne vse, ampak samo tisti del, kjer sem jaz imela sobo. Jaz sem bila takrat na srečo v drugem koncu, ampak spet sem lahko samo gledala, kako vse moje imetje izginja v ognju.

Fak off, malo mam že dosti tega...... :wacko:

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to men vedno rata.

ubistvu k sanjam si recem ma kva je to kr neki, to sigurn sanjam in pol se prov namenoma zbudim, ce so pa lepe pa pustim da tece dalje.

matr mam jes cudno sposobnost  :D

enako, včasih pa clo ko se zbudim pa se spovnem da so bile lepe sanje poskušam sanjati naprej, pa še mal zaspim, včasih tud rata .)

Pravijo, ne vem če je res....ampak naj bi prav vsi sanjali....samo eni se ne spomnimo, da sanjamo....

Kaj pa podnevi, ko ste čisto budni, ste že doživeli situacijo, ki vam je znana.....

Meni se velikokrat zgodi, ko nekaj počnem ali pa se pogovarjam, dobim občutek kot da se je to že enkrat zgodilo.... :wacko:

tudi meni se je to eneparkrat naredil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam je že kdaj zgodil da ste se zavedal da sanjate in ste pol sanje lahko nadzoroval?

Men se je do zdej sam 2krat, sam je blo pa vedno hudo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem sanjal, da sem v gostilni pecal dve lepotici in naenkrat smo se znašli na hotelskem hodniku, malo so rokice letele sem in tja, nato pa sta one vstopile v sobo jaz pa sem stal med vrati in gledal kako se slačita in božata. ko je božanje in poljubljanje postalo bolj konkretno sta mi pomahale naj se pridružim. stopim proti postelji in ravno ko se nagnem, da se bom vlegel med niju in se njune roke skoraj dotaknejo mene ZAZVONI POFUKANA BUDILKA!!!!!!!  :kva2:  :angry2:

sem jo ugasnil in probal se takoj vklopit nazaj v sanje pa ni več šlo  :wacko:  :slap:  :angry2:  :cry:

jebemti tako jezen še nisem bil zjutraj, so bile sanje tako resnične, da v živo nikakor ne bi moglo bit tak dobro  :cry:

a ko pa me kake more tlačijo se pa za boga ne zbudim  :angry2:  :BUA:  :slap:

tudi jaz sem mev podobne sanje

z kroslo se vozim po eni gmajni pa kar naenkrat pred mano skoč ena lepotica, jaz na hitro ustavim, jo pogledam, ji rečem če je vse vredu, pol se pa ona kr na kroslo usede pa reče: greva k teb domu, pa sm jo pelov pol pa lih not prideva pa ona kr ve kje mam sobo in gre kar v mojo sobo pa se uleže na postlo pa se začne slačt, jst pridem za njo, pol mi pa reče: prid, bova skup, pol pa kr neki slišm d neki zvoni pol sm se pa zbudu in sem izvedel da sem v sanjah slišal kako zvoni budilka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
A se vam je že kdaj zgodil da ste se zavedal da sanjate in ste pol sanje lahko nadzoroval?

Redno se mi to dogaja.

Še hujše je pa, če mislim, da sanjam (pa v bistvu ne) in si privoščim kaj takega, česar si niti v sanjah ne bi ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vam je že kdaj zgodil da ste se zavedal da sanjate in ste pol sanje lahko nadzoroval?

Men se je do zdej sam 2krat, sam je blo pa vedno hudo :)

Astral!

Astral Projection, out of body experience, lucid dreaming

Don't you want to know what the other side will be like? We all leave our physical bodies when we go to sleep at night. You may have thought you were dreaming when actually you out of body traveling 'round the astral planes. For instance if you were dreaming in full blown color and maybe flying or falling. In these scenarios you would be actually be astral projecting. You can learn to consciously leave the body by using my porthole device or you can use my dream control method, or maybe this method here. Just so you know... there are many different methods to induce an out of body experience. There is no best method. The best method is whatever works best for you. Here is one simple method that is easy to learn...

1.Simply lay down with the lights off. Make sure you are completely relaxed. Lie there and be quite and still, calm and clear your mind.

2.Imagine your astral body which may look like grey matter shaped in the form of your body. Imagine it lifting and floating out of your body, floating up to the ceiling in your room.

3.Turn and look down and try to see you body lying there. If you are successful you may want to stay in the room and float around a bit, staying close to the body. Or you can choose to walk through walls and travel to where ever you wish to go. You can fly there or you can will yourself there instantly.

Here are some pointers...

***Watch what you think. Everything you think can manifest on the astral planes. So you don't want to be thinking about anything evil or you will attract it!

***Anytime you think you are scared and or lost, just think of your body and you will be back in it in a flash.

***Ever notice that when you are falling in a dream and you hit the bottom you always wake up quickly! That is your astral body snapping back into place.

***The use of drugs can lower your vibrations meaning you will not be able to travel to higher astral planes where the vibrations are higher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!