Skoči na vsebino

Sanje


Priporočene objave

zakaj zmeri pozabm svoje sanje, če zjutri, k se zbudim pogledam skozi okno??? :hmm:  :hmm:

zato, ker se svojih sanj spomneš le nekaj sekund oz. minut potem, ko vstaneš....takoj al pa nč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ...vceri sanjala da Zemlja žre hiše....a mamo kakega ezoterika/coprnika na msvetu ki bi znal razlagat sanje? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ...vceri sanjala da Zemlja žre hiše....a mamo kakega ezoterika/coprnika na msvetu ki bi znal  razlagat sanje? :doze:

Tut jaz se večkrat sprašujem o pomenu oz. razlagi sanj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ...vceri sanjala da Zemlja žre hiše....a mamo kakega ezoterika/coprnika na msvetu ki bi znal  razlagat sanje? :doze:

Bodi malo bolj natančna pri opisu sanj, če že hočeš razlago :)

Ker ponavadi je možnih več razlag. Več kot poveš o sanjah, laže je najti ustrezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberte si človek in simboli al neki podobnega...ne vem al je jung al ker drugi. zanimivo branje.

sem mel zanimive sanje enkrat še kot mulo...še zdaj jih mam vžgane in se jih spomnem kot takrat...da sm bil u bajti še z dvema mulcema, samo se nekaj igrali, kar eden neki začne kričat in pogledam gor na kaščo, zagledam neko čudno bitje in začnem bežat proti vratom...ki pa se na noben način ne dajo odpret...v tem se "zbudim". pridem iz sobe, ker je pač treba it v šolo...vse je normalno...razen, ko grem do očeta, ki se obrne in ma isti fris ko uno bitje...krik, strah...in se zares zbudim. te sanje so mi ostale do danes, neizbrisne, najbolj smešno je, da ko to pišem, me kar mrzlca po hrbtu daje, tako globoko so se vžgale......mam večkrat "sanje v sanjah" dvojne, trojne včasih celo 4 kratne.

večkrat sanjam, da počnem kako nemogočo stvar a la telekineza, letenje, se "zbudim" in si mislim, fak kake sanje in nato začnem delat isto, ko se poskušam spomnit, kako mi je uspelo to v sanjah....nato mi spet uspe nardit kako tako čudo in se spet zbudim in tako naprej...zanimivo :hmm:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vedl da sanje v povprečju trajajo 3 sekunde??? baje, ne vem pa če to drži?? ve kdo??

Ne bo držalo ... sama imam zelo "močne" sanje, ki se jih ponavadi vedno spomnim in verjemi, da trajajo več kot 3 sekunde :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: ...vceri sanjala da Zemlja žre hiše....a mamo kakega ezoterika/coprnika na msvetu ki bi znal  razlagat sanje? :doze:

Potres. Tisti, ki ga že dolgo napovedujejo..... O:-)

Al pa če jih skombinirava z mojimi sanjami.....uf, a greva ZF pisat? :kva2:

Alla :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni bil potres :hmm: ....zemlja se je vsuvala sama vase, pa še hiše vzela s seboj :?

ampak če si se dotaknil nekih rdečih fug med deskami neke določene lesene bajte in začebljal neke čudne besede te ni požlo s hišami vred :blink: ...

lahko pa ponucava za ZF tiste moje sanje ko sem sanjala da sem obrnjena inside out...s kostmi na ven... :grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavljajoče se sanje, ki nimajo veze z preteklostjo je vredno kam zapisat... :hmm:

ena dobra tehnika spominjanja detajlov iz sanj je prav ta, da takoj ko se zbudiš začneš zapisovat zadevo...kar sami hodijo detajli ven...praktično sanjaš znova :afro1:

poskusite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhujša mora, ki se na vsake toliko ponovi, je moja vožnja z dvigalom... Vse ja isto, kot v mojem bloku.. Stopim v dvigalo, pritisnem tipko svojega nadstropja, dvigalo se začne dvigovati, gre mimo mojega nadstropja, skozi streho ven... Potem pa začnem padati... In tle se konča :hmm: Noben mi še ni razložil, kaj naj bi to pomenilo.. Če pa kdo ve, se priporočam za razlago.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre mimo mojega nadstropja, skozi streho ven... Potem pa začnem padati... In tle se konča  :hmm:  .............................

...............ja, in tam se konča, zakar si pa sama, oz. smo si sami ponavadi krivi, kajti, v kritični situaciji telo odreagira refleksno, kar pomeni prekinitev sanj......če želiš izvedeti konec zgodbe, potem moraš vstrajat, tko kot pri vsaki stvari,...seveda je to včasih mučno in strašno, vendar drugače ne gre.......je pa konec, ponavadi v prenesenem pomenu presentljiv in ti marsikaj odkrije.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, :hmm: samo pri lucidnih sanjah na nek način sugeriraš konec oziroma potek, tko da to ni to.......kar se da razvozlat iz "navadnih" sanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, :hmm: samo pri lucidnih sanjah na nek način sugeriraš konec oziroma potek, tko da to ni to.......kar se da razvozlat iz "navadnih" sanj

nihce ni rekel da je to to :closedeyes: .....

Poznano!

kok zlo? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nihce ni rekel da je to to :closedeyes: .....

...naslov teme govori o tem,.....

pri lucidnih sanjah pa sam narekuješ in tempo in vsebino,......no in jih tud dobr poznam in obladam tehniko,.....samo kot pravim to ni to,....ne povedo ti NIČESAR, razen tistega kar sam hočeš - želiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............ja, in tam se konča, zakar si pa sama, oz. smo si sami ponavadi krivi, kajti, v kritični situaciji telo odreagira refleksno, kar pomeni prekinitev sanj......če želiš izvedeti konec zgodbe, potem moraš vstrajat, tko kot pri vsaki stvari,...seveda je to včasih mučno in strašno, vendar drugače ne gre.......je pa konec, ponavadi v prenesenem pomenu presentljiv in ti marsikaj odkrije.....

To imaš verjetno prav, ker se takrat zavem, da samo sanjam in se poskušam zbuditi.... In mi vedno uspe... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!